Продаж металу в Києві

Де купити метал в Києві

Наша компанія здійснює роздрібну та оптову продаж металу з власного складу в Києві. Ми є першими експортерами металопрокату, купуючи продукцію прямо у заводів виробників, без участі посередників. Тому купити метал у нас можна за найвигіднішими цінами. Вся продукція строго сертифікована, і має відповідні документи, що підтверджують її якість і місце виробництва.

Асортимент продукції

У нашій компанії можна придбати наступні види чорного металу:

  1. Прокат листовий
  2. сортовий прокат
  3. труби

Металеві листи використовуються в багатьох сферах життєдіяльності людини і виробництвах. У нас є листи різної товщини, розмірів і складу. Холоднокатаний листовий прокат, реалізований нашою компанією, відрізняється високою міцністю і стійкістю до механічних впливів. Гарячекатані листи можуть легко оброблятися, тому вони часто використовуються для виробництва різних котлів, контейнерів, печей та іншого обладнання.

Металопрокат зі складу

Сортовий металопрокат на нашому складі представлений великою різноманітністю виробів з металу. Куточки, швелера, балки, двутаври, арматура рифлена і гладка, смуга – це далеко не повний список нашого металопрокату. Ми здійснюємо продаж металу в Києві за цінами першого постачальника з можливістю доставки до місця вивантаження.

Асортимент труб на нашому складі представлений у вигляді профільованих, електрозварювальних та газо-водопровідних зразків. Довжина і поперечні розміри коливаються в широких діапазонах. Тому кожен клієнт зможе вибрати металопрокат відповідно до своїх потреб.

Для зручності транспортування ми здійснюємо порізку труб за розмірами замовника.

Як оформити замовлення і придбати металопрокат

Для того щоб дізнатися про наявність тієї чи іншої позиції металопрокату у нас на складі, необхідно зателефонувати за вказаними телефонами і повідомити найменування товару. При наявності необхідного металопрокату в потрібній кількості, клієнт може скористатися або власним транспортом для перевезення, або послугами наших вантажоперевізників. Вартість металу може коливатися в залежності від кількості і способу оплати. Для клієнтів, з якими ми співпрацюємо довгий час, ми надаємо знижки.

Оплата металу може бути виконана безготівковим або готівковим способом. Після підтвердження оплати товару, ми здійснюємо відвантаження металу вказаного найменування. У нашому автопарку є автомобілі довжиною від 6 до 12 метрів, які ми можемо надати для перевезення металопрокату. Також у нас є автотранспорт забезпечений маніпулятором, завдяки якому можна здійснити розвантаження на території замовника.

Під час отримання металу ми виписуємо товарно-транспортну накладну, надаємо оригінальну рахунок-фактуру, а також видаємо сертифікати якості на кожну позицію. На деякі найменування металопрокату у нас діють знижки, про проведення яких необхідно уточнювати у наших менеджерів.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: