Що таке металообробка

Металообробка – технологічний процес, який полягає в зміні розміру, фізико-механічних властивостей, а також форм металевих матеріалів і сплавів. Є кілька видів обробки металу, використання яких залежить від вимог та необхідного кінцевого результату.

Часто, для того, щоб змінити форму або розмір для виготовлення тих чи інших деталей з металу, застосовують кілька видів обробки. Якість проведення металообробки дуже важлива, від неї залежить і надійність, і технологія конструкції металу. Тому, необхідно, щоб такий тип роботи виконував виключно висококваліфікований професіонал. Така обробка часто потрібна не тільки на виробництвах, а також для будівництва та ремонту. Вона також потрібна в разі виготовлення металоконструкцій для подальшої побудови швидкомонтованих споруд.

Види металообробки

Обробка металів, може бути наступних видів:

  • Токарська обробка металу . Часто використовується для виготовлення деталей з заданими геометричними параметрами. Знімається верхній шар зайвий шар металу, щоб отримати необхідну шорсткість.
  • Фрезерна обробка металу. Шар металу зрізається за допомогою обертової фрези. Використовується для обрізки, шліфування, гравіювання, нанесення візерунків.
  • Різання металу. Підходить для зміни розміру, виготовлення деталей різних форм. Поступово механічну різку витісняють плазмова і лазерна , так як у них велика точність і швидкість виготовлення.
  • Рубка металу . Спеціальним інструментом видаляють зайвий шар металу. А також вирубують пази і канавки і відтинають зайве.
  • Гнучка металу. Вид холодного штампування, за допомогою якої змінюється форма і розмір металевої заготовки. Відбувається стиснення або розтягнення.
  • Зварювання металу. З його допомогою отримують з’єднання між деталями і заготовками, які є нероз’ємними.

Послуги металообробки

Послуги обробки різних типів металевих виробів дуже затребувані. Це пов’язано з широким спектром застосування оброблених виробів. А також різноманітністю сфер, в яких необхідний метал, оброблений тим чи іншим видом.

Послуги фрезерної і токарної обробки на даний момент частіше надаються виконані на ЧПУ. Це пов’язано з більшою виробленням, мінімізацією отримання браку. А також, є можливість виконання більш складних робіт, в зв’язку з автоматизацією процесу, оператор задає програму і далі лише стежить за роботою верстата. Тому, виключається людський фактор, який може вплинути на якість виконаної роботи.

В послуги, найчастіше входять всі можливі види обробки. Більш того, найчастіше потрібен комплекс з різних методів обробки, наприклад токарна, гнуття металу і в кінці – зварювання. Заводи, які працюють з металом, можуть надати весь спектр послуг. А фахівці визначать, яка потрібна обробка по Вашим запитам.

Вартість металообробки

Ціни на послуги з металообробки в Києві досить різняться. Головні критерії за якими визначається вартість тих чи інших робіт з обробкою металу, такі:

  • Складність виконання робіт. Один з найбільш важливих критеріїв. Одна справа, виконати рівний зріз з металу. Інше, провести комплексну обробку від виготовлення складної деталі до гравіювання.
  • Обсяги виконуваних робіт. Великі заводи рідко беруться за виготовлення однієї маленької деталі, так як це не вигідно. У разі чималих виробничих обсягів вартість однієї обробленої деталі, буде набагато нижче, ніж обробка її однієї.

Але, в будь-якому випадку, ціни на металообробку на заводі будуть набагато нижче, ніж в приватних майстернях. Це пов’язано з якістю обладнання (хороше обладнання вимагає менших енерговитрат), досвідом виконання великих обсягів та іншими факторами.

Як і де замовити послуги по обробці металу

Від того, як буде проведена металообробка, залежить подальша експлуатація. При низькій якості обробки знижується надійність, довговічність і навіть естетика вироби. Тому, важливо звернутися до фахівців з налагодженим виробництвом. Крім високої якості, на заводі весь обсяг оброблених деталей буде виконано в строк. А також, Ви можете бути впевнені у відсутності бракованих деталей або ж металоконструкцій.
Завод металоконструкцій MESTRO надає послуги з найбільш затребуваних видів обробки металу. Для замовлення послуг, необхідно звернутися до наших співробітників і після, визначається обсяг робіт. Обробка металу почнеться, коли буде остаточно затверджений план робіт і термінів виконання, обробка виконується кваліфікованими фахівцями.