Вантажні стелажі для складу

Вантажні стелажі

Для оптимізації роботи складських приміщень і забезпечення швидкого доступу до потрібних вантажів, існують спеціальні металеві стелажі. На сьогоднішній день ринок складського обладнання пропонує широкий спектр різних варіантів конструкцій. Кожна з яких має спеціальне призначення.

Види складських стелажів

Існують наступні види складських стелажів:

 1. Фронтальні . Зручні і дуже універсальні пристрої, які використовуються для зберігання товарів різного об’єму і забезпечують швидкий доступ до них.
 2. Поличні . Такий варіант представляється у вигляді збірної конструкції, яка може витримувати великі вантажі завдяки тому, що всі елементи стелажа виконані з міцних матеріалів.
 3. Набивні . Дана конструкція не має проходів між рядами, що допомагає щільно складувати весь товар і оптимізувати весь простір. Набивні конструкції, в основному, призначається для зберігання однотипного товару, котрий має високим оборотом.
 4. Гравітаційні . Такі стелажі створені таким чином, що товар під своєю вагою самостійно може переміщатися по конвеєру від того місця, де його завантажують до тієї локації, де його потрібно вивантажувати.
 5. Мобільні . Стелажі такого типу дуже затребувані завдяки тому, що все переміщення товару відбувається по рейках, що прямують електропроводів. Так як всі стійки оснащені системою перфорації, є можливість виставляти необхідну відстань між кожним ярусом.
 6. Спеціальні . Ця окрема і унікальна категорія стелажів зазвичай використовується там, де немає можливості встановити звичайну цільну конструкцію. Наприклад, це можуть бути рулонні стелажі, на барабан якого намотується певний матеріал. Часто такі стелажі можна зустріти в будівельних магазинах.

Особливості

Складські вантажні стелажі мають ряд важливих особливостей:

 • можливість виставляти необхідну висоту для кожного ярусу;
 • простота в збірці і розбиранні конструкції;
 • висока міцність, яка досягається використанням цільної стійки;
 • можливість контролювати кількість полиць без попереднього розбору цілісної конструкції;
 • широкий вибір матеріалів (ДСП, метал, скло та інші).

Отже, вантажні стелажі можуть бути самих різних видів. А їх використання безпосередньо залежить від призначення складу. Але головне те, що ці металеві конструкції мають ряд важливих переваг, які значно спрощують весь робочий процес.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: