Перфорований метал Київ

Перфорований метал (листовий)

Перфорований метал (листовий) Київ Для додання готовим виробам легкості і вишуканості використовується перфорований метал. Перфоруванням називають виготовлення в металевому листі отворів різноманітної форми і розміру, розташованих в заданому порядку. Для перфорації металу використовують різне високоточне обладнання. Для перфорування застосовують листовий прокат чорної або нержавіючої сталі і листи алюмінію. Перфорація металу може бути проведене за допомогою кластера або пуансона і матриць.

Область застосування перфорованих листів:

Перфорування виробів дозволяє добитися не тільки візуальних ефектів, але і змінює фізичні властивості металевого листа, надаючи йому певні властивості – гнучкість, зменшення ваги готового виробу. А покриття металевих листів полімерним матеріалом або фарбою, розширює можливості його використання. Ось неповний перелік галузей, в яких застосовується перфорований метал:

 • Дизайн меблів;
 • Підвісні стелі;
 • Дизайн промислового обладнання;
 • Машинобудування;
 • Агропромисловий комплекс;
 • Будівництво;
 • Медицина;
 • Виготовлення рекламної продукції тощо.

Розкрій перфорованих листів металу

Використання перфорованих листів являє собою виділення з цілісного листа металу деталей заданих розмірів. Якщо ж використовують цілий лист металу, проводиться його обробка – рубка неперфорованої облямівки.

Розкрій листів проводиться на спеціальному обладнанні. Існують наступні види рубки перфорованого металу:

 • Лазерна;
 • Рубка;
 • Лентопільна;
 • Гідроабразивна;
 • Плазмова і т.д.

Лазерне різання

Найбільш інноваційною формою розкрою металевого перфорованого листа є лазерна різка металу. Для виконання лазерного різання перфорованого металу застосовується повністю автоматизоване обладнання. Деталі випалюються за допомогою лазерного променя. Зрізи деталей не вимагають подальшої обробки, так як метал випалюється за допомогою лазерного променя, і кромки виходять гладкими. Головною перевагою використання цього виду розкрою металевого перфорованого листа, є повна відсутність деформації. Мінімізація впливу людського фактора на процес, дозволяє домогтися максимально точної відповідності розмірів деталей. Верстати, за допомогою яких проводиться цей перспективний вид розкрою перфорованих листів, відносять до високоточного обладнання. Управління лазером і його потужність, і час впливу на метал повністю автоматизовані.

Переваги лазерного різання перфорованого металу:

Перфоровані алюмінієві листи і тонкі аркуші зі сталі легко піддаються деформації, тому робота з ними вимагає надзвичайної акуратності. Використання лазерного різання дозволяє виконувати розкрій таких металевих листів максимально швидко і без деформації. А економічність і висока швидкість роботи на лазерному обладнанні, дозволяють проводити розкрій великих партій деталей з перфорованого металу в стислі терміни. Також до переваг лазерного різання можна віднести можливість проводити розкрій деталей найскладніших конфігурацій. Потенціал використання перфорації металу

Практика використання перфорованого металу показує, що його візуальні і фізичні властивості все більш затребувані. Використання перфорованих деталей, як елемента декорування промислових виробів (промислових турбін, котельного устаткування і т. д.) З метою маркетингового просування, набуває все більшої популярності у виробників. У чималому ступені популяризації перфорації сприяє використання лазерного різання металу. Саме лазерна різка гарантує невисоку вартість і відмінна якість деталей найскладніших конфігурацій з перфорованих металевих листів.

Поделиться на своей странице социальной сети: