Стальна ферма

Ферми криші в приватних домах зазвичай роблять з дерева. Це прочний і в цей час недорогой матеріал, який гарантує довговічність на довгих годинах. Однак для створення ферм також можна використовувати метал, а точніше сталь. У протилежності зовнішньому виду, використання кровельних профілів не навантажує конструкцію, і така ферма може бути легкою дерев’яною. Давайте перевіряємо, коли варто вибирати стальну кровельну конструкцію.

Сталеві ферми в сучасному будівельництві

Дерев’яна ферма має деякі суттєві обмеження щодо форм та пристроїв криші. Таким чином, ми можемо вибрати прості форми, більші складні архітектурні деталі. Між тим, сталь пропонує нам безмежні можливості в конструкціях криш. Сталі профілі можна розподілити як договірно, створюючи криші самих сложних та цікавих форм. У результаті сталеві ферми всі часи використовуються в сучасному будівельному господарстві, що часто виходить за рамки простої традиційної форми.

Металоконструкції на найбільших промислових об’єктах

При першому огляді може бути показано, що стальна кровельна конструкція буде належною тяглою дерев’яною, що, в кінці, приведена до більших навантажень. Між тим, немає нічого більшого далекого від істин, сталі профілі достатньо легкі, тому їх використовують при будівництві крупних крупних промислових об’єктів та складів. Ми, зокрема, у промисловому будівництві ми можемо використовувати все сталки з використанням стальних ферм у конструкціях криш.
Перевага – легкість і висока довговічність. Крім того, можна створити кришу неправильної та сложної форм, що, або неможливо у випадку дерев’яної конструкції, або вимагає значно більших високих затрат на будівництво. Сталі конструкції криш також використовуються в сучасних офісних будівлях із стекла.

Стальна ферма при модернізації кровлі

Сталі ферми дуже часто використовуються, коли ми хочемо передати плоску кришу в наклейку, щоб отримати пригодний для використання чердак. Сталічна конструкція тут є ідеальним рішенням, так як це сама легка навантаження на існуючу конструкцію. Преобразование существующей крыши – очень ответственный процесс, при котором необходимо учинить каждый лишний килограмм и в это время обеспечивать хорошую совместимость с остальной конструкцией. Використання дерев’яної ферми в такому випадку, можливо, якщо не потрібне посилення перегородка, це означає додаткові запити. Наступна, стальна ферма буде працювати краще.

У яких приватних домах можна використовувати стальні ферми?

Сталева кровельна конструкція дуже часто венчує сталеві каркасні будинки. Однак нічого не можна використовувати, використовуючи це рішення та нові кирпічні будинки. Хоча в більшості проектів домів на одній сім’ї використовується дерев’яна конструкція, дизайн можна адаптувати до потреб клієнтів. Сталу ферму також використовують у старих домах із плоскою кришею, коли ми хочемо її перетворити в показову кришу. Тому це популярне рішення для створення польового чердака в одноповерхових будинках.

У чому переваги стальної кровельної конструкції?

Конструкція стальної криші була функціональним рішенням на протязі багатьох років. Легкі профілі не навантажують конструкцію будинку і на 100% стійкі до влади. Тому нам не потрібно беспокоиться щодо проблеми гнієння або розвитку грибка. Також дереволюбівні населені пункти не представляють угрози для стальної конструкції. Сталь також є більш безпечним рішенням у випадку пожежі, хоча при зниженні дуже високих температур вона визначає свої властивості, що в екстремальних ситуаціях закінчується обрушенням кровлі. Використовувані кровельні профілі також повністю стійкі до корозії.

За допомогою стальної ферми можна отримати сучасну конструкцію криши, що відрізняється інтересною формою та естетичною окремою. У сучасних домах усі чащі використовуються стальні конструкції. Покупателів також не відпускають затрати. Хотя стальна ферма – більш дороге рішення, чим дерев’яна, різниця не дуже заметна.

Дерев’яну або сталеву – яку стропильну ферму вибрати?

Вибор варто проконсультуватись з досвідченою будівельною компанією на етапі проектування будинків. Більшість проектів односемейних домів засновані на дерев’яній фермі, але, конечно, можна адаптувати проект до індивідуальних потреб, щоб можна було замінити стандартне рішення на стальній фермі.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: