Послуги лазерної різки

Послуги лазерної різки металу

Лазерне різання є одним з найсучасніших і високотехнологічних способів роботи з металом. Саме завдяки якості та ефективності даної послуги було отримано дуже широке застосування в різних галузях промисловості, а особливо на заводах металевих конструкцій.

Обробка металу лазерним, хорошим вибором передових технологій в першу чергу для сталі. Особливо для нержавіючих і вуглецевих (звичайних) сталей. Як відомо, цей вид металочерепиці дуже популярний в галузі. У тому числі у виготовленні металевих конструкцій і інших сталевих аплікацій.

Вартість такої процесингового сервісу стала цілком прийнятною, особливо враховуючи всі переваги цього виду порізки металу. Це велике значення для будь-якого замовника, незалежно від кількості робіт. Остаточна вартість робіт визначається термінами, обсягом і складністю обробки.

Переваги лазерного різання, чому необхідно вибрати цей варіант?

Переваги обробки металу від лазерного багато, і вони незаперечні, тому в усьому світі лазерна різка так затребуваними на всіх передових виробництв. Серед основних переваг можна виділити:

 • Насправді, послуги лазерної обробки коштують дешевше, ніж робота на машинах (тверді і CO2).
 • Можливе виготовлення деталей з металевих листів без відходів.
 • Мінімальна похибка, яка схожа на точність ювелірних виробів, що дозволяє зробити мініатюрні деталі.
 • Обмежень на лінію розрізу будь-якої складності немає.
 • Ретельна якість виконаної роботи.
 • Швидкість розрахунку досить висока, і тому швидкість роботи по обробці сталі буде високою.
 • Можливість виконання візерунків і деталей будь-якої складності і точності.
 • Низька вартість у зв’язку з тим, що немає необхідності в додатковому інструменті.
 • Вплив людського фактора мінімізується. У зв’язку з тим, що машина з ЧПУ встановлює різальної програми, і оператор машини контролює його дії.

Що таке технічний процес лазерного переробки сталі?

Щоб не сумніватися в перевагах лазерного різання металу, необхідно зрозуміти, як проходить технічний процес і що це таке. Величезна кількість енергії передається на різальний сайт. Для фокусування енергії дозволяє оптичне волокно, яке є основою. Найвища точність досягається за рахунок локального нагрівання металевої поверхні і енергозберігаюча окислення тонкого променя.

Через правильне виділення між інертним газом, збільшенням і продуктивністю, час роботи значно знижується. А завдяки невеликій ділянці впливу, а також збільшеним потужності резонатора, відбувається лише мінімальні втрати. Оскільки немає механічного впливу на поверхню, яка розглядається волоконно-оптичний промінь мінімізує деформацію, яка допомагає уникнути дефектів. Це одна з основних відмінностей від механічного різання.

Обробка нержавіючої сталі в середовищі азоту

Найбільш якісна технологія для лазерного різання нержавіючої сталі полягає в скороченні азотного середовища. За рахунок такої обробки можна отримувати не тільки ретельну якість, але і уникати корозії і процесів окислення металу. Це пов’язано з тим, що азотне середовище запобігає тепловим ефектам лазера, що зберігає захисну структуру і поверхню нержавіючої сталі.

Лазерна різка з нержавіючої сталі в середовищі азоту насправді не просто модна технологія, а необхідність. Тому що це або що метал цінується за його характеристики. І, якщо працювати з металом, то ці властивості позбавлені, це призводить до зайвих витрат і зниження якості.

Різноманітність технологій за типом металочерепиці саме те, що необхідно для високої якості виконаної роботи. Ми відповідально підійти до обробки кожного виду металу. Нашою головною метою є досконалий готовий виріб. Міцність, довговічність, естетичний вигляд те, що ви отримуєте.

Як вибрати якісний лазерне різання металу?

У багатьох відношеннях результат будь-якого металообробки залежить від ряду показників: якості обладнання, кваліфікації оператора, досвіду співробітників. Для цього необхідно розумно підійти до вибору місця, де ви будете замовляти лазерне різання металу. Є, як правило, два варіанти: приватний семінар і завод. У першому випадку ціна одного шматка може здатися вигідним, але для великих обсягів рідко вистачає достатньої кількості обладнання. Завод надасть вам повний спектр послуг, а також достатня кількість кваліфікованих кадрів прискорити роботу.

Краще звернути увагу на перевірені заводи, які спеціалізуються на роботі з металом. Комбінат МЕСТРО має широкий спектр послуг, що надаються. Крім того, завдяки великому досвіду з різними типами металообробки, незалежно від складності роботи, ви отримаєте хороший результат.

Наш завод з металевих конструкцій Metro гарантує!

Для нас результат дійсно найважливіший, тому надання послуг лазерного різання металу, ми гарантуємо:

 • Низькими цінами з високою якістю роботи.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та замовлення. Ми обговорюємо всі нюанси і знаходимо оптимальні рішення!
 • Відмінна якість виконаної роботи. Це завжди і без винятку, завдяки висококваліфікованим персоналом і дорогим, сучасним і високоякісним обладнанням
 • Дотримання всіх термінів, передбачених договором.

Для нас головне, щоб клієнт задовольнив результат. Тому ми готові детально обговорювати будь-яке замовлення з урахуванням вимог і побажань. Лазерна різка металу дуже висока якість і вимагали обслуговування, тому ми вже давно спеціалізуються в цьому типі обробки. Ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде виконуватися на найвищому рівні і в найкоротші терміни.

Фабрика металевих конструкцій Местро