Порошкове фарбування

Кожна людина знає, що таке фарба і як з її допомогою можна змінити предмети. Фарба дає можливість модернізувати той чи інший виріб, повністю змінивши його зовнішні параметри. Технологія порошкового фарбування в сучасному світі вважається революційною. Такий тип фарбування дає можливість видозмінити будь металевий виріб, що втратило свій зовнішній вигляд або навіть піддалося корозії.

Порошкове фарбування являє собою нанесення твердих компонентів фарби, які входять до її складу. Зазвичай складовими такого типу фарбування виступають смоли і цільові добавки. Даний тип фарбування використовується тільки для певного типу матеріалів. За допомогою такого фарбування можна запобігти корозії і зробити так, щоб функціонування предмета тривало. Більш того, така фарбування в деякій мірі покращує не тільки зовнішній вигляд, але і загальні характеристики того чи іншого товару.

Порошкове фарбування Київ

Порошкове фарбування в Києві

У залежності від пленкообразующей складової, фарба ділиться на 2 типу:

• термопластичну;
• термореактивною.

Перші виготовляють із застосуванням спеціальних плівкоутворювачів. Покриття предмета здійснюється без будь-яких хімічних реакцій, а тому вважається безпечним. Фарбування здійснюється за допомогою сплаву розплавленого матеріалу, що забезпечує ідеальне фарбування і захист. Процес термічного сплаву і охолодження в результаті формує спеціальну полурастворімую плівку. Найчастіше склад цієї плівки ідентичний до того, з якого виготовлялася сама фарба. До складу цього типу матеріалу входять:

1. поліетилени;
2. поліаміди;
3. полівінілбутіраль;
4. полівінілхлорид.

Фарби на основі поливинилбутираля дуже часто експлуатуються для того, щоб сформувати захисну плівку для електроізоляційної роботи. Більш того, така фарбування використовується і для захисту матеріалу від пошкоджень, а також для внутрішнього покриття. Якщо до складу порошку входить полівінілхлорид, то використовувати матеріал ефективно для зовнішнього покриття, так як ця фарба є максимально стійкою до погодних змін і зовнішніх чинників.

Термореактивні фарби мають у своєму складі тверді смоли і сполучний компонент. Головними смолами, які дуже часто знаходяться в складі є акрилова, епоксидна і поліефірна смола. Така фарба наноситься на предмет методом електростатичного розпилення. Суміш спочатку нагрівається до робочої температури і тільки потім лягає на предмет. Через деякий час фарба повністю твердне і утворює суцільну плівку, яка вдає із себе стійку полімерну суміш.
Хімічно виготовлений і отверділий шар ні в якому разі не буде піддаватися пошкоджень і деформації. Більш того, якщо предмет нагріти фарба вже не прийде в непридатність, а залишиться такою ж, якою була після нанесення. Цей ефект особливо важливий тоді, коли суміш використовується для фарбування зовнішніх предметів, які знаходяться під тривалим термічним впливом. Найбільш затребуваною така фарбування є для фарбування металевих предметів, дверей і решіток на вікнах, які постійно перебувають на повітрі і на них впливає температура, дощ, сніг.

Порошкове фарбування Київ може бути проведена нашою компанією, яка надає послуги даного типу. Якщо вам необхідно терміново зробити фарбування і захистити свої двері або металеві решітки на вікнах, звертайтеся до нас, ми постараємося максимально швидко і якісно провести покриття і зробити так, щоб предмет, який ви вирішили покрити прослужив вам максимально довго.

Порошкове фарбування дисків в Києві

Порошкова фарбування дисків в Кіеве_Mestro

Оскільки порошкові фарби набувають все більшої популярності через своїх позитивних властивостей, багато автомобілістів почали звертати на неї увагу і покривати нею диски на колесах свого автомобіля. В останні кілька років кількість компаній, які пропонують послуги з відкриття дисків та інших предметів порошковою фарбою зросла в кілька разів. Наша компанія «» також пропонує для вас покриття порошковою фарбою будь-якого металевого предмета. Ми намагаємося піклується про своїх клієнтів, а тому пропонуємо можливість покрити будь-який предмет і отримати гарантію на те, що фарба не деформується і не злізе ні в якому разі.

Порошкове фарбування дисків в Києві здійснюється в кілька етапів. Першим вважає підготовка поверхні. Даний етап – один з найважливіших в фарбуванні і нехтувати їм ні в якому разі не можна. Очищення диска повинна відбуватися максимально добре, так як, якщо недоглядеть і провести очистку неправильно, то і фарба може лягти не так ідеально, як повинна.
Другим етапом вважається грунтовка дисків. Цей етап також не варто пропускати, грунтовка проводиться порошковим грунтом, після чого диски отримують антикорозійний захист, а тому підвищується адгезія фарби.

Третій етап – це, безпосередньо, нанесення фарби. Після перших кількох етапів на диски насипається фарба. Для того, щоб здійснити ця, необхідне спеціальне обладнання. Цей етап проводиться виключно машинними технологіями, руки при цьому відпочивають. Процес нанесення повинен знаходиться під ретельним контролем фахівця. Якщо за ним не стежити, то якісне нанесення неможливо. У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які чітко знають свою справу і вміють якісно виконати фарбування сухий фарбою.
Останній етап – це полімеризація. Його також обов’язково виконувати, але він може бути виконаний як за допомогою машини, так і вручну.

Порошкове фарбування металу

Порошкове фарбування металу

Якщо брати в порівняння порошкову фарбу і акрилову, то перша дійсно виграє. Справа в тому, що порошкове забарвлення може бути використана для того, щоб покрити металеві вироби. Порошкове фарбування металу дає можливість якісно пофарбувати будь-металевий виріб і зробити так, щоб воно прослужило ще багато часу. До переваг фарбування саме порошковою фарбою відносять:

1. мінімальний витрата матеріалу;
2. стійкість до корозії і атмосферних явищ;
3. широкий вибір колірної гами.

Таблиця з цінами на порошкове фарбування в Києві

Площа Стандартна краска Шагрень
до 10 м2 от 100 грн/м2 от 110 грн/м2
от 10 до 50 м2 от 90 грн/м2 от 100 грн/м2
от 50 до 100 м2 от 80 грн/м2 от 90 грн/м2
от 100 м2 от 70 грнм2 от 80 грн/м2

<< Завантажити ціни на порошкове фарбування в Києві plazma_price1 <<

Завдяки порошкового фарбування можна на тривалий час забути про те, що є необхідність захистити той чи інший предмет від впливу зовнішніх факторів, сонця, морозу, вітру і дощу. Застосування порошкової фарби особливо актуально для металевих виробів, так як покрити метал акрилом досить складно, та й зовні це покриття не може бути ідеальним. У такому випадку і вдаються до фарбування сузим порошком на основі нешкідливих для організму смол.

<< Завантажити ціни на порошкове фарбування в Києві plazma_price1 <<

Завдяки порошковому фарбування можна на тривалий час забути про те, що є необхідність захистити той чи інший предмет від впливу зовнішніх факторів, сонця, морозу, вітру і дощу. Застосування порошкової фарби особливо актуально для металевих виробів, так як покрити метал акрилом досить складно, та й зовні це покриття не може бути ідеальним. У такому випадку і вдаються до фарбування сузим порошком на основі нешкідливих для організму смол.