Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій

Швидкомонтовані будівлі 

Швидкомонтовані будівлі – це технологія будівництва, яка полягає у використанні сендвіч-панелей, а також балок, профільних труб і профнастилу. Останнім часом будівництво швидкомонтованих будинків, як житлового, так і промислового призначення стали набувати особливої ​​популярності. Причина того, що подібний тип будівель настільки затребуваний – це ряд переваг, які включають і швидкість монтажу і навіть можливість швидкого демонтажу.

Але швидкомонтовані будівлі відрізняються мінімумом обмежень в момент їх зведення. Оскільки це дозволяє зводити будинки з різною шириною, довжиною та висотою. Тобто, залежно від вимог щодо подальшої експлуатації будівлі. Також швидкобудуюємі будівлі можна будувати без колон, а також опор висотою до 100 метрів. Саме тому таку технологію використовують не тільки для спорудження складських приміщень та ангарів, а також і для бізнес-центрів, шкіл та багато іншого.

Переваги швидкомонтованих будинків

Серед основних переваг швидкомонтованих будівель, можна виділити: Швидкомонтовані будівлі

 • Досить короткі терміни виготовлення металевого каркаса.
 • Економічність виробництва і транспортування.
 • Можливість економії на будівельному апаратурі.
 • Можливість монтажу, а також і демонтажу будівлі в будь-який час року.
 • На будівельні роботи не можуть вплинути ті чи інші погодні умови.
 • Легкість монтажу.
 • Комплекти на швидкобудуюємі будівлі поставляються в заводській комплектації. Що спрощує будівництво, і будівля зводиться практично як конструктор.
 • Досить висока міцність.
 • Можливі комплектації з вікнами, воротами, сходами і іншим.
 • Широкий спектр використання. Будинки може бути різного типу призначення.
 • Висока безпека від пожежі.
 • Можливість швидкого демонтажу, а так само зміни будівель: Демонтувати частина приміщення або ж додати іншу.
 • Не вимагає фундаменту.
 • Є можливість не використовувати стаціонарний кран.

Концепції технології даного типу споруд

Можна виділити дві основні концепції для технології зведення швидкомонтованого будівлі. Перша – це зварювальні роботи. У даній концепції сталеві рами з’єднують за допомогою зварювального апарату. Подібна технологія хороша для високого рівня контролю якості. Що важливо як в умовах заводу, так і на умовах монтажу на будмайданчику.

Друга концепція технології спорудження швидкомонтованих будівель – це з’єднання за допомогою болтів. Це найбільш затребуваний метод возведений в Європі і Сполучених Штатах Америки. Його основною перевагою можна виділити відсутність вплив людського фактора. І, крім того, є прекрасна можливість контролю якості складання повністю.

Обидві концепції технології гарні в збільшенні швидкості монтажу швидкомонтованих будівель. Саме ці технології дають можливість легко проводити транспортування, а також демонтаж металоконструкцій. Що надає високу мобільність і скорочує терміни будівництва, а також економічні витрати.

Як відбувається монтаж швидкомонтованих будинків

Швидке за будівлю монтується з рам зі сталі, які виробляються з металоконструкцій. Установка таких рам відбувається жорстко або ж шарнірно на невеликий фундамент. Розкріплення ж відбувається за допомогою розпірок і прогонів з металу. Це необхідно для створення системи зі зв’язками горизонтальними і вертикальними. Завдяки чому утворюється жорсткість каркаса (загальна).
Всі деталі металоконструкцій для майбутньої будівлі покриваються спеціальним захистом, яка запобігає корозійні руйнування. Крім того, каркас можна покривати емалевими фарбами різних кольорів. Після того, як каркас зведений, можна приступати до монтажу сендвіч-панелей. Як Ви бачите, зведення швидкомонтованих будівель досить просто у виконанні.

Дизайн швидкомонтованих будівель

Важливу роль можна виділити для дизайну швидкомонтованих будівель. Він також повинен проходити під наглядом як проектувальників, так і будівельників. Це пов’язано з тим, що для такого типу будівель є можливість використання різноманітних високотехнологічних і сучасних матеріалів.

Однією з найбільш затребуваних технологій дизайну швидкомонтованих будівель – це облицювання. Ви можете зробити вентильований фасад, завдяки якому в приміщенні зберегтися задовільний мікроклімат. Дизайн слід стверджувати також при замовленні проектування і виробництва металоконструкцій для майбутньої будівлі. Швидкомонтовані будівлі можуть бути і для ангарів, і для спортивних комплексів або ж виставкових центрів, відповідно для кожної сфери використання може бути різний дизайн і вимоги.

Поделиться на своей странице социальной сети: