Використання нержавіючої сталі в дизайні кухонь

Нержавіюча сталь

Нержавіюча сталь – метал дуже надійний і практичний. У сучасному будівництві і дизайні займає провідне місце. Але не можна спростувати той факт, що нержавіюча сталь вважається найпопулярнішим і одним з найкрасивіших виборів для оформлення кухонь. Сучасна кухня – не тільки місце для приготування їжі, але і відмінне місце для відпочинку, об’єкт для дизайнерської фантазії. Багато професіоналів віддають перевагу нержавійці, тому що вона надзвичайно різноманітна за своїми видами. З її допомогою можна оформити кухні різних стилів. Вона підходить всьому.

Нержавійка не тільки виглядає дуже красиво і по-сучасному, а й виконує важливі функції: антикорозійна, захист покриття і т. д.

Нержавійка в дизайні кухні

Кухня служить приміщенням в будь-якій квартирі, яке виконує важливу функцію. Кухонна кімната вважається комфортною, якщо застосовна до виконання необхідної роботи такий, як готувати і вживати їжу. Кухні з нержавійки – це блиск від металевої поверхні, меблі з нержавіючої сталі в поєднанні з деревом і новими сучасними матеріалами. Такі предмети виглядають досить стильно, доповнюють сучасний інтер’єр кожної квартири і дуже практичні у використанні.

Зазвичай виділяють кілька категорій кухонь. Бувають кухні, які призначені виключно для готування їжі, буває також і кухня-їдальня, де із задоволенням і зручністю можна приготувати їжу і збиратися всією сім’єю за обіднім столом. У цій залежності можна розподілити кілька виробів з нержавійки, які підійдуть в будь-якому випадку.

Кухня – це одне з місць, яким люди користуються найчастіше. Якщо кухня досить невеликих розмірів і є бажання добитися більшого розміру візуально, то можна розташувати відкриті полиці і шафи, а також застосовувати обробку з нержавіючої сталі. Нержавійка з поліруванням відображає як дзеркало, відповідно, виникає оптичне збільшення простору.

Нижній ряд кухні

Зазвичай в нижній ряд кухні вбудовують посудомийні машини, шафи, духові плити і т. д. Сучасні побутові прилади і техніка відмінно вписуються в кухні з нержавійки. Відмінно впишуться в дизайн кухонної кімнати світильники з нержавіючої сталі в стилі хай-тек. На кухні можна робити безліч домашніх справ, крім приготування їжі та миття посуду. Це може бути прання і прасування білизни, шиття і т. д. Всі дані моменти потрібно враховувати при проектуванні кухонної кімнати. У кухні бажано передбачити розташування трьох місць для різного призначення: різні підготовчі роботи, для приготування їжі, а також для миття посуду.

Можна спроектувати безліч видів обстановки кухонь з нержавіючої сталі. Наприклад, поєднання нержавіючої сталі і шаф із загартованого скла. Ще один приклад кухонного предмета – стільниця з граніту. А також інші красиві гарнітури з нержавіючої сталі.

Стільниці з нержавійки

Стільниці з нержавіючої сталі мають нижній і верхній загини для фартуха. Як правило, внутрішнім наповненням є влагоустойчивая фанера. Товщина таких стільниць 10-45 мм. Стільниця з нержавіючої сталі дуже практична, так як метал не вступає у взаємодію з вологою середовищем і не служить місцем скупчення мікробів. Потрібно відзначити, що бездоганно дезінфікуються, не дарма сталь застосовується для створення чистих приміщень, які призначені для підтримки стерильного середовища.

Ні який стиль не володіє абсолютною своєю винятковістю. Нержавіюча сталь також може використовуватися на кухні для кутових профілів, плінтусів, різних декоративних карнизів, певне обрамлення прорізів дверей. Досить стійку поверхню до зміни температур і практичним служить стільниця з нержавіючої сталі. Також дуже зручний і функціональний фартух з нержавіючої сталі на кухні. Фартух на кухні – це відстань між шафами і стільницею. Він дуже багатофункціональний. Захищає від кіптяви, диму і вологи, висота якого становить близько 70 см.

Кухня з фартухом з нержавіючої сталі

Кухня з фартухом з нержавіючої сталі дуже ефектно виглядає. Металевий блиск освітлює приміщення. При своєчасній очищенню сталь легко позбувається від різних забруднень. Фартухи виробляють як з плоского металу, так і з металу з рельєфною поверхнею.

Кухні з нержавійки відмінно виглядають не тільки в поширеному і полюбився стилі хай-тек. Але і в традиційно легкому і «м’якому» напрямку, наприклад, кантрі і т. Д. Сталь чудово поєднується з деревом, склом, природним каменем. З нержавіючої сталлю можна відмінно поєднувати так званий ефект старіння, кроколет, патину. Гідне місце собі знайдуть вироби з нержавійки в інтер’єрах, оформлених в палацовому стилі Арт-Деко і Ампір. Крім усього існують і відмінні варіанти дизайнерських меблів зі сталі або із застосуванням її у вигляді різних вставок. Це столи, столики та інші меблі.

Поделиться на своей странице социальной сети: