Торгові павільйони та їх виготовлення

Торгові павільйони

Для організації торгівлі роздрібним товаром багато підприємців встановлюють торговельні павільйони. Вони зводяться досить швидко з простих матеріалів, не вимагають великих витрат для обслуговування і створюють комфортні умови для здійснення торговельної діяльності.

Переваги торгових павільйонів

Популярність торгових павільйонів пояснюється безліччю причин.

Вони легко зводяться в будь-якій точці міста. При необхідності їх можна швидко розібрати і перенести в інше місце.

Незалежно від матеріалу виготовлення торговий павільйон утеплюється зсередини і зовні, тому в ньому завжди тепло. Додаткового комфорту можна досягти завдяки можливості провести до будинку електрику, встановити холодильне та обігрівальне обладнання, систему кондиціонування.

Торгові павільйони споруджуються швидко, але їх конструкції досить міцні, оскільки виготовляються з міцних матеріалів. Павільйони стійко переносять будь-які погодні умови, а використання хороших замків на дверях робить їх недосяжними для зловмисників.

Підприємці віддають перевагу торгових павільйонів через їх низьку собівартість однієї. У порівнянні з облаштуванням магазину в приміщенні витрати на відкриття та утримання нової торгової точки значно нижче, що відбивається на загальну рентабельність бізнесу.

Матеріали для виготовлення торгового павільйону

Спорудження торгового павільйону може бути виконано з дерева, з блокових матеріалів і каркасних металевих конструкцій.

Павільйон з дерева виглядає досить привабливо, але його використання буде залежати від якості деревини. Вона повинна забезпечити довговічність і бути стійкою до вологи. Такі матеріали досить високі за вартістю, тому не завжди раціонально встановлювати павільйон з дерева.

Застосовувані в будівництві блокові конструкції такі як залізобетонні плити, цегла та шлакоблок рідко коли використовуються для зведення торгового павільйону. Подібні споруди вимагають ґрунтовного фундаменту і тривалого будівництва. До того ж в обслуговуванні таке приміщення досить дороге через необхідних ремонтів і опалення, внутрішньої і зовнішньої обробки. Павільйон з блокових конструкцій складно розібрати і зібрати на новому місці, тому такий матеріал може застосовуватися для постійних споруд.

Більш затребувані павільйони з металоконструкцій. Вони складаються з каркаса, обшитого фасадним профілем або стіновими сендвіч-панелями. Павільйон зводиться без фундаменту і в найкоротші терміни. Його завжди можна демонтувати і перевезти в інше місце. До того ж його загальна вартість найнижча.

Види торгових павільйонів

Торгові павільйони не мають певного стандарту виконання. Їх вигляд і форма залежатимуть від функціонального призначення і способу організації торгівлі.

Розрізняють такі види павільйонів:

  • павільйон з окремим входом;
  • з вікном видачі;
  • магазин;
  • кіоски і ларьки;
  • торгівельна палатка;
  • павільйони фаст-фуду;
  • зупинний комплекс для продажу.
Поделиться на своей странице социальной сети: