Декоративні металеві панелі

Металеві панелі

Металеві панелі – один з найбільш вдалих варіантів якісної і довговічною обробки і декорування будинків, доречною як зовні, так і всередині приміщення.

Новітні технології обробки металу дозволяють створити декоративні панелі. Вони прикрасять будинок, квартиру, офіс, кафе, ресторан і будь-виробниче приміщення. Принципово новий підхід до обробки будівель став можливим завдяки новітньому обладнанню, на якому створюються просто-таки шедеври з металевого листа.

Варіанти використання декоративних панелей з металу

Декоративні панелі з різних металів використовуються вже багато років. Наприклад, рифлені при виготовленні огорож, воріт, різних перегородок, рекламних щитів, навісів і т. п.

За допомогою ультрасучасних верстатів для лазерного різання металу з’явилася можливість розширити асортимент виробів. Немає такого візерунка, такий задумки дизайнера, які не було б можливим втілити в життя на аркуші різного металу завдяки можливостям лазерного променя. Ця технологія вже добре відпрацьована. Найчастіше використовуються такі матеріали, як сталь, а також алюміній та інші кольорові метали.

Декоративні металеві панелі можна використовувати не тільки для оформлення стін, але і стель. А також предметів меблів (особливо вдало виглядає інтер’єр в стилі хай-тек).

Термін служби подібних виробів – не один десяток років, а хто не мріє не займатися з року в рік ремонтом, а зробити його один раз – красиво, стильно, надійно. Панелі з нержавіючої сталі, алюмінієві, мідні та з інших металів можна замовити різної товщини, з перфорацією, з декоративною обробкою, фарбуванням.

Металеві панелі: 5 переваг

Чому часто вибирають метал для обробки житлових або виробничих будівель:

  1. Міцність і довговічність. Метал не схильний до руйнування в такій мірі, як дерево, пластик або інші будматеріали, відмінно тримає форму.
  2. Унікальний дизайн, який виконується індивідуально для кожного замовника.
  3. Пожежостійкість (можна сміливо встановити панель біля каміна або іншого джерела вогню)
  4. Простота складання і експлуатації, універсальність, невелика вага.
  5. Хороша здатність до звукоізоляції.

Як виготовляють фасадні та інтер’єрні панелі

Панелі для фасаду та для інтер’єру відрізняються виготовленням. Якщо для внутрішньої обробки використовують тонкий, гарний і легкий метал, для зовнішніх панелей вибирають більш міцні металеві вироби. Все більшої популярності набувають сендвіч-панелі: між двох металевих листів укладається утеплювач.

Панелі для внутрішньої і зовнішньої обробки використовуються таких різновидів:

  • з перфорацією
  • гладкий профіль
  • з декоративними ребрами
  • з декоративною обробкою

При ремонті і утепленні старих будівель часто використовуються панелі з металу з імітацією дерева, штукатурки або, наприклад, каменю. На службі у будівельників – весь спектр полімерних фарб. Можна не турбуватися про те, чи підійде панель за розміром – потрібно тільки заздалегідь розрахувати і виготовити обшивку індивідуально, за своїми розмірами, щоб виключити відходи.

Вентильований фасад з таких виробів різного кольору по достоїнству оцінили будівельники і віддають йому перевагу при виконанні як ремонтів, так і нового будівництва. Для господарських будівель (ангарів, складів, гаражів) незамінним буде дешевший метал з оцинковкой.

Метал з полімерним покриттям відмінно виконує функції захисту і виглядає презентабельно. Монтаж панелей може бути як вертикальним, так і горизонтальним. Парапети, укоси і відливи також виготовляються з міцного і довговічного металу з полімерним покриттям. Ніякого особливого догляду за виробами не потрібно.

Декоративні металеві панелі для інтер’єру

При оформленні будинку або квартири в авангардному стилі, а також хай-тек, модерн, лофт цілком доречно використовувати панелі з металу. Наприкллад, в чистому вигляді або з фотополімерним покриттям. Політ дизайнерської думки і всі уявні неймовірними задуми декоратора легко втіляться в життя. Наприклад, дуже прикрасить оселю міцна і красива перегородка або витончена металева ширма з художньою декоративною перфорацією.

Можна прикрасити інтер’єр металевими панелями частково – тільки окремі елементи стін або меблів. Панель з тонкого металу, що служить накладкою на предмети меблів або частини стіни. Такі перегородки привнесе в дизайн новизну, сучасний вигляд.

При використанні металу для прикраси стелі товщина його повинна бути мінімальною. При внутрішній обробці стін вибирають панелі невеликої товщини, щоб не перевантажувати будівельні конструкції.

Металеві панелі – універсальний, відносно недорогий будівельний матеріал. Він знайшов своє застосування як в обробці жител, так і офісів, виробничих приміщень, кафе і барів.

Завод металоконструкцій Mestro – виготовлення металоконструкцій в Києві і нестандартних виробів з металу.

Поделиться на своей странице социальной сети: