Як застосувати сталеві конструкції в приміщенні

Як застосувати сталеві конструкції в приміщенні, щоб розширити корисний простір

Сталеві конструкції в будівництві – вибір просторового рішення в багатьох секторах бізнесу. Будівлі зі сталевим каркасом поєднують гнучкість матеріалу з винахідливістю дизайнерів. А сучасні методи виробництва дозволяють створювати незліченні конструкторські рішення. Практично будь-який вид діяльності можна розмістити під укриттям з сталевого каркаса. Наприклад, майстерні, гаражі, ангари для літаків і ін. Сталеві будівлі також є економічно ефективним рішенням, так як їх компоненти зазвичай є стандартними.

Сталеві будівлі

Сталеве будівля складається з каркаса, покритого сталевий облицюванням. Монтаж його здійснюється або на бетонній основі, або на опорах. Саме ця простота робить сталь такою привабливою. Каркас металоконструкції може бути спроектований так, щоб охоплювати дуже великі довжини. Ґратчасті рами, більш складні, ніж стандартні, можуть сягати досить далеко, щоб покрити навіть довжину літака.

Той факт, що для кожного аспекту проектування сталевих будівель використовується автоматизоване проектування, забезпечує високу ступінь точності при мінімальному допуск. Такий процес проектування також означає, що каркас буде відповідати вимогам будівельних норм по стійкості і вітрового навантаження. Інша перевага автоматизованого проектування полягає в тому, що після розробки певного популярного розміру його можна стандартизувати для комерційного використання, що знижує ціну для споживача.

Облицювання зі сталі

Сталеві облицювання, яка використовується в сталевих каркасних будівлях, піддається холодному штампуванні або прокатці. І можуть бути розрізані на будь-яку необхідну довжину. Якщо у вас є спеціально виготовлене сталеве каркасне приміщення. То це може бути виконано навіть на місці за допомогою спеціально пристосованого обладнання. Якщо ваша конструкція стандартного розміру, то ваші листи виготовляються на заводі. І поставляються як частина комплекту. Ці листи поставляються в стандартних профілях, які кріпляться за допомогою фірмових кріплень до рами внизу. Це ще одна велика перевага. Тому що ви можете бути впевнені, що ваші сталеві каркасні будівлі будуть водонепроникними. Оскільки кожен компонент щільно підходить один до одного. Якщо вам потрібна ізоляція, тоді ви можете отримати інший тип панелі зі сталевих профілів з ізоляцією між ними. Всі профілі оцинковані гарячим способом, тому вони стійкі до корозії і мають гарантію 20 років.

Захисне покриття забарвлюється таким чином, що покриття фактично пов’язується з підкладкою, тому воно дуже зносостійке і стійке до подряпин.

Ця модульна система в сталевих будівлях означає, що є багато додаткових компонентів, які можуть бути включені в конструкцію таким чином, щоб задовольнити конкретні вимоги кожної людини. Наприклад, якщо у вас є високі транспортні засоби в сільськогосподарському або будівельному секторі, які необхідно залишити на ніч в сталевих гаражах, то ви можете отримати замикаються промислові рулонні двері потрібної висоти і практично в будь-якому положенні. Доступні також двері з високим ступенем захисту, щоб людині, що входить в майстерню, не доводилося кожного разу користуватися роликового дверима. Додаткові компоненти включають в себе розсувні або стаціонарні панелі вікон, вентиляційні решітки, системи освітлення і повітроводи.

Економічна ефективність будівництва

Привабливою особливістю будівлі зі сталевим каркасом є економічна ефективність. Вартість будівлі зі сталевим каркасом знижується через стандартизації конструкції, компонентів і кріплень. Від цього збільшується швидкість будівництва.

Багато людей шукають додаткове сховище для машини, човни або навіть просто іграшок. Сталеві гаражі швидко встановлюються і не вимагають важкого фундаменту, як це було б в типовій цегляної конструкції. Сталеві майстерні так само прості в будівництві і можуть бути ізольовані від холоду та спеки.

Також варто враховувати безпеку, яку забезпечують сталеві будівлі. Товста облицювання важко проколюється, а сталеві дверцята мають надійну систему безпеки.

Є також думка про сталевому будівлі, що через однорідності матеріалу, потенційному злодієві буде важко знайти вихід.

Є клієнти, які хочуть поєднати сталеві майстерні зі сталевими гаражами.

Сталеві перегородки

Додаткові особливості, які можуть бути включені в проектування будівель із сталевим каркасом, – це внутрішні перегородки. Вони можуть бути використані для відділення офісного простору від майстерні або для створення санвузла. Ці перегородки можуть бути вогнестійкими, щоб відповідати будівельним нормам. Або можуть бути обладнані фанерою, щоб можна було повісити на них інструменти та полки. Фактично, сталева конструкція будівлі дозволяє легко вбудовувати і закріплювати в конструкції додаткові рами. Що дає користувачеві безліч рішень для організації простору. Ці рами також можна використовувати для створення полиць. А також для зберігання всього, від тюків сіна до автомобільних двигунів.

Практично немає кінця використання будівель із сталевим каркасом. Вони охоплюють широкий спектр середовищ: від морських до сільськогосподарських. А також ряд секторів, від невеликих сталевих гаражів до надзвичайно великих сталевих майстерень дизельної механіки.

Неймовірна гнучкість простору під рамою порталу означає, що ви можете розділити ваше укриття на багатофункціональний простір. Де під одним дахом знаходяться комора, майстерня та гараж. Ви навіть можете помістити його в кілька рівнів, щоб домогтися повного використання простору з мінімальною необхідною додатковою структурою.

Простота будівництва та економічна ефективність роблять сталеві будівлі ідеальними як тимчасовий конструкції. Особливо в якості офісного приміщення або для дорожнього проекту. Висока якість обробки означає, що у вас є продукт, який буде працювати довго. І, в кінцевому рахунку, якщо ви виберете будівлю зі сталевим каркасом, ви виберете матеріал, придатний для вторинної переробки. Отже, корисний для навколишнього середовища.

Завод металоконструкцій Mestro виготовлення металоконструкцій

Поделиться на своей странице социальной сети: