Різновиди шаф металевих

Шафа металева

Меблі з металу мають безліч переваг, перед виробами з натурального дерева, пластика і виготовленої з сучасних багатокомпонентних листових матеріалів. Шафа металева має величезний асортимент:

  • вироби для зберігання документів: офісні (бухгалтерські), картотечні, архівні;
  • шафи для одягу – гардеробні шифоньєри;
  • вироби секційні для зберігання особистих речей. Затребувані у великих магазинах, спортивних залах, дитячих садах, різних навчальних закладах;
  • шифоньєри з вмонтованою системою просушування одягу. Затребувані на деяких видах виробничих і будівельних підприємств, на бурових установках, лижних станціях і т. Ін .;
  • ключниці;
  • аптечки;
  • інструментальні шафки. Їм характерна спроможність витримувати велике навантаження і забезпечувати надійний захист зберігається, адже інструмент і оснащення часто і важкі, і дорогі;
  • абонентські і депозитарні ящики;
  • шафи-сейфи для зберігання вогнепальної зброї;
  • вогнетривкі сховища і т. д.

З цього, аж ніяк не повного переліку видів металевих меблів, найбільш затребувані шафи для документів і одягу.

Шафи металеві для документів

Функціонування будь-якої компанії передбачає необхідність зберігання документів. Для різних документів існують різні терміни зберігання, іноді вони можуть досягати декількох десятиліть. Документація завжди повинна бути в збереження і цілісності. Шафи зі сталі для зберігання документів допоможуть вирішити цю проблему. Це на сьогоднішній день найбільш зручне і безпечне місце. Їх важко зламати, вони не горять і не бояться води. Всі моделі виготовляються з якісної листової сталі і відрізняються конструктивним різноманітністю і, відповідно, різними експлуатаційними якостями. Вироби бувають збірні (як правило, це шафи великих розмірів) і цільні. Для деяких моделей метал беруть товщиною не більше одного міліметра, а для виготовлення інших використовують більш товсті листи. Все залежить від того, якою мірою надійності повинна володіти продукція.

Так, звичайні шафи металеві бухгалтерські недоцільно робити з товстої сталі. У них ніколи не зберігають цінні і секретні документи. Вони призначені для тривалого зберігання звичайних ділових паперів. З цієї ж причини і замки на такій продукції встановлюють недорогі. Для потреб архівного зберігання головне – це місткість і зручність розташування документів. Для пошуку будь-якого документа треба витрачати мінімум часу, а сам шафа не повинен займати більшу площу в приміщенні. Нерідко таку металеву меблі розміщують в кілька ярусів один над одним. Це дуже зручно, якщо під руками постійно має перебувати велика кількість документів. Конструктори враховують ці особливості експлуатації і роблять розміри уніфікованими.

Шафи металеві для одягу

Подібним вимогам відповідають і одежні шафи, часто встановлюються в офісних приміщеннях і на виробничих підприємствах. Звичайно, на першому місці у них стоїть надійність зберігання. Важливі не тільки захист від злому, але і здатність уберегти вміст від псування внаслідок високої вологості та погану вентиляцію. Замки на таких меблів можуть бути встановлені двох типів: механічні та електронні. Обидва замку забезпечують цілком достатню надійність і прийнятну захист від крадіжки.

Такі меблі встановлюють в різних місцях. Нерідко це буває місце біля центрального входу, іноді їх поміщають в приміщенні офісу, роздягальні або в окремій кімнаті. Головне, що повинні «вміти» шафи металеві для зберігання одягу – при невеликих габаритах вміщати багато речей. І, звичайно, надійно зберігати їх.

Шафи металеві для офісів

Є ще один аспект, який необхідно торкнутися. Вироби для офісів просто не мають права псувати своїм зовнішнім виглядом дизайн приміщень. Офіс – це обличчя компанії і від його виду багато в чому залежить думка відвідувачів про успішність компанії. І це питання успішно вирішене виробниками металевих меблів. Ця продукція відмінно впишеться в будь-який дизайн, вона добре поєднується з різними стилями інших меблів, вже наявної в кімнаті. На ринку присутня меблі зі сталі не тільки різного кольору, але і фактурного оформлення. Деякі вироби мають елементи декору, спеціально підібрані під певний стиль. Причому це найбільше стосується випадків, коли продукція призначена для дітей. І для учнів молодших класів, і для дитячих садків можна зробити дизайн кожного виробу повністю індивідуальним. Тоді діти зможуть здалеку дізнатися свій шафку і не буде виникати плутанина.

Залежно від того, кому призначаються вироби, змінюються їх розміри, що встановлюється тип замка і спосіб збирання. Для дітей одним з важливих умов успішного користування є легкість ходу замку. Він не повинен заїдати, для користування їм не треба прикладати занадто великих зусиль. Звичайно, доводиться враховувати допитливість дітей – вироби повинні мати мінімум доступних «гвинтиків-Шпунтик», гострих кутів і т. Д. Вироби не повинні травмувати своїх користувачів.

Зараз на ринку більш ніж достатньо безліч різних моделей металевих меблів від різних виробників. Всі вони змагаються між собою за споживача. Це означає, що можна вибрати вироби, які мають високу якість і відповідають всім нормативам.

Поделиться на своей странице социальной сети: