Монтаж металоконструкцій Київ

Монтаж металевих конструкцій, являє собою процес, що включає два основних етапи: складання та встановлення металоконструкцій, а також як окремих металоконструкцій, так і всього будинку швидкого приміщення. Це може бути повністю виготовлена споруда або ж по частинах. Особливість металоконструкцій полягає в тому, що приміщення з такого матеріалу легко монтувати, демонтувати, а також замінювати деякі конструкції, додавати нові або прибирати.

Виготовлення і монтаж металоконструкцій

Процес монтажу дуже відповідальний, так як від нього залежить фінальний результат, безпеку зведеної споруди, а також його міцність і довговічність. Головне правило, для якісного монтажу – це правильно і грамотно організована монтажна робота, розподіл праці і відповідальності.

Проектування, виготовлення (виробництво) металоконструкцій

Проектування металоконструкцій (Київ), ми можемо надати комплекс послуг в даній сфері. Проектування металевих конструкцій в Києві, включає в себе розробку конструкторської документації. Яка ведеться, починаючи з моменту затвердження технічного завдання та до закінчення розробки всього комплекту креслень. Над проектуванням працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом. Тому креслення будуть розроблені з урахуванням всіх вимог, ГОСТів і техніки безпеки.

Виготовлення металевих конструкцій , даний етап виконується на виробництві, після затвердження креслень. Ми використовуємо передові технології, якісне промислове обладнання.

Збірка і установка металевих конструкцій

Особливості монтажу

В Україні виробництво та встановлення металевих конструкцій є однією з провідних галузей в будівництві. Але, для монтажу є ряд особливостей:

  • Повинен виконуватися виключно робочими, що спеціалізуються на специфіці будівництва з металоконструкцій.
  • Необхідно забезпечення безпеки.
  • Оснащення будмайданчика спецтехнікою і промисловим обладнанням.
  • Досить споруди пальових опор або стрічкових підстав.
  • Важлива точність в збірці деталей.
  • Потрібно тестування виробником.

Важливість дотримання технології при монтажі

Збірка металоконструкцій вимагає дотримання технологій, так як відсутність їх, може стати причиною надмірно довгої і неякісної роботи. Наприклад, якщо на попередньому етапі була порушена технологія, то наступний, буде неможливо виконати якісно.

При правильному дотриманні технології на всіх етапах монтажу, він буде проведений досить швидко і легко. А кінцевий результат – споруда буде безпечним і довговічним.

Послуги з монтажу металоконструкцій

Завод металевих конструкцій в Києві надає також послугу монтажу металоконструкцій, яка включає в себе повний комплекс по установці конструкцій з металу. В послуги з монтажу входить збір не цілісної конструкції, а далі вже її монтаж. Установка металоконструкцій може проводитися як внизу, так і висотними роботами.

Послуга монтажу буде надана якісно, ​​так як в роботі з нами є ряд переваг:

  • Гарантія роботи.
  • Висока кваліфікація співробітників і сучасне надійне обладнання.
  • Педантичність у виконанні всіх етапів монтажних робіт.
  • Гарантія дотримання техніки безпеки і монтаж у відповідності з усіма правилами.

Ціна (вартість) монтажу металоконструкцій

Перше, що цікавить кожного – це розцінки на монтажні роботи. Ціна (вартість) монтажу (для нових об’єктів від 8 тис. грн за тонну, для реконструкції – від 10 тис грн). Вартість реконструкції вище, ніж монтажу нових об’єктів, так як при реконструкції необхідно використовувати більш складні технології. Збірка споруди з нуля, займає набагато менше часу, а також не вимагає врахування попередніх робіт.

Кінцева вартість залежить від обсягів, складності, а також термінів виконання монтажних робіт. Також, може враховуватися кількість і кваліфікація необхідних фахівців для надання даної послуги. Ціна монтажу Вашої споруди, буде затверджена після обговорення всіх нюансів.

Як замовити виготовлення (проектування, монтаж) металоконструкцій

Виробництво металоконструкцій в Києві дуже поширене, тому немає складнощів в тому, щоб замовити в компанії проектування, виготовлення, а також монтаж металоконструкцій. Більш того, отримати весь спектр послуг Ви можете в одному місці. Наш завод металоконструкцій MESTRO надає всі види послуг, починаючи від виробництва металоконструкцій і закінчуючи їх монтажем.

Для того щоб замовити виробництво, складання або монтаж металоконструкцій на нашому заводі металоконструкцій Ви можете зв’язатися за телефонами вказаними на сайті, написати на пошту або ж замовити зворотний дзвінок. Після чого озвучити послуги, які Вам потрібні. Співпраця може відбуватися як дистанційно, так і Ви можете під’їхати в офіс і обговорити всі нюанси.