Токарні роботи Київ

 Замовити послуги по токарно фрезерним роботам Токарні роботи – це спеціалізована обробка металу з метою надання йому необхідного виду. Під час такої роботи все зайве з металевого сплаву знімається і в підсумку з’являється на світ незвично металевий виріб. Поверхня і форма матеріалу можуть бути якими завгодно, для токаря це не проблема, він зможе вирізати те, що йому замовили без зайвих проблем і суєти. В цьому і полягає основне завдання фахівця.

Робота проводиться з вирізання різьблення, виробництва канавок і виточування пазів. Багато в чому така робота схожа на ювелірну, оскільки вимагає досить багато сил і часу. Завдяки спеціальним токарних верстатів, робота по обточуванні і інших напрямках стала набагато простіше і автоматизована. Токарні роботи Київ пропонує наша компанія Местре.

У нас – найкращі фахівці, які зможуть зробити роботу в найкоротші терміни з максимальною якістю матеріалу. А наші професійні менеджери, допоможуть прорахувати вартість вашого замовлення. Замовляючи послуги з токарних робіт в Києві у Крмпанія Mestro буде доданий найвищу якість виробу і в найкоротші терміни.

Токарно-фрезерні роботи

Токарно фрезерні роботи в Києві

Що ж таке токарно-фрезерні роботи? Окремо обточування і фрезерування металу – це досить легка справа, з яким зможе впорається навіть початківець токар. Точіння – це вид механічної обробки, який спрямований на те, щоб надати готовому металевому шматку потрібно форми або навіть візерунка. При такій роботі заготовка дуже часто обертається на спеціальному верстаті, а токар при цьому обточує її і призводить в гарний зовнішній вигляд і функціональність.
Фрезерування – це механічна обробка фрезою, спеціальним інструментом, що має безліч зубців, кожен їх яких є різець. Саме фрезерування намагаються використовувати в будь-якому вигляді токарної роботи. Чому? Та тому що воно є більш продуктивним і з його допомогою можна провести обробку будь-якої ділянки металевого виробу крім тіла обертання.

Теоретично, такий варіант фрезерування можливий, але для цього необхідно придумати певну конструкцію, а також схему, за допомогою якої можна буде зробити нарізку на круглій деталі. У реальному часі такий тип фрезерування не що інше, як обертання по контуру, яке застосовується деякими компаніями і заводами. Звичайно, круглу поверхню простіше точити, її легше встановити і на ній добре робити заготовки і вирізку, яка так необхідна. Кругло тіло – правильної форми, а тому похибка, відходження від норми і збої в роботі будуть мінімальними, а ось точність і правильність – максимальними.
Вже досить давно винайшли спеціальний інструмент, який об’єднує в собі відразу 2 цих функції. Такий верстат дає можливість виконати весь функціонал, наприклад:

  1. заточити і розточити поверхні, виготовлені у формі циліндра;
  2. обробка фасонних поверхонь;
  3. просвердлення і розсвердлювання різних отворів;
  4. різання торців;
  5. обробка зовнішнього вигляду;
  6. нарізкарізьблення різного виду;
  7. фрезерування.

Фрезерний верстат може бути досить невеликим, але і величезним. Все залежить від того, якими деталями зазвичай користується майстер і з якими працює. Якщо у нього в арсеналі – тільки невеликі замовлення, то купувати масштабний фрезер немає сенсу, оскільки він буде займати місця і не виконає бажаного результату з маленькими виробами. Величезні верстати зазвичай мають ще кілька функцій, які так необхідні для того, щоб не бігати по всій будівлі, а мати все необхідне під рукою.

Токарно – фрезерні роботи на замовлення

Токарню - фрезерные работы под заказ

Таблиця з цінами на найпоширеніші види токарно – фрезерних робіт

Види токарно-фрезерних робіт Вартість
Виточування канавок різної глибини на металевій деталі від 30 грн
Обробка будь-яких заготовок, що мають циліндричну, конічну, фасонну або торцеву форму від 100 грн
Рез деталі на частини від 21 грн
Свердління отворів від 10 грн
Нарізування різьблення від 15 грн
Торцеве фрезерування (фрезерування великих поверхонь) від 100 грн
Кінцеве фрезерування (пази, підсічки, канавки, кишені, колодязі, вікна) від 50 грн

У сучасному світі ці роботи використовуються усіма виробництвами, як великими, так і малими. Пов’язано це з тим, що завдяки спеціальним верстатів і вмінню фахівця можна обробити метал до отримання бажаного результату. Деталі з металу можна обробляти на всьому токарному обладнанні, що дає можливість зробити токарно-фрезерні роботи на замовлення. При цьому вони будуть відмінної якості і значно підвищать точність фрезерувальника і токаря, які звикли все робити вручну.

Для підгону вироби під розмір є необхідність зняти з деталі припуск – спеціальний шар, призначений для обробки матеріалу. Для будь-якого виробу необхідно придбати свій власний верстат, так як різниця в універсальних виробах – величезна.

У сучасному світі існує безліч способів, за допомогою яких є можливість обробляти металеві деталі, але саме токарно-фрезерні роботи завоювали популярність, поширеність і надійність. Ось уже протягом кількох століть даний напрямок успішно використовується багатьма підприємствами.

Токарно-фрезерні роботи – це обов’язкова частина металообробки. Без них робота далі не просунеться. За допомогою цього напрямку в роботі є можливість обробити різноманітні типи матеріалів за максимально короткий час. Завдяки саме такому типу обробки є можливість досягти саме того результату, який вказаний в кресленнях, причому зробити це можна за максимально короткий час.

Коли токарно-фрезерні роботи виконуються на замовлення, то працівник завжди з упевненістю може сказати, коли ж він закінчить. Планування в цьому плані добре працює і практично ніколи не дає збоїв. Така обробка надійна і довготривала, а тому можна сміливо замовляти токарно-фрезерні роботи на замовлення.

Токарно – фрезерні роботи по металу

Метал – це досить поширений матеріал, який користується величезною популярністю серед токарів і фрезерувальників. На відміну від дерева і алюмінію він має підвищену міцність і можливістю виступати в ролі несучих конструкцій.

Токарно-фрезерні роботи по металу – це доля токарів, вони напевно знають, який верстат краще взяти, як організувати свою роботу, а також про те, з чого правильно починати роботу. Для того, щоб все пройшло добре і вони не зіпсувати необхідно для початку правильно встановити верстат, далі закріпити на ньому виріб, яке повинно бути оброблено, ну а вже потім – приступати безпосередньо до фрезерування. Досвідчений фрезерувальник використовує виключно високоякісні верстати і матеріали, що в майбутньому дає йому можливість дорого продавати свої вироби.

Наш завод по токарно-фрезерним роботам пропонує свої недорогі послуги. У нас можна замовити роботу на будь-який смак. Наші фахівці вміють, а головне люблять працювати з металом