Металевий паркан від компанії Местро

Кожен день ми бачимо сотні парканів. Деякі дуже подобаються, і інші зовсім не придатні для використання. Тим не менш, паркан є важливою частиною охорони приміщень і околиць. За допомогою огорожі можна відгородитися від алеї і проїзної частини, захистити своїх дітей від бродячих собак та інших тварин. Перед установкою паркану, потрібно правильно його підібрати. Для цього потрібно подумати про те, навіщо вам потрібен паркан. Виходячи з необхідності потрібно вибрати першим матеріал виробництва, а вже потім спосіб монтажу огорожі.

Сучасні паркани бувають суцільними і несуцільними, а також глухі паркани, які не мають абсолютно ніякого оформлення. Несуцільний паркан – паркан з красивими, кованими вставками, які виглядають дуже красиво. Перші паркани з’явилися давним-давно в результаті того факту, що людина має реальне бажання відокремити своє майно від очей аутсайдерів і захистити його від посягання людей і тварин. Після цього з’явилися паркани і рови, заповнені водою, що дозволило захистити житло не тільки від диких тварин, а й від людей.

Першими матеріалами, які використовувалися в будівництві парканів були камінь і дерево, так як їх могли обробити і зробити реально велику огорожу, яка виступає в якості захисту від навколишнього світу. Згодом, коли з’явилося гончарство почали використовувати цегляні, ліпні та навіть металеві паркани, які є виключно предметом декорування. Саме метал і цегла на сьогодні – найпоширеніші матеріали, використовувані у встановленні і виробництві зборів. Безліч штучних матеріалів не менш популярні, а тому використовуються в будівництві не тільки парканів, а й інших споруд.

Металевий паркан дає можливість захистити будинок і приховати його від цікавих поглядів, а більш того, захищає дітей від проїжджих частин, велосипедів і машин. У 19-20 столітті металеві паркани виглядали, як декоровані прути, оброблені ковалями. Такі види зборів все так же залишаються популярними і поширеними серед людей. Так, вони набагато дорожче звичайних огорож, але є дуже красивими і неймовірно діловими. Близько звичайних будинків вони менш поширені, зате їх застосовують в основному для огорожі санаторіїв, баз відпочинку, пансіонатів, парків і лікарень.

Металевий паркан ціна

Ціна металевий паркан від компанії mestro

Міська інфраструктура – це воістину дивні будівлі і споруди, повз яких ходить більша половина жителів міста. З цієї причини люди намагаються зробити вигляд свого будинку максимально красивим і цікавим, як, власне, і паркан.

Саме огорожа не повинна псувати зовнішній каскад будинку і красу прилеглих ландшафтів. У багатьох містах мерія намагається зробити так, щоб люди прислухалися до думки про загальну красу і створювали свої паркани максимально відповідними зовнішньому вигляду міста або окремої вулиці.

Металевий паркан ціна на нього цікавить багатьох, оскільки він є перевагою при проживанні на території великого міста або красивої вулиці.

Наша компанія пропонує можливість придбати дійсно красиві ворота, вартість яких не буде конкурувати з цінами інших виробників, у нас буде значно дешевше. Фахівці компанії «Mestro» намагаються зробити високоякісний товар, який буде максимально відповідати всім стандартам якості.

Таблиця з цінами на металеві паркани. Ціна вказана за метр погонний

Виготовлення та монтаж – від 1250 грн.

 Ціна за метр погонний (виготовлення і монтаж) _ від 1250 грн

Виготовлення та монтаж – від 1200 грн.

 Ціна за метр погонний (виготовлення і монтаж) - від 1200 грн

Виготовлення та монтаж – від 1900 грн

 Ціна за метр погонний (виготовлення і монтаж) - від 1900 грн

Виготовлення та монтаж – від 1000 грн.

 2_Цена за метр погонний (виготовлення і монтаж) - від 1000 грн.

Виготовлення та монтаж – від 1700 грн.

 Ціна за метр погонний (виготовлення і монтаж) - від 1700 грн.

Виготовлення та монтаж – від 1400 грн.

 Ціна за метр погонний (виготовлення і монтаж) -від 1400 грн.

Виготовлення та монтаж – від 1400 грн.

 Ціна за метр погонний (виготовлення і монтаж) - від 1400 грн

 

<<Завантажити ціни на металеві паркани plazma_price1<<

Металевий паркан для будинку

 Металевий паркан для будинку від компанії mestro

Одним з унікальних і популярних способів захистити свою територію є металевий паркан, який має досить привабливий зовнішній вигляд, а також вселяє почуття захищеності і огорожі від зовнішнього світу. Метал зазвичай поєднується у людини з непорушністю, силою, стійкістю. З цієї причини ці паркани вважаються найбільш ефективними і популярними, крім того, вони займають лідируючі місця серед продажів. До найбільш поширених видів зборів відносять:

1. ковані;
2. з металевих секцій;
3. зварні;
4. виконані з сітки – рабиці;
5. декоративний паркан;
6. з листових металів.

Ковані металеві вироби можна віднести до творів мистецтва, а ось за вартістю – до найдорожчих і елітних препаратів.

Художня ковка, за допомогою якої виповнюється виготовлення коштує досить дорого, та й для виробництва потрібна спеціалізована техніка і прилади. Незважаючи на високу вартість, такі ось паркани мають цілий ряд переваг. Спочатку – вони дуже красиві зовні. Паркан робиться вручну виключно майстром, а тому є можливість замовити той малюнок, який ви хочете. Такі паркани міцні і ефективно підходять для будь-якого будинку. Єдиним недоліком є ​​те, що за допомогою такого паркану немає можливості повністю приховати свій будинок і оточуючі його околиці.

Огорожа з профільованих листів красива тільки тим, що їх можна повністю зафарбувати в ту фарбу, яка найбільше подобається. Наступна перевага – це довговічність, перш, ніж паркан виготовити він покривається спеціальним засобом, який захищає метал від пошкоджень і корозії. Недоліків у таких листів немає, їх легко встановлювати, а також вони мають невелику вагу. Єдине, що не дуже добре для цих дверей – це просвердлення в них дірок для установки. В районі просвердлений отвори може початися коррозийное зміна. Такий металевий паркан для будинку є воістину дивним і багатофункціональним.

Металеві огорожі з сітки-рабиці вважаються в основному тимчасовими огородженнями, їх не рекомендовано використовувати тривалий час. Ця сітка досить часто піддається корозії, її неможливо нормально прогрунтувати і пофарбувати. Зовнішній вигляд біля паркану не особливо привабливий, а висота досить невелика. Звичайно, якщо використовувати алюміній, то сітка не буде піддавати корозії, але її можна буде перекусити плоскогубцями, а тому говорити про те, що така огорожа захистить від сторонніх, не доводиться. В ідеалі сітку використовують для розмежування ділянок.

Зварений металевий паркан для будинку має ті ж якості, що і кований, але він набагато дешевше. Звичайно, виробництво такого паркану набагато легше, ніж кованого, але він і не буде виглядати настільки красиво і цікаво, як огорожа ручної роботи. Негативних моментів паркан не має, так як хороші фахівці обробляють свій метал антикорозійною речовиною, яка не дає металу руйнуватися. Той, хто купує паркан такого типу розраховує на те, що не буде його тривалий час фарбувати і він прослужить довго, що, в більшості випадків, є правдою.

Паркани з металевих секцій – досить довговічні, прості у використанні і виготовленні. Проте, зовні вони досить непривабливі. Їх найкраще застосовувати біля лікарень і парків. Ці паркани також можна віднести до недорогих, але вони ще й обробляються антикорозійними засобами, що дозволяє їм служити своїм господарям тривалий час.
Декоративні огорожі з металу – це справжній витвір мистецтва, їх майстерно поєднують разом з цеглою та іншими матеріалами. Дуже широко використовується художня ковка, зварювання та інші хитрощі, але, щоб паркан вийшов дивним, варто замовити його проект у дизайнера, який зможе зробити все цікаво. Більш того, варто враховувати, що для побудови можуть знадобиться різні матеріали, а тому вартість може бути досить високою.

Металевий паркан Київ

Металевий паркан Київ від компанії mestro

Металевий паркан може бути найрізноманітнішим, але при цьому важливо враховувати той факт, що він має ряд переваг. До найголовніших переваг варто віднести міцність і довговічність конструкції. Всі різновиди зборів робляться виключно з високоякісного металу, який неможливо просто так зруйнувати. Такі паркани практично не піддаються деформації і руйнування, звичайно, якщо на них не впливати з величезною силою.

Не можна забути і про довговічність даного вироби. Згодом будь-який метал піддається корозії, але зараз існує безліч методів, які дозволяють її повністю запобігти. Для цього можна експлуатувати грунтові розчини, спреї і навіть фарбу. Неможливо не відзначити, що металевий паркан Київ може бути неймовірно міцним, а для тих, хто захоче проникнути на вашу територію без дозволу, він стане реальною перепоною. Звичайно, це не стосується паркану, виготовленого з сітки-рабиці.

Металевий паркан Київ досить легко обробляти, досить тільки раз на рік проводити необхідні заходи по догляду за ним. В цей догляд входить обробка забору спеціальним засобом проти корозії, очищення від іржі, яка вже встигла з’явиться і регулярна фарбування. Якщо щорічно виконувати всі ці дії і не відходити від них, то в підсумку можна отримати красивий і довговічний паркан, який не матиме властивості руйнуватися.

Встановити огорожу з металу може практично будь-яка людина. Для цього необхідно мати невеликі фінансові можливості і хорошу ділянку, яку можна було б захистити. Наша компанія пропонує можливість виготовити дійсно гарний паркан, який зможе прослужити вірою і правдою не 1 десяток років. Наші фахівці чітко знають свою справу.

Недоліків, як таких у металевого паркану немає. Єдине, на що дійсно варто звертати увагу, так це на вартість. Метал ніколи не мав невелику вартість, тому навіть найпростіший паркан буде стояти досить пристойних фінансових вкладень. Хоча, якщо говорити про метал, то краще використовувати паркан саме з нього, а не з дерева та цегли, які дуже швидко починають піддаватися руйнуванню. Саме тому, якщо говорити про переваги і недоліки, то перші, звичайно, ж переважають.