Сценічні ферми

Сценічні металеві ферми

Сценічні металеві ферми – особливий тип металевих ферм, який призначений для спорудження загальної конструкції сцени. Це вузькоспеціалізовані конструкції службовці для облаштування майданчика для проведення того чи іншого заходу. Вони можуть виступати в якості опорного споруди для даху, тентів та інших елементів декорування. Також, до таких фермам можуть кріпиться світлові прилади, звукове обладнання та інші об’єкти.

Види сценічних металевих ферм

Щодо матеріалів сценічні ферми не потребують максимально можливої стійкості. Для них використовують стрижні з алюмінію і сталі. Таких матеріалів досить для того, щоб виконувати всі потрібні завдання та функції. При цьому, алюміній в якості основного матеріалу для споруди металоконструкції сценічної ферми користується великим попитом. Це обумовлено тим, що він більш легкий і не втрачає в міцності. Монтаж і транспортування такої сцени НЕ буде витрачати багато ресурсів.

Щодо форми, сценічні металеві ферми відрізняються на три основні типи. Серед них:

  • Квадролайт;
  • Трілайт;
  • Двулайт.

Квадролайт – чотирикутні ферми у вигляді квадрата. Трілайт – у формі трикутника і двулайт – плоскі ферми у вигляді сходів.

Ферма сценічна має свої відмінності в будові і може бути підвісний або опорної. Підвісні ферми вішають на спеціальному кріпленні над сценою або перед нею для того, щоб економити місце і організувати зручне розміщення потрібної для заходу апаратури. Існує два найпопулярніших види підвісних сценічних ферм, а саме: прямокутні і круглі. Кожна з них має ряд переваг. Наприклад, круглі ферми дозволяють рівномірно розмістити на них об’єкти освітлення, що збільшить якість світлового супроводу сцени. Прямокутні володіють більшою площею для розміщення приладів. Додатково на них можна вішати поперечини і поперечки, що також в подальшому будуть служити для збільшення кількості монтованих об’єктів.

Опорні сценічні ферми – конструкції зі спеціальними опорами на землі. Вони допомагають створити споруду у вигляді павільйону, а тому прилади можна кріпити як вертикально так і горизонтально. В добавок, така конструкція універсальна і може служити опорою для інших нестійке об’єктів. Наприклад, для дахів, тентів, навісів або екранів.

Призначення сценічних металевих ферм

Сценічні ферми в першу чергу призначені для облаштування майданчиків заходів. Це може бути концерт, публічний виступ або будь-який інший показ. Всі демонстраційні івенти так чи інакше потребують металевих фермах. За рахунок їх можна грамотно і професійно організувати освітлення і звуковий супровід заходу. При цьому, трибуни, подіуми і сцени також супроводжуються спеціальними сценічними фермами. За рахунок того, що дані конструкції більш гнучкі, легкі і мобільні вони вважаються універсальними і незамінними для естетичної та безпечної організації свят. Модульний каркас сценічних ферм дозволяє ефективно використовувати всілякі кути і ракурси для того, щоб якомога вигідніше презентувати майбутні події.

Крім цього, ферми для сцен виготовляються за всіма стандартами якості і відрізняються підвищеною надійністю. Технологічний підхід до виробництва, який йде в ногу з часом дозволяє адаптивно налаштувати економне і швидке виготовлення металевих ферм. При цьому, інженери – проектувальники дотримуються всі важливі аспекти в процесі формування готового проекту, оскільки під кожні потреби потрібні унікальні сценічні споруди.

Завод металоконструкцій Mestro – металоконструкції: проектування, виготовлення і монтаж.

Поделиться на своей странице социальной сети: