Виготовлення торгових павільйонів

Виготовлення торгових павільйонів

Торговий павільйон одне з найвигідніших рішень для підприємців, які зайняті в сфері торгівлі. Дані будови вигідні не тільки з економічної точки зору, але і виглядають досить стильно, сучасно і презентабельно в міській забудові.

Павільйони для ринкової торгівлі – це модульні конструкції, які можуть бути використані для прилавків, кіосків і квіткових та інших павільйонів.

Індивідуальний проект і майбутня функціональність повинні враховувати їх пряме призначення. А колір, форма і комплектація буде залежати від смакових уподобань замовника.

виробництво торгових павільйонів

Види торгових павільйонів

Широке різноманітність торгових павільйонів вже давно приваблює сучасних підприємців. І не дивно, адже кожен може вибрати не тільки фінансово підходящий варіант, але і то ту конструкцію, яка задовольняє естетичні смаки. Найбільшою популярністю користуються такі види торговельних павільйонів:

 • полистовая збірка. Для таких кіосків використовуються тонкі аркуші металевого профілю, які покриті сучасними полімерними матеріалами. Додатково такі споруди утеплюються, а також оснащуються гідроізоляцією.
 • кіоски з сендвіч-панелей. Сендвіч-панель – це конструкція, що складається з двох оцинкованих металевих листів, між якими знаходиться шар мінерального утеплювача (волокна базальту, пінополістирол, пінопласт або пінополіуретан). Монтаж проводиться за допомогою кріплення панелей саморізами на каркас павільйону.
 • модульного типу. Аналогічним чином використовується дерев’яний або металевий каркас, який монтується на стрічковий фундамент. Обшивається конструкціями в формі листів максимально висотою до третього поверху включно. Додатково встановлюються (на вимогу) внутрішні перегородки, які в залежності від необхідності, можна розбирати і перемішати.

За великим рахунком, кожен з видів торгових павільйонів максимально надійні і здатні витримувати різноманітні зовнішні впливи: перепади показань температур, вологості і т.д. А термін експлуатації таких споруд характеризується максимальною тривалістю. До того ж, торгові павільйони такого типу прекрасно переносять демонтаж, транспортування та монтаж на новому місці.

виготовлення торгових павільйонів

Особливості будівництва торгового павільйону з металевих конструкцій

Павільйони з металевих конструкцій відносяться до категорії швидкомонтованих будівель. Саме тому починаючи будівництво даних споруд ви не зіткнетеся з шумом, пилом, величезною кількістю будівельних робіт, які супроводжують капітальну будівництво в класичному розумінні.

В даному випадку відсутня необхідність глибокого фундаменту, так як конструкції відрізняються мінімально можливою вагою.

Як і у будь-якого іншого будови основою торгового павільйону є надійний і міцний каркас. Він може бути виконаний з дерева (бруси) або металу (профільні труби). Обшивають будівлю композитом, призначеним для фасадів. Додатково встановлюються склопакети в необхідному для гарного освітлення кількості.

Одним з варіантів може стати повне виготовлення торгового павільйону на заводі. Залишиться лише його доставити і встановити на потрібне місце.

Крім монтажу і установки споруди також проводять комунікаційні системи: електроенергію, каналізацію, водопровід. Обов’язковою умовою безпеки бізнесу і людей є установка системи пожежної безпеки.

павільйон торговий

Торговий павільйон з металоконструкцій, переваги

Серед головних достоїнств торгових павільйонів з металевих конструкцій модно виділити наступні:

 • відсутність необхідності закладки глибокого фундаменту, відповідно зниження витрат на будівництво;
 • доступні ціни на металоконструкції в цілому.
 • індивідуальне проектування і власний дизайн.
 • широка палітра кольорів для оформлення фасадів, а також різноманітність матеріалів для внутрішньої обробки.
 • спрощена система документації ведення будівництва і введення в експлуатацію в порівнянні з капітальним будівництвом.
 • можливість монтажу павільйону на нестандартному рельєфі.
 • мінімальні зведення будівлі і його здачі в експлуатацію.
 • можливість переміщення торгового павільйону, розширення його площі або навпаки, зменшення.

Отже, торгові павільйони, виконані зі сталевих металевих конструкцій – це вигідне і сучасне рішення для ведення бізнесу. За мінімальні терміни і доступну ціна ви отримаєте сучасну торговельну площадку.

Поделиться на своей странице социальной сети: