Будівництво ангарів з металоконструкцій

Коли в компанії прийнято розширення приміщень виробництва або складу, то найкращим варіантом буде ангар з металоконструкцій. Його перевага в швидкому зведенні, малої витратності матеріалів, а також ціна.

Легкі металеві конструкції під час експлуатації не поступаються своїм аналогам – капітальним бетонним спорудам. І служать більш ніж півстоліття при невеликій витраті на ремонт і обслуговування.

Клієнт може вибирати для себе комплектацію ангара. Є різні форми каркаса і обшивки для різних цілей будівлі. Каркас будівлі може оснащуватися стінами з профнастилу або сендвіч панелями з утеплювачем і по потребі встановлюються склопакети.

Ангари з металоконструкційй

Основні переваги перед капітальними спорудами

Є ще кілька переваг, які Ви повинні знати. наприклад:

 • Великий внутрішній об’єм. Ніяких несучих стін, стель і іншого. Ви можете ефективно використовувати складське простір;
 • Зручність. Простота складання конструкції дозволяє додавати площу ангара;
 • Відповідність всім нормам і вимогам. Всі стандарти з пожежної безпеки та охорони праці дотримуються при будівництві;
 • Мобільність. Ви можете збирати і розбирати побудова, якщо того вимагатиме ситуація. Легкість металевого каркаса дає перевагу до збирання та розбирання;
 • Естетичність. Споруди мають приємний вигляд зовні і зсередини, в них приємно працювати.

Основною перевагою є ціна і час. Вам не потрібно купувати багато дорогих будматеріалів, виконувати оздоблювальні роботи всередині і зовні. При різній ціні і часу зведення функціонал однаковий.

Технічні характеристики і властивості

Багато хто цікавиться якими властивостями володіють такі приміщення. Наприклад, застосовуючи сендвіч панелі будівлі стають енергоефективними, а використання оцинкованої сталі в конструкції робить ангар довговічним і міцним. Також, часто задають питання про елементи покриття ангарів з металоконструкцій. Елементи покриття такі:

 • рама по осях;
 • колони жорстко затиснені в фундаменти;
 • кріплення кроквяних ферм з колонами і підкроквяною фермою – шарнірне;
 • кріплення підкроквяних ферм з колонами – шарнірне

А також горизонтальні диски-зв’язку по верхніх і нижніх поясах будівельних ферм і жорсткий диск покриття забезпечується шляхом кріплення покрівельних 3-х шарових сендвіч панелей, до підганів за допомогою самосвердлувальних гвинтів.

Де використовуються ангари з металоконструкцій

Ми звикли бачити ангари в ролі сірих складських будівель. Але використовувати цей тип будівель можна в декількох нішах. наприклад:

 • спортивні зали;
 • будівлі для виробництва;
 • виставкові комплекси;
 • торгові павільйони, центри;
 • складські площі;
 • приміщення для сільськогосподарських потреб;
 • СТО;
 • автостоянки

Строительство ангаров из металлоконструкций

Наприклад, якщо ви хочете побудувати виробниче приміщення, в якому потрібно буде розмістити лінію виробництва з можливістю заїзду вантажного і навантажувального транспорту, то споруда ангара займе до 20 днів, будування капітальної споруди буде довгим в проектуванні і дорогим в будівництві.

Які є види ангарів

Для різних цілей приміщення можна підібрати різні типи форми будівлі. Якщо ви хочете зробити ферму або інше сільськогосподарське приміщення, то краще підійде арочне приміщення. Коли є мета зробити склад або торговий павільйон, то більше підійде каркасне приміщення, тому що однорозмірні вертикальні стіни додадуть обсяг корисного простору.

Ми рекомендуємо детально розповісти нам про мету зведення будівлі, наприклад, якщо ви хочете зробити спортивний зал, то арочна конструкція ангара може тільки заважати, якщо мета приміщення проведення активних спортивних ігор.

Проектування і будівництво

Погодивши із замовником місце споруди, розміри і матеріали ми приступаємо до складання проекту. Погодивши всі деталі перед будівлею, починається розмітка і заливка фундаменту, на якому розміщуватиметься каркас. Після зведення всієї конструкції починається обшивка профнастилом або сендвіч панелями. Після зведення основної частини монтуються склопакети, вузли електропроводки, якщо того вимагав замовник. Вся робота займає не довгий час, і коли замовлення буде виконано Ваш ангар почне окупати себе, це займає зазвичай від двох місяців до року, в залежності від цілей його використання.

Що впливає на ціну

На ціну впливають як і розміри споруди так і особливі умови для роботи в будівлі. Якщо ваш ангар з металоконструкцій вимагає спеціальних матеріалів, які повинні бути хімічно стійкими, то він буде трохи дорожче. Ще ви можете використовувати теплозберігаючі матеріали, для економії в сезон опалення. На оцінку проекту вплине кількість склопакетів і дверей.

Отже, якщо ви визначилися з тим, що ангар з металоконструкцій, вирішить потреба в приміщенні для Вашого бізнесу, то ви можете залишити замовлення у нас на сайті або зателефонувати. Ми відповімо на питання і приступимо до виконання замовлення.

Завод металоконструкцій Mestro