'

Металоконструкції

Проектування, виготовлення і монтаж металоконструкцій

Завод металоконструкцій

Завод металоконструкцій

Послуги

Проектування, виготовлення і монтаж

Лазерна різка листового металу

Гнучка, рубка, токарні та фрезерні роботи

Вироби з металу
Металлические опалубки

Металеві опалубки ЧБС

Навес для машины из поликарбоната

Навіси та козирки

Металлические ступени

Металеві сходинки

Металлические кронштейны

Металеві кронштейни

Колонны из металла

Колони
з металу

Каркасное строительство

Каркаси з металу

Виготовлення та монтаж металоконструкцій

Металеві конструкції стали дедалі популярнішими серед тих, кому необхідно щось побудувати, перекрити або десь зробити перегородку.Технологія виготовлення промислових металевих конструкцій досить складна і трудомістка. Найчастіше вона вимагає повністю замкнутого механізованого циклу, в ході якого з металу різного профілю та розміру можна створити абсолютно нову металеву конструкцію, яка точно припаде до смаку замовнику. Вже готовий виріб може бути експлуатувати в будь-якому напрямку, як в сфері будівництва, так і в машинобудуванні та сільському господарстві.

Якщо знайти хороших виробників, то і проблем з виробництвом не буде, до того ж не буде необхідності переживати за якість, так як воно безумовно буде на висоте.Прежде, ніж почати виготовлення габаритної металевої конструкції є сенс підготувати все необхідне обладнання:
  • для контурної нарізки;
  • обробки листів з заліза;
  • просвердлювання балок;
  • для обробки кутів і смуг;
  • прес-ножиці;
  • система розмітки;
  • пробивні преси.
Металлоконструкции от компании mestro

Виготовлення металоконструкцій

Технологія виготовлення промислових металевих конструкцій досить складна і трудомістка. Найчастіше вона вимагає повністю замкнутого механізованого циклу, в ході якого з металу різного профілю та розміру можна створити абсолютно нову металеву конструкцію, яка точно припаде до смаку замовнику. Вже готовий виріб може бути експлуатувати в будь-якому напрямку, як в сфері будівництва, так і в машинобудуванні та сільському хозяйстве.Ізготовленіе металоконструкцій – це досить трудомісткий процес, який вимагає уваги далеко не одного працівника. Технологія виготовлення спрямована на те, щоб максимізувати механічну обробку трудомісткого процесу. Таке рішення дасть можливість виготовити високоякісну продукцію за прийнятними цінами і з відмінним качеством.Прокати і інші матеріали підвозяться в цех вантажним або великогабаритним автомобільним транспортом. Саме цими машинами на місце призначення відвантажується вже готові товари після повного виробництва. Ці роботи не можуть проводиться вручну, а тому для них існує спеціалізована підйомно-транспортна техніка, яка здатна переміщати і вантажити необхідні зібрані конструкції. Крім того, такими великими кранами здійснюється перевезення конструкцій між різними ділянками і пристосуваннями, які тільки можна зустріти у замовника.

Изготовление металлоконструкций недорого

Виготовлення металоконструкцій починається з того, що метал за допомогою візків привозиться в цех, де його піддають спеціальній обробці або ж відразу починають використовувати для приготування. Підготовлений метал зазвичай проходить на розмітку. Розмітка наноситься олійною фарбою або спеціальним кольоровою крейдою. Далі лист металу відправляється на різку і розподіл на рівні ділянки. Заготівля ріжеться за допомогою спеціальних автоматичних ножиць або ж плазмової кисневої різкою. Далі вироблена конструкція успішно переходить на центральний стенд, де і виробляється її збірка і з’єднання із суміжними матеріалами, які цього потребують. Далі обробляють кромки, які утворилися під час зварювання, їх не повинно бути зовсім.

Монтаж металоконструкцій

Остаточно зварювання проходить безпосередньо на місці постанови. Це дасть можливість максимально точно передбачити, де саме має бути розташована будівля і куди воно може змінитися. Для установки великих деталей зазвичай використовують мостовий кран, який дозволяє максимально рівно і правильно провести установку пріспособленій.Окончательний етап – це фарбування і грунтовка, які здійснюються фахівцями за допомогою спеціального стенду. Виготовлення металоконструкцій – це в цілому скрутне справу, але без цього неможливо обійтися.

Металлоконструкции в киеве и Украине
Изготовление и монтаж металлоконструкций

Виготовлення металоконструкцій здійснюється з використанням сучасного обладнання і якісних витратних матеріалів. Важливі будівельні та ремонтні роботи неможливо виконати без застосування якісних металоконструкцій. Тільки професійний монтаж металоконструкцій по Україні є запорукою надійності будівель.

Лазерна різка металу

Лазерная резка

Лазерне різання металу - найбільш зручний і прогресивний спосіб металообробки. Різка лазерним променем листової сталі дозволяє отримати бездоганно рівний рез без необхідності його подальшої шліфовки. Завод металоконструкцій Mestro і ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» пропонує послуги лазерного різання металу за допомогою станка ЧПУ торгової марки HSG.

Будівництво ангарів, складів і БМЗ

Строительство ангаров, складов и БМЗ

В наші дні будівництво ангарів і складів набуло актуальності в різних областях сучасного бізнесу і сферах народного господарства. Головною перевагою побудови швидкомонтованих споруд є їх вартість, як виробництва, так і монтажу, що є досить серйозним аргументом на користь таких зданій.Еслі ви сумніваєтеся і не можете вирішити, що краще побудувати - капітальна споруда або каркасний будинок, то з упевненістю заявляємо, що швидкобудуюємі споруди - це найвигідніший варіант з точки зору термінів зведення і вартості такого роду будівництва.

Виготовлення сходів, навісів і огорож

Изготовление лестниц, навесов и ограждений

Дизайн інтер'єру - дуже важливий нюанс тоді, коли мова йде про здійснення ремонтних робіт приватного будинку. Будь-яка людина мріє зробити свій будинок привабливим, оригінальним і, звичайно ж, затишним і унікальним. Реалізувати таку ідею дуже просто - достатньо правильно вибирати і застосовувати елементи декору, які на перший погляд можуть здатися незначними, але тим не менше можуть кардинально змінити приміщення.

Обробка металу

Токарные работы

Токарні і фрезерні роботи

Токарні роботи - це спеціалізована обробка металу з метою надання йому необхідного виду. Під час такої роботи все зайве з металевого сплаву знімається і в підсумку з'являється на світ незвично металевий виріб. Поверхня і форма матеріалу можуть бути якими завгодно, для токаря це не проблема, він зможе вирізати те, що йому замовили без зайвих проблем і суєти. В цьому і полягає основне завдання фахівця.

Рубка і згинання металу

Рубка металла

Рубка металу

Рубка - це необхідний процес у виготовленні металевих конструкцій, під час якого експлуатуються різні Стулова лещата. Головні умови високопродуктивної роботи - це правильне положення під час роботи і хватка інструменту під час робочого процесу.

Гибка труб

Згинання металу

На виробництві металу дуже часто вироби випускають прямими, а тому під час виготовлення тієї чи іншої комунікації є необхідність зробити згинання металу. Верстати, які можуть це зробити підбираються залежно від того, яка конструкція видозмінюється, а також яке завдання стоїть перед виробником, над яким проектом є необхідність попрацювати. Перед тим, як почнеться гнучка, необхідно визначиться з тим, який діаметр у заготівлі і яка товщина металевого виробу. Виходячи з цих даних можна запобігти всі недоліки, які можуть з'явиться в процесі. Гнучка металу здійснюється тільки висококваліфікованим фахівців, який точно знає, що саме він робить.

Галерея наших робіт

Переваги

Профессиональный коллектив Mestro

Професійний колектив

Собственное производство Mestro

Власне виробництво

Минимальные сроки Mestro

Мінімальні терміни

Оформление договора Mestro

Оформлення договору

Все работы с металлом

Всі роботи з металом