Проектування металоконструкцій Київ

Проектування металевих конструкцій – трудомісткий, технічно складний, але в той же час і творчий процес. Проектувальники починають готувати проект з урахуванням всіх функцій будівлі. Основним принципом при проектуванні вважається чітке дотримання нормативних вимог до проектування металоконструкцій. Крім цього, важливим моментом є врахування побажань клієнта.

Проектування металоконструкцій – важливий етап будівництва

Практично будь-яка сучасна споруда будується із застосуванням металевого каркаса, тому проектування металевих конструкцій є найважливішим етапом у створенні майбутнього проекту.

Нашим підприємством здійснюється повна розробка всієї необхідної технічної документації. Даний набір документів є обов’язковим етапах при проекті будівництва. Розробка цих документів є попередником початку процесу будівництва, передбачає побудову будівель і споруд з використанням металевих конструкцій різної складності.

Виготовлення металоконструкцій здійснюється при будівництві:

 • житлових і громадських будівель;
 • мансардних поверхів;
 • структури міжповерхових перекриттів;
 • систем покрівлі;
 • сходів;
 • об’єктів торгівлі, павільйонів та ринків;
 • ангарів, промислових і складських комплексів;
 • спортивних споруд;
 • сільськогосподарських будівель;
 • інженерних стійок, димоходів;
 • полюса електропередач;
 • транспортних галерей та ін. Інший

Чому вам потрібен проект?

Важливістю проектної документації часто нехтують. Погодьтеся, будувати будинок без плану дуже дивно. Аналогічно, важко виконувати роботи, наприклад, при будівництві надійної, безпечної металевих сходів промислового типу.

Проект, підготовлений правильно, повинен враховувати спектр кліматичних впливів на метал. Для можливості вибору оптимального сорти металу, типу датчика, а також з’єднань деталей потрібні дані про рівень безпеки.

При відсутності компетентного, грамотно спроектованого проекту будівництво може бути загублено різними способами: збільшення часу, наприклад. Крім цього, оцінювати обсяг робіт і порядок їх виконання стане вкрай складно. Якщо немає чіткого плану, це означає, що клієнту доведеться постійно координувати індивідуальні проектні рішення, споживання будівельних матеріалів, а це знижує ефективність.

Дані фактори впливають будівництво: затримки, пов’язані з відсутністю в даний час необхідних матеріалів. Не враховуючи непередбачені витрати, які значно перевищують закладений бюджет.

Іншими словами, практичне здійснення безпроектного будівництва або будівництва з неправильно розробленим проектом швидше за все призведе до матеріальних збиткам, оскільки ціни на матеріали і роботи постійно змінюються, рідко в меншу сторону.

Що може статися без проекту на металевій конструкції?

Є випадки, коли клієнти нехтують таким важливим етапом, як проектування будівель з металоконструкцій. Наприклад, розглянемо навіс, який був зроблений організацією без розробки проекту.

Так, це було дешевше і трохи швидше. Але пізніше, при випаданні першого снігу, він може зігнутися, а то і зовсім не витримати його ваги і завалиться. Через сильний вітер навіс може втратити частину покриття. І все це пов’язано з тим, що конструкція навісу була прорахована, не були враховані фактори, що впливають на саму конструкцію і матеріал з якого вона зроблена.

Довіряйте підготовку проекту кваліфікованим фірмам

Основа побудови надійної споруди – це якісний проект і розрахунок металоконструкцій, в результаті ви отримуєте споруда, яка буде виконувати свою роботу протягом багатьох років. Результат роботи, виконаної професіоналами на високому рівні, завжди себе виправдовує.

Проектування будівлі, в будівництві якого будуть використовуватися металеві конструкції, здійснюється відповідно до технічного завдання, отриманим від замовника. У техзавданні визначені:

 1. вимоги до проектованого об’єкту,
 2. приблизна схема майбутньої споруди,
 3. розташування всіх елементів в архітектуріке будівлі (перегородки, внутрішні платформи, вікна, двері і т.д.).

Професійна підготовка проекту будівництва і розрахунок металевих конструкцій передбачає ретельне вивчення деталей будівництва на кожному етапі. Застосування металевих конструкцій дозволяє значно скоротити споживання матеріалів і робочої сили, а, отже, знизити витрати на будівництво.

Конструкторський відділ нашої компанії виконає проектування і розрахунок металоконструкцій різного ступеня складності, для юридичних і фізичних осіб.

Завод металоконструкцій Київ