Порошкове фарбування
Порошкове фарбування є нанесенням твердих компонентів фарби, які входять до її складу. Зазвичай складовими такого типу фарбування виступають смоли та цільові добавки. Цей тип фарбування використовується лише для певного типу матеріалів. За допомогою такого фарбування можна запобігти корозії і зробити так, щоб функціонування предмета тривало. Більше того, таке фарбування певною мірою покращує не лише зовнішній вигляд, а й загальні характеристики того чи іншого товару.
Кожна людина знає, що таке фарба та як за її допомогою можна змінити предмети. Фарба дозволяє модернізувати той чи інший виріб, повністю змінивши його зовнішні параметри. Технологія порошкового фарбування у світі вважається революційною. Такий тип фарбування дає можливість змінити будь-який металевий виріб, який втратив свій зовнішній вигляд або навіть піддався корозії.
Типи фарби
Залежно від плівкоутворювальної складової, фарба ділиться на 2 типи:
- термопластичні;
- термореактивну.
Перші виготовляють із застосуванням спеціальних плівкоутворювачів. Покриття предмета здійснюється без будь-яких хімічних реакцій, тому вважається безпечним. Фарбування здійснюється за допомогою сплавлення розплавленого матеріалу, що забезпечує ідеальне фарбування та захист. Процес термічного сплавлення та охолодження в результаті формує спеціальну напіврозчинну плівку. Найчастіше склад цієї плівки ідентичний до того, з якого виготовлялася сама фарба. До складу цього типу матеріалу входять:
- поліетилени;
- поліаміди;
- полівінілбутираль;
- полівінілхлорид.
Фарби на основі полівінілбутиралю дуже часто експлуатуються для того, щоб сформувати плівку для електроізоляційної роботи. Більше того, таке фарбування використовується і для захисту від пошкоджень, а також для внутрішнього покриття. Якщо до складу порошку входить полівінілхлорид, використовувати матеріал ефективно для зовнішнього покриття, так як ця фарба є максимально стійкою до погодних змін і зовнішніх факторів.
Склад фарб
Термореактивні фарби мають у своєму складі тверді смоли та сполучний компонент. Головними смолами, які дуже часто перебувають у складі є акрилова, епоксидна та поліефірна смола. Така фарба наноситься на предмет шляхом електростатичного розпилення. Суміш спочатку нагрівається до робочої температури і потім лягає на предмет. Через деякий час фарба повністю твердне і утворює суцільну плівку, яка являє собою стійку полімерну суміш.
Хімічно виготовлений і затверділий шар у жодному разі не піддаватиметься пошкодженням та деформації. Більше того, якщо предмет нагріти, фарба вже не прийде в непридатність, а залишиться такою ж, як була після нанесення. Цей ефект особливо важливий тоді, коли суміш використовується для фарбування зовнішніх предметів, які знаходяться під тривалим термічним впливом. Найбільш затребуваним таке фарбування є для фарбування металевих предметів, дверей та ґрат на вікнах, які постійно знаходяться на повітрі і на них впливає температура, дощ, сніг.
Порошкове фарбування Київ може бути проведене нашою компанією, яка надає послуги такого типу. Якщо вам необхідно терміново зробити фарбування та захистити свої двері або металеві решітки на вікнах, звертайтеся до нас, ми постараємося максимально швидко та якісно провести покриття та зробити так, щоб предмет, який ви вирішили покрити, прослужив вам максимально довго.
Фарбування дисків
Оскільки порошкові фарби набувають все більшої популярності через свої позитивні властивості, багато автомобілістів почали звертати на неї увагу і покривати нею диски на колесах свого автомобіля. В останні кілька років кількість компаній, які пропонують послуги з розкриття дисків та інших предметів порошковою фарбою, зросла в кілька разів. Наша компанія «Завод металоконструкцій Mestro» також пропонує покриття порошковою фарбою будь-якого металевого предмета. Ми намагаємося дбати про своїх клієнтів, а тому пропонуємо можливість покрити будь-який предмет та отримати гарантію на те, що фарба не деформується і не злізе в жодному разі.
Порошкове фарбування дисків здійснюється за кілька етапів.
- Першим вважає підготовка поверхні. Даний етап – один з найважливіших у фарбуванні і нехтувати ним в жодному разі не можна. Очищення диска має відбуватися максимально добре, оскільки, якщо недоглянути і провести очищення неправильно, то фарба може лягти не так ідеально, як повинна.
- Другим етапом вважається ґрунтовка дисків. Цей етап також не варто пропускати, ґрунтовка проводиться порошковим ґрунтом, після чого диски отримують антикорозійний захист, а тому підвищується адгезія фарби.
- Третій етап – це безпосередньо нанесення фарби. Після перших кількох етапів диски насипається фарба. Для того, щоб здійснити це, необхідне спеціальне обладнання. Цей етап виготовляється виключно машинними технологіями, руки при цьому відпочивають. Процес нанесення повинен перебувати під ретельним контролем фахівця. Якщо його не стежити, то якісне нанесення неможливо. У нашій компанії працюють лише висококваліфіковані фахівці, які чітко знають свою справу та вміють якісно виконати фарбування сухою фарбою.
- Останній етап – це полімеризація. Його також обов’язково виконувати, але він може бути виконаний за допомогою машини, так і вручну.
Порошкове фарбування металу
Якщо брати в порівняння порошкову фарбу та акрилову, то перша справді виграє. Справа в тому, що порошкове фарбування може бути використане для того, щоб покрити металеві вироби. Порошкове фарбування металу дає можливість якісно пофарбувати будь-яку металоконструкцію та зробити так, щоб вона прослужила ще багато часу. До переваг фарбування саме порошковою фарбою відносять:
- мінімальна витрата матеріалу;
- стійкість до корозії та атмосферних явищ;
- широкий вибір кольорової гами.
Завдяки порошковому фарбуванню можна на тривалий час забути про те, що є необхідність захистити той чи інший предмет від впливу зовнішніх факторів, таких як:
- сонце,
- мороз,
- вітер,
- дощ та сніг.
Застосування порошкової фарби особливо актуально для металевих виробів, оскільки покрити метал акрилом досить складно, та й зовні це покриття не може бути ідеальним. У такому разі і вдаються до фарбування зсувом порошком на основі нешкідливих для організму смол.