Що важливо знати про швелері?

Металоконструкції складають основу сучасної промисловості. Вони знаходять широке застосування в роботах різного типу. Одним з яскравих представників метизів, які використовуються в будівельній справі виступає швелер. Такий метиз є «брус» П – подібної форми. Швелер розділяється на кілька видів. Можливий продукт зі внутрішнім ухилом полки. Гарячекатаний метиз має полки з паралельної гранню. Може бути виріб і гнутим, Однополичний. Або ж, проводиться швелер гнутий, що не равнополочний. Варіантів багато.

Швелер

Використовується швелер з метою додання каркасу конструкції необхідної міцності. Отже, високу міцність набуває і сама споруда. Застосування такої металоконструкції дозволяє навіть збільшити навантаження. Зміцнення покрівлі, формування перекриттів між поверхами будівлі, армування, зміцнення мансард і балконів і т. Д. Важливими параметрами для швелера є довжина, висота і ширина. Звичайна, заводськапродукція – стандартизована. Втім, можливо виконання таких конструкції на замовлення.

Основні якості швелера, це простота його виробництва, укупі з міцністю. Отримувати такий метиз економічно. Метиз затребуваний широко, що приносить прибуток його виробнику. Його не важко монтувати. За рахунок цього простіше економити як фінансові кошти, так і час, що витрачається на будівництво. Без швелера вийде обійтися в будівництві мостів. Автомобільне виробництво, випуск вагонів і верстатобудування потребують застосування швелера. Область застосування металовироби різноманітна, з чим і пов’язана його висока популярність.

У гнутого швелера є особливість, що дозволяє зводити будівлі, при мінімумі зварювальних робіт. У ряді випадків можна просто вдатися до скріплення несучих елементів болтами. Болтове з’єднання вважається одним з найбільш надійних. Зварений шов може дати слабину і розійтися. До того ж, застосування зварювання можливо при монтажі не всіх типів конструкцій. Саме в такому випадку виправдано використання гнутого швелера зі сталі. Крім того, спосіб болтового з’єднання дозволяє трохи заощадити бюджет виконуваних робіт.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: