Сучасні сходові огорожі з металу

Сходові огорожі

Сходи в сучасному будинку перестали бути лише підсобним пристроєм для переміщення з поверху на поверх. Найчастіше вона є також і прикрасою приміщення, незалежно від його стилю. Архітекторами сьогодні пропонується широкий спектр конфігурацій сходових прольотів та поручнів виготовлених із різноманітних матеріалів.

Будь-які сходи, незалежно від призначення, складаються з обов’язкових комплектуючих частин. Особлива увага приділяється сходовим огорожам. Для виготовлення зазвичай використовуються різні метали. Інші матеріали не можуть конкурувати з металевими стійками, поручнями та бар’єрами, що володіють міцністю, надійністю та естетичним виглядом.

Сходові огорожі з нержавіючої сталі

Сучасні технології дозволяють широко використовувати нержавіючу сталь під час виробництва сходових огорож з металу. Сталеві компоненти дешевші за інші метали. При цьому вони забезпечують тривалий термін служби поручнів без втрати їхньої надійності. Вироби зі сталі мають привабливий вигляд і добре поєднуються з іншими матеріалами, такими як скло, пластик, дерево. Важливо, що їх властивості не впливають температурні перепади, тиск, підвищена вологість і обробка агресивними хімічними засобами. Сталь, завдяки оптимальним характеристикам, ідеально підходить для виробництва сходових конструкцій будь-якого призначення, так і їх комплектуючих та аксесуарів.

Багато сучасних будівель різного призначення від заміських котеджів, СПА-салонів, до басейнів і торгових центрів оснащені сходами зі сталевими поручнями. Вироби з нержавіючої сталі гармонійно вписуються у будь-який інтер’єр. І широко використовуються відомими архітекторами розробки різних проектів. До того ж сталеві огорожі сходових прорізів можуть виконувати додаткові функції:

  • джерело додаткового освітлення, навіщо вони оснащуються різними елементами підсвічування;
  • місце для проведення комунікацій, для чого в сталеві конструкції можна сховати дроти та кабелі;
  • опора для декоративних вставок, якими можуть бути квіткові композиції або скульптурні ряди.

Сходи зі сталі можна монтувати як усередині приміщення, так і зовні. Це дозволяє витримати в одному стилі зону входу та внутрішній простір. Використання опор з нержавіючої сталі та полікарбонату дозволяє створити оригінальні конструкції, що виконують роль захисних козирків над вхідними дверима. Така зона входу крім прямих обов’язків може бути окрасою будинку, додаючи йому індивідуальності та легкості.

Поделиться на своей странице социальной сети: