Плазмова різка ЧПУ

Плазма – спеціальний іонізований газ, який має в своєму складі електрично заряджені частинки. Цей газ має відмінне властивість – він проводить напруга. Іонізація газу відбувається під час його нагрівання, при цьому ступінь іонізації зростає пропорційно. У центрі зварювальної дуги газ досягає 5 000 – 30 000 градусів, має величезну електропровідність, яскраво світиться і взагалі схожий на типову плазму. Плазмовий струмінь, яку експлуатують для зварювання та різання отримують в спеціальних плазмотронах, які нагрівають газ і іонізують його в призначених для цього камерах.

Наша компанія намагається виконувати всі роботи максимально чітко і правильно. Тільки у нас висококваліфікований персонал чітко знає, що саме і в якому випадку необхідно робити. Різка нашими майстрами відбувається максимально швидко і невимушено, що дозволяє отримати максимум результату і високу якість роботи. До сих пір не знаєте, де замовити різання? У нас!

Плазмова різка в світовій практиці називається просто – РАС. Всього існує 2 методики різання. Плазменно-дугова і плазмова струмінь.

Перший використовується для різання всіх предметів, а другий тільки для неметалів. Залежно від того, який тип різання був обраний, можна буде підібрати і матеріал для обробки. Важливо! Не варто експлуатувати плазмову струмінь для різання металу, ефективність такого методу нульова.

Плазмова різка металу

Плазмова різка металів

Плазмотрон – це спеціальний пристрій, який являє собою предмет плазмового різання. У корпусі цього виробу поміщається невелика камера в формі циліндра. На виході є канал, який і створює стислу дугу. З задньої її боку прикріплений зварювальний стрижень.

А ось між наконечником і електродом запалюється попередня дуга. Це необхідно, оскільки без цих дій не буде можливості домогтися порушення дуги, яка розташовується між розрізати матеріалом і електродом. Робота починається з моменту, коли дуга виходить з плазмотрона і стосується факела. Починається різання. Цей процес досить трудомісткий, але для справжніх професіоналів він не складає труднощів. Плазмова різка металу – не така складна, як може здатися на перший погляд, а, тим не менш, без цієї функції просто неможливо обійтися в сучасному металлостроеніі.
Іноді під час різання можна зустріти плазмообразующих гази, які суттєво впливають на різку. Від складу плазмоутворюючого середовища в більшості випадків залежить:

1. установка покажчика теплового потоку в зоні, де обробляється метал, а також щільності струму, який міститься всередині;
2. обсяг енергії тепла в широкому межі;
3. регулювання показника поверхневого напруги, хімічного складу і в’язки матеріалу, який необхідно розрізати;
4. контроль глибини шару, який насичений азотом;
5. характеристика хімічних і фізичних процесів роботи в зоні, де відбувається обробка;
6. захист від патьоків, які досить часто виникають на металі та інших сплавах;
7. встановлення хороших умов для виносу з порожнини розпеченого металу.

Більш того, робота деяких технічні параметри предметів, необхідних для різання безпосередньо залежить від умов середовища, в яких відбувається робота.

Мало знати про те, як працює плазмова різка металу, необхідно правильно підбирати комбінацію газу для того, щоб створити відповідну плазмообразующих середу, в якій можна працювати і не переживати про можливі наслідки. До уваги потрібно також брати вартість матеріалів, а також собівартість проведеної операції різання.

Для того щоб вручну або напівавтоматичного технікою обробити корозійні прояви, а також машинно і вручну провести обробку міді і алюмінію, необхідно використовувати середу, в якій розташовано багато азоту. А низколегированная вуглецева сталь добре піддається різанню в кисневому середовищі, яка ні в якому разі не використовується під час розрізання металевих виробів.

Плазмова різка металу Київ

 Плазмова різка металів в Києві

Плазмова різка повинна проходити якісно і правильно, а тому важливо звертатися в компанію, яка зможе забезпечити максимально хороший результат за короткий час. Наш завод зможе виконати для вас все, чого ви тільки забажаєте. Потрібна плазмова різка металу Київ? Звертайтеся до нас, фахівці, що працюють на нашу компанію, чітко знають, що їм потрібно робити і як же досягти максимально позитивного результату.
Багатьох цікавить питання достоїнств плазмового різання, неможливо не відзначити наступні моменти:

1. Універсальність. Плазмова дуга – це універсальний засіб, за допомогою якого можна розрізати практично будь-який цікавить нас виріб і будь-який матеріал. Входить сюди і чавун з холодно канатним листом.
2. Для металу, який має середню висоту і товщину тривалість процесу різання буде максимально швидким і зручним.
3. Різка виходить якісною, без сколів, що дуже часто дає можливість не піддавати матеріал додаткової обробки.

4. При роботі з плазмовою дугою повітря не забруднюється.
5. Перед різкою немає необхідності попередньо прогрівати металевий виріб, що зменшує час різання і пропалювання сплаву.
6. Безпека робіт обумовлена ​​тим, що під час різання немає необхідності використовувати балони з газом, є потенційно вибухонебезпечними.

Незважаючи на те, що плазмова різка має ряд переваг, багато сучасних заводи і компанії використовують газове різання. Обумовлено це тим, що для них вона більш звична і легка у використанні. Наша ж компанія намагається використовувати тільки плазмове різання, оскільки вона сучасна і дає можливість застосування з максимальною безпекою та хорошим результатом.

Плазмова різка ціна

Ціна на плазмову різку

Компанія «Mestro» надає послуги плазмового різання по досить привабливими цінами. Ми дбаємо про безпеку наших клієнтів і відмінній якості наших матеріалів, а тому намагаємося зробити дійсно хороше навантаження металевих виробів, особливо, якщо є така необхідність.

Плазмова різка ціна невисока і повністю залежить від деяких факторів. В основному це:

1. товщина металу;
2. різновид матеріалу;
3. складнощі, що виникають в процесі роботи.

Пропонуємо вам таблиці з цінами на плазмову різку, для основних видів металів

Вуглецева сталь

Товщина металу,
мм
Вартість 1 м різу,
грн
Вартість
пробивки, грн
до 1,5 6,8 0,8
2 7,1 0,9
3 8,9 1
4 9,4 1,2
5 10,9 1,4
6 12,7 1,6
7 14,9 2,2
10 18,4 2,8
12 21,9 3,2
14 25,9 3,8
16 29,9 4,5
18 33,9 5
20 37,9 5,8
22 40,9 6,2
25 47,9 7,5
Нержавіюча сталь
Товщина металу,
мм
Вартість 1 м різу,
грн
Вартість пробивки, грн
до 1,5 8,3 1
2 8,7 1,1
3 10,9 1,2
4 11,5 1,5
5 13,3 1,7
6 15,5 2
8 18,2 2,7
10 22,4 3,4
12 26,7 3,9
14 31,6 4,6
16 36,5 5,5
Алюміній
Товщина металу, мм Вартість 1 м різу,
грн
Вартість пробивки, грн
до 1,5 9,7 1,1
2 10,1 1,3
3 12,6 1,4
4 13,3 1,7
5 15,5 2
6 18 2,3
8 21,2 3,1
10 26,1 4
12 31,1 4,6
14 36,8 5,4
16 42,5 6,4

<<Завантажити ціни на плазмову різку  plazma_price1 <<

Багато компаній, чомусь, вважають за краще використовувати газове різання, обумовлюючи це тим, що вона більш ефективна, в той час, як плазмова має ряд своїх недоліків:

Складність конструкції плазмотрона і його висока вартість. Через це підвищується і собівартість різання металу. Невелика товщина нарізки – не більше 10 см. Гучність під час розпилювання, що пов’язано з газом, який, буквально, вилітає з плазмотрона.

Необхідність правильно обслуговувати агрегат. Припинення дії до одного плазмотрону кількох ризиків для ручної обробки. Багато замовників і компанії вважають ці недоліки не настільки серйозними, але вважають за краще не використовувати даний метод тільки з однієї причини – він досить витратний, трудомісткий і вимагає грамотного фахівця. Наша ж компанія не боїться труднощів, а тому пропонує вам скористатися послугою плазмового різання металу.

<! – more ->