Зовнішні металеві сходи

Металеві сходи

лестница металлическая

Зовнішні металеві сходи зустрічаються повсюдно. Їх монтують при вході в офіси, громадські будівлі, магазини. Виконана в незвичайному стилі сходова система, встановлена ​​на вході, виглядає привабливо і гідно і створює певний імідж всьому комплексу.

Пожежні конструкції не можуть похвалитися оригінальним дизайном. І це правильно, будучи елементом запасного виходу, така система не повинна привертати до себе уваги, оскільки найбільш часто розташовується збоку або біля чорного входу будівлі, а тому вона не повинна відволікати на себе увагу від фасаду. Слід зазначити, що такі системи повинні бути змонтовані в кожному будинку. Адже в разі можливої ​​пожежі ця конструкція може врятувати життя не одній людині.

Зовнішні металеві сходи для фасадів

лестница из металлаБагато будинків комерційної основи мають не один вхід. Зрозуміло, головний вхід повинен бути оформлений красиво. Велике значення має тут і сходова конструкція, яка навіть може залучати потенційних покупців.
Споруди даного плану можуть мати абсолютно різноманітні конструктивні варіанти. Фахівці можуть підібрати той, який ідеально впишеться в загальний вигляд будівлі, враховуючи всі нюанси оформлення фасаду.
Зовнішні металеві сходи може бути покрита спеціальною фарбою, в колір будівлі, або бути звичайного чорного кольору. Для таких елементів важливо, щоб склади, які використовують для фарбування, були стійкими до дії навколишнього середовища. В іншому випадку такі споруди швидко втратять свої декоративні властивості.

Зовнішні сходи, як і внутрішні, в залежності від їх розташування, можуть бути наступних варіантів:

  • на несучих балках;
  • на тятивах;
  • гвинтові системи (вони зустрічаються вкрай рідко і, як правило, розташовуються в напівзакритих приміщеннях);
  • на косоурах.

Пожежні зовнішні сходи

металлическая лестница на улице

Це обов’язкова умова безпеки будь-якої будівлі. Споруди, виготовлені з металу це найбільш практичний варіант. Такі вироби, як правило, не володіють ексклюзивними елементами і являють собою найпростішу конструкцію.

При спорудженні елементів цього виду потрібно обов’язково дотримуватися всі нормативні вимоги. Адже пожежні конструкції призначені для евакуації при пожежі або в інших форс-мажорних ситуаціях. Тому вкрай важливо щоб їх ширина і висота сходинок були максимально зручними для спуску людей і підйому пожежної бригади.

Вартість сходів з металу

винтовые лестницы из металла

Як правило, на зовнішні металеві сходи ціна (для евакуаційних варіантів) найнижча. Справа в тому, що наявність красивих декоративних елементів в таких варіантах недоречно.

На вартість металевих виробів буде впливати, насамперед, кількість матеріалу, який піде на виробництво всієї системи.

Зовнішні вироби часто застосовуються не тільки в комплексах комерційного або технічного проекту. Їх застосування доцільно і в індивідуальних житлових будинках. Часто можна побачити вироби, призначені для басейнів спуску в підвальні приміщення, невеликі драбинки, прибудовані до ганку.

Виріб з металу, розташоване біля головного входу будинку, зрозуміло, повинно мати більш естетичний вигляд, ніж прості комплекси пожежного виду. Ось тут цілком доречно використовувати елементи художньої ковки та незвичайні перила. І обов’язково всі металеві деталі повинні бути оброблені якісними антикорозійними фарбами, стійкими до впливу атмосферних опадів. Такі споруди дійсно зможуть надати фасаду будівлі ексклюзивність і особливу привабливість.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: