Промислові металоконструкції

Промислові металоконструкції і їх призначення

Промислові металоконструкції – це один з видів металевих конструкцій, які виробляються в Україні на спеціалізованих заводах. Як з промисловими, так і з побутовими конструкціями, кожен зустрічається щодня, так як вони часто є основою більшості будівель, огорож та інших споруд. Такі конструкції їх металу застосовуються в різних сферах промисловості, а також в будівництві. Тому важливо, щоб виготовлення таких конструкцій відбувалося виключно на заводі.

Для виробництва якісних металоконструкцій промислового призначення, необхідно наступне:

  • Висококваліфікований персонал. Інженери, фахівці з проектування креслень майбутніх металевих конструкцій. Що відносно самого виготовлення, то всі оператори верстатів і робочі також повинні мати відповідну кваліфікацію. Також для складання грамотної кошторису важливий бухгалтер на виробництві.
  • Сучасне обладнання. Воно повинно бути високотехнологічним, а також мати достатню продуктивність для виготовлення необхідних конструкцій з металу. Це можуть бути як верстати для лазерної та плазмової різки, фрезерувальні верстати та інше виробниче обладнання.
  • Якісні матеріали для виготовлення металоконструкцій. Особливо це стосується стали і інших металів, а також сплавів.

Промислові конструкції для зведення споруд

Такі металоконструкції використовуються для зведення:

  • Швидкомонтованих будівель.
  • Ангарів.
  • Технічних навісів.

Швидкомонтовані будівлі – провідна галузь використання конструкцій з металу. Їх особливість в легкому і досить швидкому монтажі, за рахунок того, що металоконструкції досить легкі, але можуть витримувати великі навантаження. Такі будівлі можуть мати різний тип призначення, як громадський, так і промисловий тип. Спорткомплекси, невисокі офісні будівлі і багато іншого.

Ангари з металевих конструкцій зводяться для різного типу застосування. Для автомобілів, для стоянки авіаційної техніки. Крім того, ангари арочного типу використовують як приміщення для ремонту сільськогосподарської техніки.

Технічні навіси, для будівництва яких застосовуються промислові металоконструкції. Найчастіше такі навіси застосовуються для сільськогосподарської галузі. Наприклад, в якості навісів над ямами для зерна. Також нерідко зводять такі навіси для паркувальних місць для транспорту.

Інші галузі використання конструкцій з металу промислового призначення

Також промислові металоконструкції використовуються для виготовлення виробів, зазначених далі і споруд:

  • Кесони. Такі бочки і цистерни повністю водонепроникні. І завдяки міцності металоконструкцій набули широкого застосування. Їх використовують для різного типу підводних робіт. А також для захисту свердловин, і, крім того газового обладнання.
  • Ворота. Завдяки тому, що металоконструкції можна виготовити за індивідуальним замовленням, ворота можуть бути різної складності виконання і різного розміру. Як статичні, так і розсувні ворота.
  • Паркани. Вони можуть бути будь-якої висоти і форми. З металоконструкцій можна виготовити як декоративний паркан, так і для охорони промислового об’єкта.
  • Огородження. Як для сходових прольотів, так і будівельного призначення. Внутрішні огорожі, промислові огорожі.

Промислові металоконструкції є однією з провідних областей в виготовленні конструкцій з металу, це пов’язано з широким спектром застосування, як можна бачити за інформацією вище.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: