Збірні металеві конструкції

Збірні металеві конструкції – одна з провідних областей будівельного виробництва

Збірні металеві конструкції – досить затребувані для будівництва в багатьох сферах. Але, як відомо попит народжує пропозицію, а затребуваність не може бути без ряду переваг. На даний момент на ринку будівництва дуже популярні пакети послуг зі зведення будинків, які виконуються «під ключ». Так як це дозволяє максимально швидко отримати результат високої якості від професіоналів. І не замислюватися про всі нюанси.

Також, важливо врахувати, що найчастіше збірні металеві конструкції мають орієнтацію чітко на запити і вимоги замовника. Крім того, збірні конструкції з металу мають повну заводську комплектацію. Що дозволяє швидко почати будівництво і звести будівлю будь-якого призначення в найкоротші терміни. Що малоймовірно зі звичайними приміщеннями, де є потреба у ґрунтовний фундамент.

Чому збірні металоконструкції одне з найбільш економічно вигідних рішень?

Крім тих же переваг, що і у інших типів металоконструкцій , для збірних слід виділити суттєву економію. Як відомо, зазвичай можливість будівництва впирається саме

  • Економія в великих масштабах. Це Ви зможете помітити вже на етапі складання кошторису. Головна причина можливої ​​економії – це легкість таких металоконструкцій. Також, завдяки простоті монтажу і відсутності необхідності в глибинному фундаменті, зменшуються витрати на обладнання і оплату роботи будівельникам.
  • Економія за рахунок зниження витрат на транспорт. Завдяки тому, що розміри збірних конструкцій уніфіковані, потрібно менше транспорту для доставки до локації будівництва.
  • Так як витрати мінімальні, то і окупність такого будівництва, в разі комерційного спрямування досить швидко окупаються.

Недоліки металоконструкцій збірного типу

На жаль, збірні металеві конструкції мають також ряд недоліків. Наприклад, вони володіють не дуже високою стійкістю до пожеж. Також, метал збірних конструкцій піддається корозійного впливу. Але, тим не менше – це можна виправити. Наприклад, для підвищення стійкості до пожеж, виконують покриття спеціальною фарбою. Це може збільшити стійкість до півгодини. Крім того, також можна зробити обшивку, це додати ще більше часу до стійкості. Те ж стосується і схильності корозії, обробка спец засобами мінімізує вплив.

Для деяких регіонів, збірні металеві конструкції, можуть мати більш високу вартість, ніж залізобетонні конструкції. Але, тим не менш, частіше за все дані мінуси не є причиною відмови від такого типу будівництва. Сучасні технології, дозволяють поліпшити не тільки продуктивність, але також і якість продукції (металоконструкцій).

Як відбувається виготовлення збірних металоконструкцій?

Спочатку проходить етап проектування і складання кошторису. Або ж креслення заздалегідь виготовляються замовником. Залежно від вимог проводиться ряд робіт по обробці металу (гнучка, різка, полірування). Після, металоконструкції обов’язково покриваються спеціальними засобами від корозії і для стійкості до пожеж.

Металоконструкції зазвичай поставляються комплектом на місце будівництва. А також, комплектація включає необхідні креслення і, крім того, елементи кріплення. Збірні металеві конструкції монтуються безпосередньо на місці майбутнього швидкомонтованих будинків .

Завод металоконструкцій Mestro виготовлення металоконструкцій

Поделиться на своей странице социальной сети: