Огородження з металу

Металеві огорожі

Огородження з металу, забори- це всім відомі вертикальні конструкції, огороджувальні доступ до ділянок, будинкам, а також парків, скверів, вулицями, зонам небезпеки в цехах, на виробництвах. Можуть виготовлятися з різних матеріалів: дерева, пластика, металу, каменю, цегли та інших будматеріалів. Самі довговічні й надійні паркани, безсумнівно, металеві.

Які бувають огорожі, основні їх види

Головна мета установки огорожі, якщо мова йде про приватний будинок, дачу – забезпечити надійний захист мешканцям, а також закрити двір від сторонніх поглядів. І в той же час паркан або огорожу повинні ще й служити прикрасою, гармоніювати з воротами і навколишнім ландшафтом, підкреслювати статус господаря.

Огородження можуть бути не тільки постійними, але і тимчасовими.

Якщо постійні жорстко укріплені і розраховані на тривалий термін служби, то тимчасові конструкції закріплюються жорстко. Їх можна переносити, трансформувати. Прикладом можуть служити тимчасові огорожі, які застосовуються при проведенні різних заходів на площах і вулицях, в дворах, парках і скверах. Часто використовують різні огорожі в музеях, а також на заводах, фабриках, стоянках автомобілів і т. П.

Тимчасовими конструкціями позначають небезпечні зони. Наприклад, дуже потрібні в цілях безпеки загородження в зонах проведення різних робіт. Захищають обов’язково території, де йдуть будівельні роботи. Такі тимчасові огорожі, як правило, не мають бетонної основи і легко розбираються.

Види металевих огорож

Огородження з металу бувають наступними:

 1. Вуличними, зі спеціальним покриттям з метою запобігання корозії
 2. Сходовими, які можуть встановлюватися на вулиці і в будівлях
 3. Балконними, призначеними для лоджій і балконів
 4. Терасовими
 5. Огорожами зі вставками з різних матеріалів, дизайнерські та інші види.

Кожен господар хоче мати гарний будинок, надійну і в той же час красиву, що тішить око огорожу. Пройшли вже часи дерев’яних парканів, однакових і безликих, часто падають і ламких від вітру. Серед зборів з різноманітних матеріалів більшість вибирає найнадійніші вироби – металоконструкції.

Залежно від цілей і призначення огорож, існують різні їх варіанти:

 • огорожі з профнастилу
 • сітки-рабиці
 • огорожі з труб, металевого прута
 • огорожі з зварної сітки
 • у вигляді паркану
 • дизайнерські різьблені, ковані огорожі
 • паркани-жалюзі
 • 3-d паркани.

Нові тенденції в зведенні огороджень

Металеві вироби ніколи не були дуже дешевими, але термін служби їх не можна порівняти з іншими видами огороджень. Їх складно зламати, жуки-короїди не зможуть їм нашкодити. Що стосується корозії, то від неї металоконструкцію прекрасно захищає спеціально нанесене полімерне покриття.

В останні роки набувають популярності металеві паркани, виготовлені за технологією 3-d.

Що собою являє 3-d паркан?

Дуже часто з бюджетних варіантів вибирають 3-d паркан. Головна перевага такої огорожі – перелізти через неї дуже важко. Особливий принцип зварювання прутів не дає зловмиснику жодного шансу подолати перешкоду.

Огорожа зроблена з панелей, зібраних із прутів, зазвичай сталевих. Спорудження являє собою об’ємну конструкцію. Такий паркан можна скомбінувати з іншими видами подібних конструкцій або частина його закрити спеціальними панелями. Адже не завжди потрібно демонструвати відкрите прибудинковий простір, багатьом господарям важливо закрити територію від пилу, особливо якщо поруч галаслива вулиця або магістраль.

У цьому випадку підійде закритий вигляд забору, можливо, з профнастилу, паркану. На дачах часто використовують, крім профнастилу, огорожі з сітки-рабиці або металевого прута для поділу ділянок.

Дизайнерські огорожі

Найкрасивіші огорожі – це декоративні металеві паркани або з комбінації металу і інших матеріалів. Останні досягнення науки і техніки і тут знайшли своє застосування. Наприклад, за допомогою лазерного різання металу можна вирізати самі хитромудрі візерунки, вензелі, в загальному, все, що спаде на думку дизайнера і господаря.

Справжніми витворами мистецтва можуть стати декоративні огорожі, виконані з використанням художньої ковки, а також зварювання, різьблення і комбінації металу з деревом, каменем, пластиком, цегляною кладкою і ін.

Природно, що вартість подібних огорож досить висока, але краще один раз побудувати міцне, красиве і надійне захисне спорудження, ніж без кінця лагодити похмурі облізлий паркани з матеріалів низької якості.

Огородження з металу вимагають зовсім небагато уваги – якщо регулярно стежити за виробом, обробляти антикорозійними засобами, термін експлуатації металевих виробів буде максимально довгим.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: