Промислові ангари

Промислові ангари з металу

Промислові металеві ангари із металу становлять 85% всього комерційного будівництва. Ця тенденція збільшуватиметься завдяки перевагам, які дає метал у порівнянні з іншими будівельними матеріалами.

Застосування

Популярність металоконструкцій обумовлена ​​їх широким функціоналом і застосуванням у різних сферах. Ангар можна використовувати під автосервіс, паркінг, автомийку. Завдяки різним розмірам на об’єкті можна зберігати великогабаритні матеріали та товари.

Промислові ангари з металу мають внутрішній простір без колон шириною до 30 метрів та необмеженою довжиною. Таким чином забезпечують досить багато простору для різних потреб. Кріпляться панелі болтами, тому можна зібрати лише за кілька днів чи тижнів.

Використовують такі ангари для зберігання великого обладнання, гаражі для вантажівок та запчастин.

Будівництво ангарів популярне завдяки швидкому зведенню і водночас конструкція забезпечує високу якість та надійність. Тому ангар ідеально підходить для укриття та утримання тварин, зберігання врожаю та інших продуктів. Будівлі можна використовувати в аграрному секторі як складські приміщення для зберігання зерна, урожаю, палива та мастильних матеріалів.

Така конструкція – дешевий спосіб побудувати критий спортивний майданчик, тенісний корт, футбольне поле, тир.

Переваги металевих ангарів

Один із плюсів – можливість зібрати та перенести конструкцію на нове місце. Це головна відмінність від бетонних та цегляних будівель. Ангари мають й інші переваги:

  1. Найнижча вартість 1 квадратного метра.
  2. Швидке будівництво.
  3. Функціональність, що підходить для багатьох областей.
  4. Тривалий термін служби.
  5. Будівництво практично у будь-яких погодних умовах.
  6. Повне дотримання всіх вимог пожежних, екологічних та санітарних норм.

Універсальність дозволяє готовим сталевим будинкам адаптуватися до будь-яких вимог промислового комплексу. Кількість вільного простору всередині перевищує всі будівлі з інших будівельних матеріалів. Металева конструкція ангара не потребує внутрішньої структурної опори – балок або стовпів на відміну від інших конструкцій. Промисловий ангар з металу міцний та економічний.

Промислові будівлі з металевим каркасом різноманітні за розміром, конструкцією, функціями та зовнішнім виглядом. Всі такі будівлі можуть бути оздоблені будь-яким звичайним зовнішнім матеріалом, щоб відповідати будь-якому дизайну.

Компоненти збірного сталевого каркасу забезпечують набагато швидший цикл будівництва будівлі.

Усі металеві елементи каркаса нарізаються, зварюються, свердляться отвори, фарбуються та маркуються на заводі. Сталеві конструкції для промисловості поставляються готовими до з’єднання болтами. Металеві ферми міцно посилюють ребро прольоту та сферична форма не дає можливості затриматися на даху снігу, листям та воді.

Збірні сталеві будівлі побудовані так, щоб витримувати сильні вітри та снігові навантаження, і можуть справлятися з ними краще, ніж дорогі матеріали.

Метал не горить, тому приміщення зі сталевим каркасом більш вогнестійкі ніж будь-який інший матеріал. Збірні металеві каркасні будівлі мають міцну конструкцію та, як правило, не будуть пошкоджені сейсмічною активністю. Гарантія на промислові ангари з металу складає 40 років, тому що використовується лише високоякісна сталь.

Поделиться на своей странице социальной сети: