Завод металоконструкцій та конфіденційність

Політика конфіденційності – це обов’язкова умова для будь-якого поважаючого себе виробництва. Така політика в обов’язковому порядку діє для всіх даних, що передаються, а також виходять безпосередньо про те, хто використовує наш ресурс.

Термінологія

Для більш досконального розуміння даної політики, необхідно знати такі терміни:

 1. Адміністрація сайту, по суті, співробітники компанії (заводу металоконструкцій). Які уповноважені здійснювати різні дії від імені заводу. Саме адміністрація організовує і проводить обробку даних. І, крім того, призначає мета цих дій.
 2. Дані персоналізовані. Під цим терміном мається на увазі вся інформація, що безпосередньо чи неявно відноситься до суб’єкта (Користувача). Це може бути як певний, так і визначається фізична особа.
 3. Обробка інформації. В даному випадку – це мається на увазі, що це дія або їх сукупність. Включаючи як запис і збір такої інформації, так і її систематизацію, зберігання, зміна і оновлення. А також – це передача, знеособлення, і навіть блокування і знищення частини інформації або ж повністю.
 4. Конфіденційність. Це входить в обов’язки адміністрації сайту заводу металоконструкцій попереджати про те, чи будуть поширена будь-яка частина інформації без згоди. І, крім того, в разі законного обґрунтування.
 5. Користувач інтернет ресурсу. Це фізична особа, що через Інтернет може мати для своїх цілей доступ до ресурсу заводу металоконструкцій.

Основні положення

Що відносно політики конфіденційності заводу металоконструкцій “MESTRO”, то вони наступні:

 1. Якщо сайт використовується, це вже є згодою фізичної особи на те, що можуть бути проведені різні операції з даними відповідно до Політики.
 2. Якщо згоду неможливо, то суб’єкт негайно повинен зупинити використання інтернет ресурсу.
 3. Дана Політика відноситься виключно до нашого сайту заводу металоконструкцій MESTRO. Ми не несемо ніякої відповідальності за інтернет ресурси інших осіб, що можуть бути доступні в разі переходу по посиланнях.
 4. Персональні дані, що будуть надані Користувачем, а саме їх достовірність не можуть бути перевірені Адміністрацією.

Яка мета збору інформації персональної Користувача

Дані Користувача Адміністрація може використовувати для наступних цілей:

 1. Ідентифікації, в разі необхідності подальшого оформлення покупки.
 2. Відкриття доступу фізичній особі до персоналізованих ресурсів нашого сайту.
 3. Забезпечення зворотного зв’язку. Процедура розгляду заяв про, а також заявок. І, крім того, напрямок повідомлень, які стосуються технічної підтримки або замовлень.
 4. Визначення локації Користувача. Що необхідно для попередження шахрайства.
 5. Для того щоб підтвердити достовірність даних Користувача.
 6. Особистий кабінет, реєстрація.
 7. Інформування клієнта про стан оформлення замовлення.
 8. Для різних дій з платежами. Це також стосується податкових пільг і призначення податків.
 9. Для можливості надання клієнтської підтримки. У разі, якщо виникають ті чи інші складнощі під час користування сайтом.
 10. Для можливості надати доступ на сайти третіх осіб (партнерів).

Політика конфіденційності заводу металоконструкцій створена для безпечного і комфортного користування сайтом для наших клієнтів.

Завод металоконструкцій Mestro