Оглядова естакада для авто

Естакада для авто з металоконструкцій

Оглядова естакада для авто з металоконструкцій – це відмінна бюджетна альтернатива дорогого професійного підйомника. Найчастіше поломки в транспортному засобі виникають або під капотом, або під кузовом. І якщо під капот не складно заглянути, то забратися під кузов без спеціального обладнання неможливо. В такому випадку прийде на допомогу естакада з металоконструкцій.

Що таке автомобільна естакада

Естакада являє собою наземну конструкцію, що складається з металевих опорних стійок і невеликого майданчика. Основними місцями розміщення конструкції є придорожні території. Туди без перешкоди можна подати транспорт. А також гаражі, рампи, ремонтні майстерні, мийки і т. д.

Виготовляються естакади для авто з вуглецевих сталевих конструкцій. Якщо необхідна естакада для вантажного автомобіля. То в такому випадку споруда повинна бути виконано з низьколегованого сталевого прокату. Така сировина має підвищену міцність.

Для виробництва естакад використовують рівнополочні куточки, листову сталь, швелери, друтаври і кріпильні матеріали.

Види естакад

Інженерні особливості виготовлення, а також максимальне навантаження на конструкцію визначають два види естакад для авто:

  • міні естакади характеризуються мінімальною кількістю елементів конструкції. Це призводить до того, що споруда займає мало місце і є доступним для всіх. Однак, головним недоліком стане неможливість підняття цілого транспортного засобу. Піднімати можна буде виключно один міст автомобіля – передній або задній.
  • повнорозмірна естакада розраховується на всю довжину авто. А також на його вагу, колісні пари і ширину коліс, кліренс і інші параметри. Такі споруди є стаціонарними. Такий варіант автомобільної естакади дозволяє мати повний доступ до днища кузова авто. Крім того, повнорозмірні споруди можуть виготовлятися, враховуючи індивідуальні параметри замовника.
  • мобільна естакада. Універсальна споруда, яку можна розібрати і заново змонтувати в новому місці. Основною характеристикою конструкції є спеціальні посадочні місця для з’єднання. І штопорні штифти, що дозволяють переносну конструкцію зробити більш стійкою.

Технологія виготовлення естакад для авто

До головних інженерних показниками, які враховуються при виготовленні естакад для авто з металоконструкцій, відносяться:

  1. 1Довжина трапа для розташування автомобіля. Даний параметр залежить від довжини авто, яке буде обслуговуватися. Рекомендується до загальної довжини авто додати коло півтора метрів для комфортного перебування на естакаді.
  2. Довжина трапа для в’їзду транспортного засобу безпосередньо залежить від висоти підйому і довжини машини. Чим вище передбачається спорудження, тим довше буде в’їзний трап.
  3. Ширина трапа. Головним показником є ​​ширина коліс, а запас песта повинен становити не менше 25 сантиметрів.
  4. Висота конструкції залежить від призначення естакади і може варіюватися.

Далі складається детальне креслення. Воно містить інформацію про розміри деталей, номенклатурі металевих конструкцій і їх кількість. Потім деталі з’єднуються за допомогою зварювання або інших методів.
Широке використання естакад для авто обумовлено доступною вартістю. А також тривалим терміном використання, можливістю ремонту та універсальністю застосування.

Завод металоконструкцій Mestro – виготовлення і монтаж металоконструкцій

Поделиться на своей странице социальной сети: