Виготовлення рекламних конструкцій з металу

Рекламні конструкції з металу

Під поняття рекламні конструкції, входить досить багато складових. Зазвичай, такі конструкції включають в себе різні типи зовнішньої реклами. Такі конструкції вимагають окремого проектування, а також різних типів обробки металу і відповідно монтажу або ж демонтажу. Така реклама зазвичай розташовується на вулицях або ж всередині метро. Також, часто зовнішню рекламу у своєму розпорядженні на зупинках громадського транспорту. Підвісні рекламні конструкції можна розміщувати навіть на дахах або стінах житлових будинків.

изготовление рекламных конструкций

У зв’язку з таким широким застосуванням, повинні бути досить надійними і міцними рекламні конструкції. Так як відкриті майданчики припускають вібрації, вітру та інші сейсмічні і погодні фактори впливу. Тому, до зовнішньої реклами завищені вимоги в проектуванні, а також у виготовленні. Так як від цього залежить не тільки термін експлуатації такої конструкції, але і безпеку для перехожих, автомобілів і знаходяться поруч споруд. У зв’язку з цим, такі конструкції (металоконструкції) виготовляють на заводах з виробництва металевих конструкцій і деталей.

Які бувають рекламні конструкції?

рекламная вывескаКонструкції для реклами бувають різних типів:

  • Конструкціі великих форматів і відокремлені. Це можуть бути покажчики, стели або ж білборди. Є великими для залучення уваги, як водіїв, так і пішоходів.
  • Конструкції для світлової реклами. Найчастіше це вивіски неонові або ж зі світлодіодами. Можуть бути і лайтбокси. Призначені для залучення уваги, як в денний час, так і в нічний.
  • Стенди. Зазвичай такий тип розташований або біля приміщення, або всередині будівлі. Важлива в таких рекламних конструкціях статичність і стійкість. Найчастіше розташовуються інформативні написи.
  • Конструкції навісів. Особливість такої реклами в тому, що також вона практична. Навіс або козирок, можуть виконувати захисну і рекламну функцію одночасно. Реклама діє – козирок від дощу і снігу захищає.
  • Також, є реклами для транспорту. Великі банери на автобусах, тролейбусах, але рідко вони виготовляються на базі будь-якої конструкції.

Завдяки такій різноманітності, є можливість вибрати той тип реклами, який найкраще підійде під місцевість і цільову аудиторію. Але, для всіх видів, крім останнього, основним складовим все одно є конструкція.

Як виготовляють конструкції для реклами?

Для основи, тобто опорної конструкції найчастіше використовується метал. Прийнято виготовляти рекламні конструкції з нержавіючої або ж звичайної сталі. Це пов’язано з тим, що при знаходженні на відкритому повітрі, важливо не тільки, щоб конструкція була надійна, а й якість експлуатації. Для цього необхідна наявність антикорозійних властивостей. Нержавіюча сталь володіє відповідними характеристиками.

рекламные щиты

изготовление рекламных вывесокДля виготовлення конструкцій реклами, зазвичай використовують такі способи обробки:

  • Гнучка труб.
  • Лазерна та плазмова обробка.
  • Фрезерні та токарні роботи.
  • Покриття спеціальними лаками і фарбами, як для візуального ефекту, так і для
  • запобігання корозійних руйнувань.

Також проводиться проектування, складання та монтаж такого роду конструкцій. Важливо, що виготовляти повинні такі конструкції виключно кваліфіковані проектувальники, інженери, а також оператори верстата. Рекламні конструкції, незалежно від того це стенди, щити, вивіски або ж інші типи можуть бути виготовлені на нашому заводі MESTRO.

Поделиться на своей странице социальной сети: