Виробництво металоконструкцій Київ

Виробництво металоконструкцій

Виробництво металоконструкцій, крім етапу безпосередньо самого виготовлення, включає в себе ще два важливих і трудомістких етапу: проектування металоконструкцій і їх розрахунок. Всі ці кроки виконуються на заводі, також на замовлення.

На етапі проектування, будуть визначені головні параметри споруди з металоконструкцій. В тому числі, особливості його конструкції, нюанси, які можуть вплинути як на терміни виконання, так і на вартість майбутнього швидкомонтованих будинків. Проектування металоконструкцій і розрахунок також можна розділити два основні кроки:

  • Виконується розробка проектної документації. Відбувається розрахунок і прийняття рішення про конструктивність несучого каркаса. Динамічні, статичні розрахунки. Розробка креслень, специфікацій і монтажних схем.
  • Розробка робочої документації. На основі, якої, після виготовляються металоконструкції . Також, на цьому етапі враховуються можливості оснащення заводу.

Виробництво металоконструкцій в Києві та Україні

Розкрій металу

Виробництво металоконструкцій в Києві включає в себе, також і розкрій металу. Найчастіше, це плазмова або лазерна різка. Лазерне різання має величезну кількість переваг, основні з яких висока точність, практично відсутність деформації. А також комп’ютерне управління, завдяки якому, є можливість виконувати будь-які контури і форми заготовок.

Плазмова різка також має високу точність. Також, розкрій металу таким методом досить швидкий. Крім того, можна обробляти велику кількість видів металу: сталь, чорні метали, алюміній, мідь. Ціна плазмового різання металу досить невисока, що в поєднанні з універсальністю і швидкістю виконання робіт – робить її дуже затребуваною в Україні

Збирання та зварювання каркасних елементів

Виробництво металоконструкцій передбачає складання, а також зварювання каркасних елементів. Це необхідно для установки цілісних металоконструкцій для швидкомонтованих будівель. Безумовно, для збірки каркасних елементів потрібно зварювання.

Збирання та зварювання металоконструкцій в Києві

Зварювання проводиться висококваліфікованими фахівцями, з урахуванням подальшого використання металоконструкцій. Так як це дуже важливий етап, від якого надалі залежить міцність, довговічність, а також безпеку металоконструкції. Найчастіше, в будівництві виконується зварювання наступними інструментами – напівавтоматичним, аргоновим і електродуговим зварювальним апаратом. Перед початком зварювальних робіт, поверхню виробу готується.

Очищення конструкції

Очищення металоконструкцій, по суті своїй найперший етап в роботі із захисту металоконструкцій. Він необхідний для того, щоб позбутися від іржі, бруду різного походження, а також пилу з поверхні металевих конструкцій.

Є три основні методи по проведенню очистки конструкція з металу:

  • Очищення вручну: використовуючи різного роду пристосування, а також щіток різної твердості.
  • Піскоструминне очищення конструкцій з металу.
  • А також гідроструйна очищення металевих конструкцій.

Методи відрізняються швидкістю виконання, а також вартістю. Послуга очищення вручну буде коштувати менше, але займе більше часу, а також може бути не досить високої якості.

Антикорозійний захист

Будівництво металоконструкцій також передбачає нанесення антикорозійного захисту. Вона необхідна, щоб уникнути утворення шару оксидів на поверхні металу під впливом вологи. Тому, дана процедура захисту вважається одним з найважливіших етапів.

Одні з найбільш використовуваних і популярних методів захисту – це інгібітори корозії, протекторна захист металевих виробів від корозії. Також є оксидування стали, яке включає в себе всі способи нанесення захисного покриття.

Найменш ефективний, але все також використовується метод – нанесення лакофарбового покриття. Мінус його в тому, що така антикорозійний захист абсолютно недовговічна. Але підійде тим, хто бажає весь час міняти відтінок і хоче заощадити.

Монтаж металоконструкції

Наша компанія MESTRO також виконує монтаж металоконструкцій . Це важливий етап після їх виготовлення. Адже від якості монтажу залежить подальше використання озброєнь з металевих конструкцій. Для монтажу використовується різний будівельний інструмент. А також, всі роботи виконуються професіоналами, які враховують вимоги по ГОСТу і всі нюанси майбутньої споруди.

Монтаж металоконструкцій в Києві та Україні

Монтаж може виконуватися як цілісної конструкції, так і по частинах. Збірка металоконструкцій, може виконуватися як на заводі, так і за місцем. Після чого вже буде виконана остаточна установка приміщення з металевих конструкцій. Ми гарантуємо якісне виконання монтажних робіт і використання новітньої високоякісної техніки.

Поделиться на своей странице социальной сети: