Виготовлення будівельних ферм на замовлення в Києві

Будівельні ферми займають окреме місце серед несучих конструкцій, які є основою побудови швидкомонтованих модулів. З їх використанням зведення будівель значно спрощується і прискорюється. Терміни складання каркаса з уже готових або частин, які скріплюються при монтажі, займають від одного дня.

Використання будівельних ферм дозволяє зменшити витрату матеріалу при перекритті великих прольотів, а також полегшити конструкцію. Вони незамінні при зведенні невеликих, легких конструкцій: павільйонів, сцен, тентів, подіумів і ін. Часто є оптимальним рішенням при будівництві гаражів, житлових будинків, присадибних будівель.

Будівельні ферми – виробництво

Від їх надійності залежить термін служби будівлі і безпека тих, хто буде в ній перебувати. Тому важливо спочатку провести точні і правильні розрахунки. Спочатку оцінити технічні умови експлуатації, потім приступити до проектування. І краще, якщо це зроблять висококваліфіковані фахівці

Процес виготовлення являє собою збірку приготованих деталей відповідно до монтажних креслень. Може проводитися як у виробничих цехах, так і на місці будівництва. Якщо в деталях вже є монтажні отвори, збірка прискорюється, якщо немає – для попередньої фіксації елементи прихоплюють швами, стягують струбцинами.

Способи з’єднання деталей каркаса:

  1. Болтами. Працюють, як правило, два фахівця-монтажника, використовують особливі ключі або пневмоінструменти.
  2. Зварюванням. Цей метод застосовують для отримання дуже міцного і стійкого з’єднання. Деталі попередньо скріплюють монтажними болтами, а ключові вузли – заклепками.

Види будівельних ферм

За будовою і типом розподілу навантажень.

  1. Плоскі – всі стрижні і вузли розміщені в одній площині. Витримують навантаження, збігається з площиною напрямку ферми. Для протидії впливу з іншими векторами потрібно їх додаткове поздовжнє і діагональне зміцнення.
  2. Просторові – стрижні орієнтовані в трьох напрямках. Їх виготовлення більш трудомістке і матеріалозатратно, але вони витримують навантаження різних векторів впливу: по вертикалі, по горизонталі, збоку. Вони можуть представляти із себе вже закінчену конструкцію, яка потребує зміцнення і з’єднання з іншими каркасами. Таку ферму можна отримати, скріпивши два плоских каркаса.

По контуру.

  1. Полігональні – нижній пояс складається з однієї цільної планки, верхній конструюється з невеликих рівних деталей. З них виходять будови, що вимагають форми арки.
  2. Трапецієподібні – нижній пояс являє собою одну цільну планку, верхній – дві планки, прикріплені під нахилом. Більше зустрічається в будівництві виробничих об’єктів, тому що витримує сильні навантаження.
  3. Паралельні – обидва пояси зроблені з двох планок, конструкція має форму прямокутника. Обмежень щодо застосування немає.
  4. Сегментні – нижній пояс з цільної планки, верхній – одну ділянку кола. Часто застосовуються при зведенні будівель з светопропускающей дахом.
  5. Симетричні трикутні – трикутна форма, де стійки розташовані вертикально, зв’язку по діагоналі. Беруть участь у створенні двоскатних дахів.
  6. Несиметричні трикутні – правильний трикутник. Хороший при будівництві односхилого даху.

Будівельні ферми надійні і міцні. Заміни за якісними характеристиками, швидкостю виробництва і монтажу на сьогоднішній день не мають. Замовити виготовлення будівельних ферм ви можете в нашій компанії.