Далеко не кожна людина знає, що таке рубка металу і як вона відбувається. Незважаючи на це, рубка – це необхідний процес у виготовленні металевих конструкцій, під час якого експлуатуються різні Стулова лещата. Головні умови високопродуктивної роботи – це правильне положення під час роботи і хватка інструменту під час робочого процесу.

Для рубки слюсарного типу експлуатуються поворотні і неповоротні лещата паралельного напрямку. Для рубки ковальського типу рекомендується застосовувати тільки Стулова лещата, кріплені до спеціальної міцної тумбочці. Під час рубки металу за допомогою зубила необхідно правильно розташуватися біля робочого матеріалу співробітнику. Дуже важливо в цей момент враховувати положення тіла, яке має бути максимально стійким під час удару. Якщо працівник не прийме стійке положення, то якісна рубка металу просто неможлива, будуть відколи й удари не там, де того вимагав макет. Важливо дотримуватися всю техніку з безпеки.

Якщо говорити про утримання зубила, то воно повинно знаходитися в лівій руці на відстані мінімум 15-20 см від матеріалу. Удари наносяться правою рукою, яка має більше сили. Ліва рука в цей час тільки підтримує зубило, але не сильно його стискає, щоб можна було забезпечити хорошу рубку. Такі складні маневри може виконувати тільки висококваліфікований співробітник, для новачка таке виконання ще складно, а тому під час вибору компанії, яка зробить рубку металу, необхідно звернути увагу на кваліфікацію співробітників, що працюють в ній.

Рубка металу на гільйотині

Гільйотина для рубки металу на думку багатьох експертів вважають найбільш затребуваним обладнанням, яке використовується практично у всіх галузях виробництва. Гільйотина є спеціалізованим верстат, який відмінно підходить для застосування як на великих виробництвах, так і на невеликих заводах. Відрізняється ця споруда довгої службою, простотою у використанні, а також надійною роботою. Даний верстат дає можливість швидко підготувати метал до обробки, а також забезпечити більшу швидкість і якість проведеного процесу. Рубка металу на гільйотині повинна відбуватися максимально швидко і правильно, а тому довірити таку важливу роботу можна тільки людині, яка дійсно знає, як здійснити дану рубку.

Лезо даного верстата заточене таким чином, що не залишає ніяких оскалом на рубані матеріалі, а також кромка виходить ідеально рівною без задирок, що дуже важливо для замовників, яким потрібна максимальна точність. Дане обладнання дуже часто використовується на підприємствах, де виготовляють водостічні системи, профільні вироби, елементи покрівлі та фасаду та інших. Використовувати гільйотину можна для рубки металу будь-якого типу, але при цьому тут немає можливості зробити розкроїти метал, який вимагає зробити отвори і складні форми. Рубка металу на гільйотині не надто складна, але її необхідно виконувати максимально точно і правильно, без цього рубка вийде неякісною. Нижче вказані ціни на наші послуги по рубці металу, для різних видів металу.

Вуглецева сталь
Товщина металу, мм Вартість 1 удару, грн.
від 1 до 2 10
від 2 до 4 12
від 5 до 8 18
10 23
Нержавіюча сталь
Товщина металу, мм Вартість 1 удару, грн.
15 15
від 2 до 4 18
від 5 до 8 27
10 34,5
Алюміній
Товщина металу, мм Вартість 1 удару, грн.
від 1 до 2 10
від 2 до 4 12
від 5 до 8 18
10 23

Гнучка металу

Гнучка металу – це один із способів обробки металевого листа, в ході якого досягається необхідна форма існуючої заготовки. В процесі згинання відсутня зварювальний апарат. Верстат може бути, як саморобним, так і фірмовим. Технологія дає можливість отримати монолітний виріб, через що воно в майбутньому ніяк не піддається корозії.

На сьогоднішній день більшу частину роботи виконує саме верстат, що говорить про неймовірну точності гнучкі. Оператор під час гнуття виконує тільки кілька невеликих моментів, він тільки притримує лист металу, а також управляє самим апаратом, встановлюючи необхідну програму. Гнучка металу може проводиться будь-яким станком, як найпростішим, так і досить складним, але при цьому вибір верстата оператором залежить від того, який обсяг роботи належить виконати і яка її складність.

Наша компанія намагається виготовляти металеві конструкції, проводити різання металу, а також його згинання тільки за допомогою високоякісних і високотехнологічних приладів, які є максимально точними і правильними для спортсмена.

У процесі виготовлення багатьох виробів з’являється необхідність холодного згинання металу для того, щоб додати матеріалу максимальну форму або вигин. Листогиб дає можливість гнути метал будь-яким зручним чином, а тому виготовити з металу тепер можна будь-який виріб. Гнучка листового металу – це відповідальний процес, який повинен бути здійснений тільки висококваліфікованими співробітниками, чітко знають свою роботу.

Якщо ви замовляєте гнуття листового вироби, то вам доступні всі наші переваги, до яких можна віднести:

1) великий досвід в металообробці;
2) тільки висококваліфіковані працівники;
3) високотехнологічне обладнання;
4) швидкість роботи при супутньому якості;
5) гарантія відмінної якості;
6) індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Для вигину листа використовується тільки високоякісний верстат, який відповідає всім стандартам якості. У нас є можливість працювати на відмінному лістогибочном верстаті, якому властиво гнути метал в будь-якому зручному напрямку. В результаті цього гнучка листового металу відбувається максимально якісно і добре, а тому з’являється можливість зробити виріб максимально відповідає всім стандартам якості. Нижче вказані ціни на згинання металу:

Довжина згину, мм 100 200 500 1000 1500 2000 2500
Товщина листа, мм Ціна за згин , грн. 
0,8- 1 5 7 8 12,5 18 21 27
1,2-1,5 5 7 8,5 13 18 21 27
2 5 7 8,5 13 18,5 23 30
2,5 6 7,5 9 14 19 25 30
3 6 8 10 17 20 25 35
Гнучка металу Київ

Багато відмінно знають, що зігнути металеві труби невеликого діаметру можна і за допомогою звичайних лещат, але ось зробити це з металопрокатом з величезним діаметром просто неможливо. Для таких цілей наша компанія використовує виключно високо технологічні препарати, які проводять гнуття максимально якісно і правильно.

Гнучка металу Київ може бути виконана нашими працівниками максимально високоякісно і правильно. У нас працюють тільки високопрофесійні працівники, які чітко знають поставлену перед ними завдання і намагаються її виконувати. Якщо ви ще не знаєте, в яку компанію краще всього звернутися, то варто звернути увагу на завод Местре. У нас можна здійснити згинання будь-якого типу металу, який не піддається корозії надалі. Ми намагаємося виконати згинання металу максимально високоякісно і правильно, щоб замовник став постійним і йому сподобалася робота нашої компанії.