Виготовлення металоконструкцій Київ

Виготовлення металоконструкцій недорого Виготовлення металоконструкцій, досить трудомісткий і складний процес. Це пов’язано з наступним:

 • Різний рівень складності виготовлення металоконструкцій.
 • Обсяг робіт.
 • Вартість витратних матеріалів.
 • Кваліфікація працівників.
 • Необхідні терміни виконання робіт з виготовлення металоконструкцій.

Крім того, виготовлення конструкцій з металу вимагає якісного підходу і особливої ​​уваги. Адже саме якість виготовлених металоконструкцій відповідає як за тривалість їх експлуатації, так і за міцність, а значить і безпеку для людей і тварин (наприклад, велика худоба чи кури).

Виготовлення металоконструкцій, включає в себе:

Для чого можна використовувати металоконструкції і в чому їх переваги

Металоконструкції дуже затребувані для будівництва безлічі приміщень:

Крім того, можна виділити ряд переваг використання металоконструкцій, такі як легкість монтажу і демонтажу, можливість дизайнерських рішень. І що найголовніше вартість, наприклад, досить невисока ціна за тонну (42 тис. грн.).

Які виготовляють металоконструкції?

Виготовляють металоконструкції, частіше з наступного матеріалу – з нержавіючої сталі (нержавійки), іноді, для особливо легких конструкцій може застосовуватися алюміній. На заводі металоконструкції виготовляють також з профільної труби.

Конструкції з профільних труб, можуть бути практично будь-які. Це можуть бути теплиці, ковані огорожі, каркаси, а також хвіртки, літні душі і багато іншого. Саме тому, виготовлення металоконструкцій з профільних труб, настільки затребуване на заводах.

Металоконструкції можуть ділитися по ряду класифікацій: розмір самої конструкції, область застосування, технологія виготовлення, а також по конфігурації. У зв’язку з цим, вартість, а також терміни виготовлення можуть варіюватися. Так як виробництво металоконструкцій повинно випускати товар з найвищою якістю для довгої і безпечної експлуатації.

У Києві, на заводі металоконструкцій, можуть бути виготовлені такі типи: стаціонарні металоконструкції, збірні конструкції з металу і трансформовані. Крім того, якщо брати більш вузький розподіл на типи, то це можуть бути:

 • Контейнери блочного типу (або ж модульні споруди).
 • Металеві каркаси.
 • Металоконструкції для перил та інших невеликих конструкцій.
 • Резервуари.
 • Металоконструкції для швидкомонтованих будівель.
 • Конструкції з металу для засобів комунікації.

На виробництві, яке спеціалізується на виготовленні металоконструкцій, Ви зможете замовити будь-який з типів таких виробів.

Як відбувається підготовка до виготовлення металоконструкцій на замовлення?

На заводі в Києві, є можливість виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовника. Це дуже важливо для тих, кому необхідний особливий дизайн, а також розмір деталей або каркаса. Адже, як вже говорили раніше, сфера застосування металоконструкцій дуже широка.

Для початку, замовник надсилає креслення, за якими хоче отримати товар. Висококваліфіковані інженери, працюють з даними кресленнями. Це важливий етап, так як необхідно перевірити відповідність теоретичних запитів і практичного застосування. Важливо, щоб металоконструкції відповідали всім запитам експлуатації, а також техніки безпеки.

Є другий варіант, коли замовник каже про основні вимоги до металоконструкції, а по ним конструкторський відділ виготовляє креслення. З огляду на всі вимоги, розміри, а також де і для чого буде застосовуватися майбутня конструкція з металу.

Після першого і другого варіанту, йде фінальний етап підготовки. У першому випадку, якщо є необхідні зміни з боку інженерів, змінені креслення обговорюються і затверджуються з замовником. У другому, виготовлений креслення також стверджується. Після чого, фахівці можуть приступати до головного, безпосередньо виготовлення.

Як не помилитися у виборі виробника?

Виготовлення та монтаж металоконструкцій, відповідальний і важливий процес. Тому необхідно вибрати виробника, який виготовить якісний матеріал. А крім того за адекватну вартість і в нормальні терміни.

Для цього, варто звертатися до перевірених фахівців. Які на заводі виконують всі якісно, відповідально з урахуванням ГОСТу. Виготовлення металоконструкцій висококваліфікованими професіоналами і з якісною технікою в Києві, буде гарантовано високої якості, а також в досить стислі терміни.