Металоконструкції з труб і профілю

Металоконструкції з труб

Металоконструкції з труб зручні, міцні і завжди затребувані. А головне, витрата металу на такі вироби на третину менше, ніж на монолітні конструкції. Сфера застосування – найбільша:

 • будівництво будівель промислового призначення,
 • навісів,
 • сходів,
 • рекламних конструкцій,
 • виготовлення елементів меблів і багато чого іншого.

Особливості металоконструкцій із труб

У промисловому і цивільному будівництві нові методи і технології поступово витісняють традиційні прийоми зведення будівель і споруд. Для багатьох будівель не обов’язково використовувати важкі металлоемкие сталеві конструкції, набагато практичніше виконати їх з труб різного перетину – як круглого, так і профільного.

Які ж переваги металоконструкцій із труб?

Перш за все, це:

 • Економічність, адже металу на труби йде менше, ніж на інші металоконструкції. Для полегшеної конструкції також не потрібно будувати потужний фундамент, іноді будівництво обходиться і зовсім без фундаменту.
 • Легкість і швидкість монтажу, скорочені терміни на зведення конструкції, особливо якщо роботи на стадії проекту виконані грамотно і без технічних помилок.
 • Міцність і надійність виробів з металевих труб, виготовлених з якісної сировини, стійкість до корозії і механічних впливів.
 • Простота, легкість транспортування металоконструкцій на будь-які відстані без додаткових пристроїв для подальшого складання або монтажу.
 • Тривалий термін служби за умови обробки металевих поверхонь антикорозійними речовинами, періодичної забарвленням труб.
 • Здешевлення вартості будівництва, скорочення термінів будівельно-монтажних робіт, зменшення матеріалоємності.

Металоконструкції з труб зазвичай не поступаються в міцності виробам із залізобетону, але при цьому відрізняються естетичністю, легкістю і легкістю. Для виготовлення металовиробів можна вибирати труби будь-якого перетину, часто замовляють як одиничні вироби, так і цілі партії. Можна використовувати як для промислового, і для індивідуального будівництва різних форм.

Техпрогресс і наукові розробки у виробництві конструкцій з металу

Технічний прогрес дуже важливий для розвитку промисловості, особливо в умовах конкуренції. На передових підприємствах металургії приділяють велику увагу науковим розробкам, особливо при створенні нових унікальних і міцних сплавів. З них потім виробляються надійні довговічні металоконструкції з труб різного перетину і конфігурації, а також інші вироби з чорного та кольорових металів та їх сплавів.

При виготовленні металоконструкцій використовується праця фахівців з високим рівнем знань, хорошою фаховою підготовкою, адже працювати доводиться зі складною дорогою технікою. Більшість процесів комп’ютеризовано, в результаті якість виробів постійно поліпшується завдяки точності виконання всіх технологічних процесів. За показниками якості встановлюється особливий контроль, в результаті споживач отримує надійні і безпечні в експлуатації вироби, які легко монтувати.

Добре виконаний проект – гарантія надійності і довговічності конструкції з металу, в тому числі з труб. На великих виробництвах легше домогтися високих показників якості металоконструкцій, на відміну від дрібних фірм, які також виробляють схожі конструкції.

Де застосовуються металоконструкції з труб?

Металоконструкції з профільних і круглих труб широко поширені.

Дуже часто подібні металовироби служать для зведення легких і полегшених будівельних конструкцій, а також елементів, службовців каркасом для будівництва:

 • навісів, парканів
 • павільйонів, арен
 • складських приміщень
 • опор, рам, хвірток
 • гаражів
 • сходових маршів
 • цехів та інших подібних конструкцій.

Для виготовлення металоконструкцій із труб потрібно помітно меншу кількість металу. В середньому на будівництві з використанням таких деталей витрачається металу на 15, а то і на 30 відсотків менше, ніж при інших видах металевих виробів.

Де замовити металоконструкції з труб?

Не дивлячись на те, що металовироби пропонують багато підприємств і дрібні виробники, для гарантії успіху будівельних робіт доцільно вибирати перевірені солідні підприємства. Зазвичай це заводи, що спеціалізуються на металообробці, що гарантують надійність і відмінну якість продукції. Інженери-конструктори на таких підприємствах, як правило, мають досвід у створенні проектів, завдяки яким конструкції будуть служити надійно не один десяток років.

Знадобилися металоконструкції з труб – вибирайте будь-які, круглого або квадратного перетину, будь-якого розміру і виду.

Поделиться на своей странице социальной сети: