Навіс для машини з полікарбонату

Навіс для машини із полікарбонату (зробимо на замовлення)

Стан автомобіля і його строк служби безпосередньо залежать від умов зберігання. Навіть найсучасніший, досконалий метал з декількома ступенями захисту не може протистояти негативному впливу атмосферних опадів. Не всім власникам пощастило, і вони можуть забезпечити гаражне зберігання. Але зробити навіс для авто в стані кожен, хто дбайливо ставиться до свого залізного коня.

Навіс для машини з полікарбонату

Просте накриття, яке здатне захистити від снігу, дощу, вітру, а завдяки сучасним матеріалам, які використовуються при виробництві, такі споруди стають ще й оригінальним дизайнерським рішенням у дворі або на приватній парковці.

Металеві навіси з полікарбонатом

Подібний навіс для машини має металеву основу, яка попередньо піддалася додаткової антикорозійного захисту і спеціальному покриттю. Метал покривається декількома шарами, останній з яких – інноваційна емаль. Це спеціальна фарба, що не піддається впливу атмосферних опадів і не вимагає додаткового догляду. Навіть через кілька років експлуатації, вона зберігає первинний вигляд і не вимагає фарбування.

Навіс для машини з полікарбонату на замовлення

Верхнє покриття або навіси з полікарбонату – це не просто дизайнерське рішення. Таке покриття, навіть при якщо листи прозорого кольору, надійно захищає автомобіль від впливу ультрафіолету. Полікарбонат розсіює сонячні промені, забезпечуючи додатковий захист автомобіля. Крім цього, матеріал досить еластичний, що дає можливість покривати будови самих незвичайних форм.

Навіси для автомобілів, створені за даною технологією, мають цілу низку переваг:

 • довгий термін служби (більше 10 років);
 • простота монтажу і догляду;
 • міцність всієї конструкції;
 • можливість створювати накриття на кілька машин;
 • красиві дизайнерські рішення;
 • здатність виносити навантаження під великим шаром снігу;
 • можливість швидкого демонтажу та переміщення в інше місце;
 • великий вибір форм і забарвлень;
 • практичність і доступна вартість.

Форма, гідна уваги

Завдяки інноваційним технологіям та еластичності покрівельного матеріалу, створювати можна самі незвичайні форми навісів для автомобілів :

 • арочні;
 • сферичні;
 • прямі;
 • одно-; подвійні;
 • полуарочние.

Компанія готова реалізувати найсміливіші рішення власників автомобілів, враховуючи їх вимоги, що ставляться до дизайну ділянки. Відгуки деяких замовників просто вражають. Наприклад, такі навіси для автомобілів часто використовуються як намети для проведення банкетів на власній ділянці. Автомобілі виганяються, встановлюються, накриваються столи і відзначається свято в затишній альтанці. Під таким шатром комфортно і прохолодно.

Вироби нашої компанії зустрічаються повсюдно, а не тільки в приватному секторі. Гарний дизайн і благородство форм дає можливість розміщувати їх в міських умовах, на виробничих підприємствах, на приватних парковках. Вони надійно захищають людей на зупинках міського транспорту, служать захистом від раптового дощу в парку, прикрашають центральні входи в сучасні офіси. Спектр використання різноманітний. А багатство дизайнерських ідей дає можливість створювати справжні шедеври.

 Навіс з полікарбонату для авто

Пропозицій багато і кожне з них цікаво в дизайнерському рішенні. Замовити навіс для машини з полікарбонату просто. Необхідно просто залишити заявку на сайті. Після цього:

 • з вами зв’язується менеджер для узгодження деталей;
 • в вказане замовником час і місце прибуває заміряє і дизайнер;
 • завмер здійснюється безкоштовно;
 • складається проект і узгоджується із замовником;
 • монтаж проводиться тільки в зручний для клієнта час.

Всього кілька годин необхідно для того, щоб встановити навіс з полікарбонату на вказаній ділянці. Підготовка металоконструкцій і листів полікарбонату відбувається на базі підприємства. Всі готові деталі доставляються на ділянку і вже на місці збираються. За необхідності або за бажанням замовника металева основа може бути забетонована. Це трохи подовжує процес монтажу, але робить всю конструкцію більш стійкою і довговічною.

Навіс з полікарбонату: доля твого автомобіля в руках професіоналів

На базі підприємства працюють майстри, руками яких приховані від негоди сотні автомобілів. Їм відомі всі тонкощі і неприємності, які можуть виникати в процесі експлуатації навісу для авто. Ці люди знають, як обдурити природу і забезпечити надійний захист для автомобіля. Ні в снігу, ні у дощу не залишається ні найменшого шансу нашкодити. Все, що під накриттям, все під надійним захистом. Залишаєте заявку, щоб вже через кілька днів переконатися особисто в сказаному.

Матеріал, що використовується тільки виняткової якості, що підкріплено сертифікатами. Всі роботи здійснюються кваліфікованими майстрами, клієнт отримує гарантію і можливість користуватися послугою сервісного обслуговування.

Поделиться на своей странице социальной сети: