Послуги лазерної різки

Послуги лазерної різки металу

Послуги лазерної різки металу – один з найбільш сучасних і високотехнологічних методів роботи з металом. Саме за рахунок якості і ефективності дана послуга отримала дуже широке застосування в різних сферах промисловості, а особливо на заводах металоконструкцій.

Обробка металу лазером, хороший вибір передових технологій в першу чергу для стали. Особливо для нержавіючої та вуглецевої (звичайної) стали. А, як відомо, даний тип металу дуже затребуваний в промисловості. У тому числі у виробництві металоконструкцій і інших застосуваннях стали.

Вартість такої послуги обробки стали досить прийнятна, особливо якщо враховувати всі переваги такого типу різання металу. Це відмінне співвідношення ціна-якість для будь-якого клієнта, незалежно від обсягу робіт. Кінцева вартість роботи визначається термінами, обсягами та складністю виконуваної обробки.

Переваги лазерного різання, чому варто вибрати саме цей варіант?

Переваг обробки металу лазером багато і вони незаперечні, саме тому в усьому світі лазерна різка настільки затребувана на всіх передових виробництвах. Серед основних переваг, можна виділити:

 • За фактом, послуги лазерної обробки дешевше, ніж виконана робота на верстатах (твердотільних і СО2 ).
 • Є можливість виробництва тих чи інших деталей з листів металу без відходів.
 • Мінімальна похибка, яка схожа з ювелірною точністю, що дозволяє робити мініатюрні деталі.
 • Немає ніяких обмежень для лінії зрізу будь-якої складності.
 • Досконале якість виконаної роботи.
 • Швидкість розрахунку досить висока, а значить і швидкість виконання робіт по обробці стали буде висока.
 • Можливість виконання візерунків і деталей будь-якої складності і точності.
 • Невисока вартість за рахунок того, що немає необхідності в додатковому інструменті.
 • мінімізувати вплив людського фактора. За рахунок того, що в верстаті з ЧПУ задається програма різання, а оператор верстата спостерігає за його дією.

У чому полягає технічний процес лазерної обробки стали?

Для того, щоб не сумніватися в перевагах лазерного різання металу, варто розуміти, як проходить технічний процес і в чому він полягає. У місця різу передається величезна кількість енергії. Сфокусувати енергію дозволяє оптичне волокно, яке покладено в основу. Найвища точність досягається за рахунок локального нагрівання металевої поверхні і підтримуваного енергією окислення тонкого променя.

За рахунок правильного підбору серед інертного газу, підвищення і продуктивності час операції значно скорочується. А завдяки малій площі впливу, а також підвищеної потужності резонатора відбуваються лише мінімальні втрати. Так як відсутній механічний вплив на поверхні, яку обробляють оптоволоконний промінь зводить до мінімуму деформацію, що допомагає уникнути дефектів. Це одне з головних відмінностей від механічного різання.

Обробка нержавіючої сталі в середовищі азоту

Найбільш якісна технологія для лазерного різання нержавіючої сталі – це розкрій в середовищі азоту. За рахунок такої обробки можна отримати не тільки доскональне якість, а й уникнути корозії і процеси окислення металу. Це відбувається за рахунок того, що навколишнє середовище азоту запобігає термічний вплив лазера, завдяки чому зберігаються захисна структура і поверхня нержавіючого прокату.

Лазерне різання нержавіючої сталі в середовищі азоту дійсно не просто модна технологія, а необхідність. Так як той чи інший метал цінуватися саме за його характеристики. І, якщо роботі з металом він цих властивостей позбавляється, то це призводить до зайвих витрат і зниження якості.

Різноманітність технологій відповідно до типу металу – це саме те, що необхідно для високої якості виконуваних робіт. Ми відповідально підходимо до обробки кожного типу металу. Так як наша головна мета – ідеальний готовий продукт. Міцність, довговічність, естетичний зовнішній вигляд те, що Ви отримаєте.

Як підібрати якісну лазерну різку металу?

Багато в чому, результат будь-якої обробки металу залежить від ряду показників: якість обладнання, кваліфікація оператора, досвід працівників. Для цього, необхідно з розумом підходити до вибору місця, де Ви будете замовляти лазерну різку металу. Зазвичай є два варіанти: приватна майстерня і завод. У першому випадку, ціна на одиничну деталь може здатися вигідною, але для великих обсягів рідко є достатньо обладнання. На заводі Вам нададуть повний спектр послуг, а достатня кількість кваліфікованого персоналу прискорить роботу.
Краще, звертати увагу на перевірені заводи, які спеціалізуються на роботі з металом. Завод металоконструкцій MESTRO має широкий спектр послуг, що надаються. Також, завдяки великому досвіду роботи з різними типами металообробки незалежно від складності виконуваних робіт, Ви отримаєте хороший результат.

Наш завод металоконструкцій MESTRO гарантує!

Для нас результат – це дійсно найголовніше, тому надаючи послуги лазерного різання металу, ми гарантуємо:

 • Невисокі ціни при високій якості роботи.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта й замовлення. Ми обговорюємо всі нюанси і знайдемо кращі рішення!
 • Чудова якість виконуваних робіт. Це завжди і без виключень, завдяки висококваліфікованим співробітникам і дорогому, сучасному і якісному обладнанню
 • Дотримання всіх зазначених у договорі термінів.

Для нас головне, щоб клієнт залишився задоволений результатом. Тому, ми готові детально обговорювати будь-яке замовлення, беручи до уваги вимоги та побажання. Лазерне різання металу дуже якісна і затребувана послуга, тому ми давно спеціалізуємося на даному типі обробки. Ви можете бути впевнені, що Ваше замовлення буде виконано на вищому рівні і в найкоротші терміни.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: