Швидкомонтовані арочні ангари

Арочні ангари

Арочні ангари – це та сама класична форма, яка є актуальною далеко не один десяток років. В основному такі ангари бувають або безкаркасними або ж каркасними типами. В даному випадку ми розповімо про каркасних аркових ангарах, так як це найбільш затребуваний тип споруд такого типу на українському ринку. Що, безумовно, пов’язано з рядом переваг аркових ангарів з каркасом з металоконструкцій.

Швидкомонтовані споруди з металевих конструкцій на даний момент є однією з найбільш затребуваних технологій. В першу чергу це пов’язано з двома незаперечними перевагами.

  1. Перше – це швидкість виготовлення і монтажу, на відміну від звичайного типу споруди швидкобудуюємі споруди можуть бути здані в експлуатацію в досить-таки короткий термін.
  2. Друга перевага – це якість. Дійсно швидкобудуюємі споруди з металевих конструкцій мають особливу міцність, що робить термін їх експлуатації дуже тривалим. Відповідно популярність складських приміщень зростає з кожним роком.

Яке призначення ангарів, і які є типи даних будівель?

Раніше ангари арочного типу використовувалися в якості приміщень для зберігання, стоянки і ремонту авіаційної і будь-який інший великої техніки. На даний момент спектр застосування швидкомонтованих арочних ангарів з металевих конструкцій став більш широким. Арочні ангари часто застосовуються для таких сфер:

  • Як приміщення для утримання тварин: птахів, великої рогатої худоби.
  • Спортивні комплекси.
  • Як складського приміщення для зберігання овочів, зерна та іншої продукції.
  • Майстерні для транспорту і устаткування сільськогосподарського призначення.
  • Як криті павільйони.

Швидкомонтовані арочні ангари можуть бути обшиті різного типу теплоізоляційним матеріалом. І в залежності від того, для чого в подальшому даний ангар буде використовуватися, такий тип споруди з металевих конструкцій може бути двох видів:

  • Металеві арочні ангари утеплені.
  • Арочний ангар з металоконструкцій холодний.

При виборі важливо враховувати особливості локації, де ангар буде розташований. Це стосується і рельєфу і, в першу чергу кліматичних умов (опади, температура повітря мінімальна і максимальна, а також вітру і опади).

Холодні та утеплені ангари

У разі якщо потрібно бистровозводімий холодний арочний ангар, то монтаж буде досить швидкий і простий. Забезпечується лише захист для внутрішньої частини від різного типу опадів, а також прямих сонячних променів. Зазвичай, такі ангари використовують для техніки сільськогосподарського призначення, для зберігання різних матеріалів або ж обладнання.

Для теплих ангарів, потрібно більше витрат за матеріалами і часу. Зазвичай для теплоізоляції встановлюють сендвіч-панелі на стіни торця ангара. Також інші утеплювачі різних типів і відповідно товщини. Крім того, часто потрібні системи опалення / охолодження, а також двері або ворота з повною герметизацією і утепленням. Утеплені арочні ангари найчастіше використовуються для птахофабрик, корівників, а також для утримання інших тварин. Також, нерідко їх використовують для зберігання продуктів, наприклад, для картофелехранилищ або ж овочесховищ, де потрібна підтримка певної температури повітря. Арочні ангари з металоконструкцій, одне з наших основних напрямків, тому ми гарантуємо монтаж своєчасно і якісно.

Завод металоконструкцій Mestro – виготовлення металоконструкцій

Поделиться на своей странице социальной сети: