Навіси з полікарбонату
Ні для кого не секрет, що негода і атмосферні явища можуть бути шкідливими не тільки для людини, але і для автомобіля. Пекуче сонце перегріває його, псує фарбу, гуму і багато іншого. Волога рано чи пізно викликає корозію металевих деталей. Звичайно, багато проблем вирішує особистий гараж, але далеко не все. Саме тому автолюбителі влаштовують навіси з полікарбонату на ділянці для свого автомобіля. Це проста і недорога конструкція, не тільки врятує в негоду, але і стане справжньою окрасою вашої садиби. А встановити її можна навіть своїми руками протягом декількох днів.
Сонцезахисні навіси для автомобілів: як зробити укриття для машини із стільникового полікарбонату?
Ще не так давно не багато домовласників вирішувалися на установку великих критих навісів. По-перше, це вимагало досить потужною і міцною конструкції. А по-друге, накриті ділянки виходили темними і незатишними і вимагали установки додаткового освітлення. Всі ці проблеми пішли в минуле з появою нових сучасних покрівельних матеріалів. Наприклад, навіси для автомобілів з полікарбонату виходять світлими, легкими і яскравими. І не тільки виконують свою основну задачу – захищають від дощу і ультрафіолету, але і прикрашають територію. Завдяки пластичності полімерних листів дизайн таких конструкцій може бути найрізноманітнішим. Найбільшою популярністю в наших широтах користуються арочні навіси – вони найбільш прості у виготовленні, мають достатній ухил для стоку осадових вод і виглядають дуже незвично. При цьому матеріал покрівлі пропускає достатньо світла.
Навіси з полікарбонату своїми руками найчастіше роблять на основі металоконструкцій з профільної труби. Металеві стійки просто встановлюються і бетонуються, після чого криються листами. Треба відзначити, що полікарбонат – легкий і пластичний матеріал, з яким легко і приємно працювати. Завдяки його властивостям і широкій колірній гамі можливе виготовлення конструкцій самих незвичайних форм і дизайну.
Такі навіси виходять легкими, недорогими, монтуються за кілька днів і довговічні в експлуатації. Вони стануть відмінною тимчасової альтернативою гаражу або прекрасним до нього доповненням. Навіси з полікарбонату, фото яких ви можете подивитися в нашій галереї прекрасно вписуються в екстер’єр будинку або дачі і стають справжньою окрасою присадибної ділянки. Крім цього, цей унікальний листової матюкав відмінно підходить для монтажу альтанок, критих терас, козирків.
Виготовлення та кріплення захисного козирка над ганком
Козирок над ганком – це не тільки комфортно, але і практично, він захистити вхідну групу від дії атмосферних опадів і позбавить вас від калюж і вогкості у порога. Ще не так давно їх робили з того ж матеріалу, що і загальну покрівлю. Останнім часом дедалі популярнішими стають козирки з полікарбонату. Цей матеріал набагато легше традиційної покрівлі, що істотно спрощує і систему кріплень, і сам монтаж. Крім цього він пропускає природне світло, що істотно підвищує безпеку входу і покращує загальний екстер’єр фасаду.
Види козирків для будинку можуть б самими різними – арочні, скатні, складних архітектурних форм. Пластичний листовий матеріал дозволяє монтувати будь-які конструкції. А завдяки дуже малій вазі (в залежності від товщини від 900 до 1700 гр на квадратний метр) пристрій козирка також не представляє складнощів. При цьому міцність матеріалу разюча. Він відмінно справляється з вітровими і ударними навантаженнями.
Полікарбонатні навіси і козирки на сьогоднішній день одне з найдешевших, практичних і довговічних рішень пристрої критих ділянок. При цьому вони мають яскравий і сучасний екстер’єр.