Виробництво металоконструкцій Київ

Проектування і розрахунок металевих конструкцій

Виробництво металевих конструкцій, крім стадії виробництва, включає ще два важливих і трудомістких етапи: Проектування металевих конструкцій і їх розрахунок. Всі ці кроки виконуються на заводі, також на замовлення.

На стадії проектування будуть визначатися основні параметри структури сталі. Зокрема, особливості його конструкції, нюанси яких можуть впливати як на строки виконання, так і вартість майбутньої збірних будівель. Структурний дизайн і розрахунок також можна розділити на два основні етапи:

  • Розробка проектної документації. Структурний обрамлення розраховується і вирішив. Динамічні, статичні розрахунки. Розробка креслень, специфікацій та електросхем.
  • Розробка робочої документації. На основі яких після сфабриковані сталеві конструкції. Також на даному етапі враховуються можливості оснащення заводу.

Виробництво металевих конструкцій в Києві та Україні

Порізка металу

Виробництво металевих конструкцій в Києві включає, також металевий крій. Частіше за все, це плазма або лазерна різка. Лазерна різка має величезну кількість переваг, основними з яких є висока точність, практично ніякої деформації. А також комп’ютерного контролю, завдяки якому, можна виконувати будь-які контури і форми заготовки.

Плазмове різання також дуже точні. Крім того, Порізка металу цим методом досить швидка. Крім того, можна обробляти велику кількість видів металочерепиці: сталі, чорних металів, алюмінію, міді. Вартість плазмового різання металу досить низька, яка в поєднанні з універсальністю і швидкістю роботи-робить його дуже популярною в Україні

Монтаж і зварювання каркасних елементів

Виготовлення металевих конструкцій передбачає монтаж, а також зварювання каркасних елементів. Це необхідно для монтажу твердих металевих конструкцій для швидкомонтованих будівель. Звичайно, збірка каркасних елементів вимагає зварювання.

Монтаж і зварювання металевих конструкцій в Києві

Зварювання проводиться висококваліфікованими фахівцями з урахуванням подальшого використання металевих конструкцій. Оскільки це дуже важливий етап, з якого в подальшому залежить міцність, довговічність, а також безпечність металобудівництва. Найчастіше в будівництві здійснюються наступні інструменти-напівавтоматичний, аргон та Електродугове зварювальний апарат. До зварювальних робіт поверхню виробу готують.

Очищення макета

Чищення металевих конструкцій, адже її перший етап у роботі по захисту металевих конструкцій. Необхідно позбавитися від іржі, бруду різного походження, а також пил з поверхні металевих конструкцій.

Існують три основні методи проведення чищення металоконструкцій:

  • Ручне очищення: використання різних видів пристроїв, а також щітки різної жорсткості.
  • Піскоструменеве очищення металевих конструкцій.
  • А також гідродоменна Чистка металевих конструкцій.

Методи розрізняються за швидкістю і вартістю виконання. Ручне прибирання буде коштувати менше, але займе більше часу і не може бути досить високою якістю.

Захист від корозії

Побудова металевих конструкцій передбачає також застосування антикорозійної захисту. Необхідно уникати утворення шару оксидів на металевій поверхні під дією вологи. Таким чином, ця процедура захисту вважається одним з найважливіших кроків.

Одним з найбільш вживаних і популярних методів захисту є інгібітори корозії, захисний захист металопродукції від корозії. Існує також окислення сталі, яка включає в себе всі методи нанесення захисного покриття.

Найменш ефективним, але і методом, використовуваним є застосування лакофарбових покриттів. Мінус, що такий захист від корозії є абсолютно недовгим. Але він буде придатним для тих, хто бажає змінити відтінок весь час і хочете зберегти.

Монтаж металоконструкцій

Наша компанія МЕСТРО виконує також зведення металевих конструкцій. Це важливий етап після їх виготовлення. Адже подальше використання зброї з металевих конструкцій залежить від якості монтажу. Різні будівельні інструменти використовуються для монтажу. А також, всі роботи виконуються професіоналами, які враховують вимоги ГОСТ і всі нюанси майбутнього будівництва.

Монтаж металевих конструкцій в Києві та Україні

Монтаж може здійснюватися як ціла структура, так і частинами. Монтаж металевих конструкцій може здійснюватися як на заводі, так і на місці. Після цього буде виконуватися Остаточна установка приміщення з металевих конструкцій. Ми гарантуємо якісне виконання монтажних робіт і використання новітньої якісної техніки.

Сталеливарна фабрика