Перфорований метал Київ

Перфорований метал (аркуш)

Перфорований метал (аркуш) КиївПерфорований метал використовується для того, щоб дати готову продукцію легкість і елегантність. Перфорація-це виробництво в металевому листі отворів різної форми і розмірів, розташованих у вказаному порядку.  Для перфорації використовується Різне високоточне устаткування. Для пробивки використовують Листовий прокат чорної або нержавіючої сталі і аркушів алюмінію.   Металева перфорація може здійснюватися за допомогою кластера або порожнини та матриць.

Сфера застосування перфорованої листи:

Перфорація вироби дозволяє досягати не тільки візуальних ефектів, але і змінює фізичні властивості листового металу, надаючи йому певні властивості-гнучкість, зменшуючи вагу готової продукції. А покриття металевих листів полімерним матеріалом або фарбою розширює можливості її використання. Ось частковий перелік галузей, в яких використовується перфорований метал:

 • Дизайн меблів;
 • Підвісні стелі;
 • Проектування промислового обладнання;
 • Інженерних
 • Агропромисловий комплекс;
 • Будівництво
 • Медицини
 • Виробництво рекламної продукції та ін.

Порізка перфорованої металочерепиці

Використання перфорованою аркушів припускає відокремлення від одного листа металевих частин зазначених розмірів. Якщо використовується весь лист металочерепиці, її обробку проводять-різання неперфорації підшивку.

Порізка аркушів здійснюється на спеціальному обладнанні.  Існують наступні види вирубки перфорованої металочерепиці:

 • Лазерна
 • Різання
 • Lentopilnaya;
 • Водяні струменя
 • Плазма і т. д.

Лазерна різка

Найбільш інноваційна форма різання листового металу перфорована є лазерна різка. Повністю автоматизоване обладнання використовується для виконання лазерного різання перфорованої металочерепиці. Деталі спалюються за допомогою лазерного променя. Скорочення частин не вимагає подальшої обробки, так як метал спалюється за допомогою лазерного променя, а краї гладкі.  Головною перевагою використання такого типу металочерепиці перфорований різання листів є повна відсутність деформації. Мінімізація впливу людського фактора на процес, дозволяє досягти найбільш точного розміру деталей.  Машини, за допомогою яких здійснюється цей перспективний вид різання аркушів перфорації, належать до високоточного обладнання. Лазерний контроль і його потужність, і час впливу на метал повністю автоматизований.

Переваги лазерного різання перфорованої металочерепиці:

Перфоровані алюмінієві листи і тонкі сталеві листи легко деформується, тому робота з ними вимагає крайньої точності.  Використання лазерного різання дозволяє виконувати різання таких металевих листів якомога швидше без деформації. І оперативність і висока швидкість роботи на лазерному обладнанні дозволяють виконувати різання великих партій деталей з перфорації в короткі терміни. Також переваги лазерного різання можна віднести до можливості вирізування деталей самих складних конфігурацій.  Потенціал використання металоперфорації

Практика використання перфорованої металочерепиці показує, що його візуальні і фізичні властивості все частіше користуються попитом. Використання перфорованої частини як елемента декору промислових виробів (промислових турбін, котельного обладнання та ін.) E.) для просування по маркетингу, стає все більш і більш популярним серед виробників. У малому ступені популяризації перфорації використовують лазерне різання металу. Саме лазерне різання гарантує низьку вартість і відмінну якість деталей з найбільш складних конфігурацій з перфорованою металевих листів.

Перфорований метал є матеріалом майбутнього.

Завод металевих конструкцій Mestro-виробництво перфорованої металочерепиці за допомогою лазерного різання