Про компанію MESTRO – «Завод металоконструкцій»

Металоконструкції – це головна складова в кожному сучасному будівництві. Без них в принципі неможливо розвиватися. Металева конструкція дає можливість зміцнити будівлю, а також дозволяє зменшити час будівництва в кілька разів. Зробивши велику металоконструкцію можна не переживати про те, що будівля або невеликий амбар буде неміцним, все буде в точності до навпаки.

Такі великі конструкції виробляються як для будівництва невеликих торгових будівель, так і для зведення багатоповерхівок по 10-20 поверхів. Використовуючи метал можна виготовити все, що завгодно. Цей дивовижний матеріал дозволяє зробити конструкцію будь-якої складності. Це можуть бути хвіртки, ворота, будинки, перегородки і перекриття. Дуже часто металоконструкції використовуються в якості несучих елементів в каркасі будівель. При цьому найважливішим етапом є не виробництво, а з’єднання виготовлених деталей між собою. З’єднання здійснюється одночасно кількома способами.

Розумні з’єднання можливо скріпити між собою міцними болтами або великими шурупами. Нероз’ємні ж кріпляться на заклепки, які, в свою чергу, використовуються для з’єднання нетовстих листів. Наша компанія займається виробництвом металоконструкцій, при цьому ми намагаємося зробити їх максимально міцними, об’ємними і надійними, що дозволяє користуватися ними протягом десятиліть. Девіз нашої компанії – «виробництво на століття». Ми намагаємося зробити так, щоб кожен наш клієнт залишився максимально задоволеним, а наші конструкції виправдали не тільки вартість, але і якість.

Завод металоконструкцій (ЗМК)

У сучасному світі кожен намагається максимально використовувати сучасні технологія для зведення масштабних і габаритних конструкцій. Пов’язано це з тим, що сучасні будівлі повинні бути міцними і надійними, але при цьому їх будівництво повинно займати мінімум часу. Швидкомонтовані будівлі користуються особливою популярністю в кожній сфері, це може бути і сільське господарство, і будівництво, і промисловість. Дуже часто металоконструкції використовуються транспортної та енергетичної галуззю.

Проектування, виробництво, кріплення і встановлення масштабної конструкції повинно бути довірено тільки висококваліфікованим фахівцям, які готові слідувати всім стандартам і нормам якості. Наша завод металоконструкцій (ЗМК) виготовляє тільки високоякісну продукцію, переживати про якість та безпеку якої годі й говорити.

Виробництво конструкцій з металу – це не тільки вигідний і практичний спосіб будівництва необхідного об’єкта, а й можливість звести його в найкоротші терміни. Таке зведення дозволяє заощадити фінансово і тимчасово, що дає можливість власнику розраховувати на хорошу якість і швидке будівництво. Для того, кому необхідно терміново побудувати ту чи іншу будівлю ці конструкції є просто незамінними. Такий варіант переважно використовують державні організації, які хочуть мінімальних витрат, високої якості, довгої служби та міцності від конструкції, яка будувалася.
Перова, про що обов’язково потрібно подумати – це проектування. Перш, ніж почати будівництво в обов’язковому порядку потрібно зробити якісний проект, за яким і будуть зводиться конструкції. Розробка проекту проводиться невеликими частинами-етапами, по чітко налагодженій структурі. Фахівцям немає можливості приступити до роботи перш, ніж замовник не уточнить всі дані і не розповість про все, що його цікавить і яким він бачить свою споруду.

Починається проектування металоконструкцій їх креслень, складених або фахівцями, або самим клієнтом. Багато компаній користуються тільки сучасними технологіями і ПК, що значно спрощує час розробки проекту і, відповідно, залишається більше часу на будівництво і виготовлення металевої конструкції. Завдяки сучасному підходу технологів та інженерів можна забезпечити:

1. зменшення тривалості будівництва;
2. попередній аналіз виготовлення конструкції;
3. виготовлення проекту в самих докладних деталях, починаючи від креслень і закінчуючи ескізами;
4. зміна нюансів проекту без необхідності повного його перероблення, що дуже часто практикується початківцями компаніями і заводами.

Наш завод металоконструкцій намагається надати не тільки хороший проект, але і відмінних фахівців в цій галузі, які відмінно знають, як вчинити в тій чи іншій ситуації і що саме потрібно робити. Якщо замовник не подбає про якість, то вже через кілька років конструкція може завалиться, наш же завод металоконструкцій (ЗМК) обіцяє відмінну якість роботи і відносно прийнятні ціни.

Виробництво металоконструкцій

Створення нової конструкції являє собою експлуатацію низьколегованої і вуглецевої сталі. Зрідка використовуються титанові сплави, але його вартість дуже висока, що в підсумку обов’язково позначиться на ціні всієї роботи по її закінченню. Вибір матеріалів повністю лягає на плечі замовника. Виробництво металоконструкцій на нашому заводі починається тільки тоді, коли був обраний матеріал, а також була підтверджена його ефективність в тих чи інших умовах застосування. Виготовлення металоконструкцій відбувається під ретельним наглядом, при цьому самі роботи роблять тільки висококваліфіковані працівники, які знають, як саме краще зробити ту чи іншу зведення.

До найпоширенішого і затребуваним видом відносять Ст3. Її характеризують, як міцну, гнучку і пластичну, до того ж у неї немає властивості піддаватися загартуванню. Для того, щоб знизити вагу виготовленої конструкції може бути використана суміш легованого і термічного зміцнення, але це – тільки за бажанням замовника. Також можливо використання алюмінію, якщо така необхідність є. При експлуатації останнього маса конструкції може бути знижена в кілька разів, а тому встановлювати, кріпити і управлятися з похідним виробом набагато легше. Незважаючи на легкість в установці, застосування алюмінію значно знижує стійкість і міцність конструкції, так що її можна буде використовувати під невеликі споруди. Для багатоповерхівок і габаритних конструкцій таке з’єднання не тільки не підходить, але і є небезпечним.
Виготовити металеву конструкцію для нашого заводу – не проблема. Головне при цьому – це бажання замовника. Якщо є чіткий план або навіть макет, то можна виготовити дійсно дуже хорошу ко нструкцію, яка вірою і правдою прослужить не один рік.