Технологія лазерного різання металу

Технологія лазерного різання

Лазерне різання металу відрізняється високою вартістю, але, незважаючи на це, має велику популярність в технології розкрою металевих листів і інших заготовок. Це обумовлено широкими можливостями у виробництві навіть найскладніших геометричних фігур індивідуального дизайну, мають якісну кромку і точні розміри. Застосовуючи лазер для різання металу, можна виготовляти такі вироби, як рекламні вивіски, сувенірну продукцію, логотипи компаній, різні трафарети.

Переваги технології лазерного різання металу

Лазерний розкрій металу дозволяє вирішувати завдання, з якими важко впоратися, застосовуючи інші способи обробки металевих заготовок:

  •  лазерна різка металу технологія дозволяє автоматично виконувати розкрій металу за індивідуальними проектами;
  • зріз готових деталей не вимагає додаткових обробок, що дає можливість знизити витрати на механічну обробку;
  • потужність впливу лазерного променя дає високі показники продуктивності і швидкості різання деталей;
  • дозволяє з високою точністю виготовляти деталі будь-яких форм, розмірів і рівня складності;
  • в процесі різання відходи мінімальні, а листовий метал витрачається економно завдяки можливості виконувати розкрій найбільш оптимально;
  • відсутність механічного впливу на заготовки дає можливість роботи навіть з схильними деформації або крихкими деталями.

Особливості процесу різання металу лазером

Процес різання металу лазером заснований на дії тонкого лазерного променя, що утворює точку на аркуші металу, який швидко досягає високої температури, а потім починає закипати і випаровуватися. На виробництві вплив таким чином можливо лише на метал не великої товщини. У випадку з більш товстими заготовками застосовується різання, де плавлення відбувається за допомогою газу, який допомагає видаляти залишки, видуваючи метал, який розплавився з області зрізу. Це такі гази, як кисень, повітря або азот.

Лазерне різання успішно застосовується до заготовок з нержавіючої та звичайної стали, міді, латуні або алюмінію.

Переваги виконання лазерного різання професіоналами

Верстати, що використовуються при сучасних процесах лазерного різання металу, можуть справлятися з найскладнішими проектами, аж до художньої різання. Якісно виконувати такі завдання можуть кваліфіковані фахівці, які знають технологічні особливості процесу і мають досвід управління обладнанням. Професійні співробітники, застосовуючи програмне забезпечення високої якості, мають можливість підвищувати швидкість і продуктивність процесу.

Поделиться на своей странице социальной сети: