Навіс для машини з полікарбонату

Навіс для машини з полікарбонату (на замовлення)

Стан автомобіля і його термін служби безпосередньо залежить від умов зберігання. Навіть найсучасніший, досконалий метал з декількома ступенями захисту не витримує негативних впливів атмосферних опадів. Не всі власники пощастило, і вони можуть забезпечити гараж зберігання. Але зробити навіс для автомобіля в стані кожен, хто ретельно ставиться до залізного коня.

Плафоном полікарбонатний автомобіль

Просте покриття, яке здатне захистити від снігу, дощу, вітру, і завдяки сучасним матеріалом, використовуваним у виробництві, такі споруди стають оригінальним дизайнерним рішенням в дворі або приватній стоянці.

Навіси металеві з полікарбонату

Такий навіс для машини має металеву базу, яка раніше піддавалася додатковим антикорозійним захистом і спеціальним покриттям. Металочерепиця покривається декількома шарами, останній з яких є інноваційним емаллю. Це особлива фарба, яка не піддається атмосферних опадів і не вимагає додаткової турботи. Навіть після декількох років роботи, він зберігає свій первісний вигляд і не вимагає живопису.

Полікарбонатний автомобіль сарай на замовлення

Верхня кришка або навіси з полікарбонату це не просто дизайнерне рішення. Це покриття, навіть якщо листи прозорого кольору, надійно захищає автомобіль від впливу ультрафіолету. Полікарбонатні розсіює сонячне світло, забезпечуючи додатковий захист автомобіля. Крім того, матеріал досить еластичний, що дає можливість покрити конструкції самих незвичайних форм.

Автомобільні навіси, створені цією технологією, мають ряд переваг:

 • Тривалий термін служби (більше 10 років);
 • Простота монтажу та обслуговування;
 • Довговічність всього дизайну;
 • Можливість створення обкладинки на декількох машинах;
 • Гарні дизайнерські рішення;
 • Можливість переносити вантажі під великим шаром снігу;
 • Можливість швидкого демонтажу і переміщення в інше місце;
 • Великий вибір форм і кольорів;
 • Практичність і доступна вартість.

Форма гідна уваги

Завдяки інноваційним технологіям і еластичності покрівельного матеріалу, ви можете створювати самі незвичайні форми Тенти для легкових автомобілів:

 • Арочні
 • Сферичні
 • Прямий
 • один-; Скатних
 • Напіварочні.

Компанія готова реалізувати найсміливіші рішення автовласників, беручи до уваги їхні вимоги, пов’язані з оформленням сайту. Зворотній зв’язок від деяких клієнтів просто вражає. Наприклад, такі автомобільні навіси часто використовуються як Намети для банкетів на власному сайті. Автомобілі вигнали, встановлені, столи укладають і свято святкується в затишній альтанки. При такому наметі комфортна і прохолодна.

Продукція нашої компанії відповідає всюди і не тільки в приватному секторі. Гарний дизайн і благородність форм дає можливість розмістити їх в міських умовах, на промислових підприємствах, на приватних стоянках. Вони надійно захищають людей на автобусних зупинках, служать захистом від раптового дощу в парку, прикрашають центральні входи до сучасних офісів. Діапазон використання різноманітний. Багатство дизайнерських ідей дає можливість створювати справжні шедеври.

Полікарбонатний козирок для легкових автомобілів

Є багато пропозицій і кожен з них цікавий в Дизайнері рішення. Для замовлення навісу для автомобіля з полікарбонату простий. Вам просто потрібно залишити заявку на сайті. Після цього:

 • Ви зв’язалися з менеджером по координації деталей;
 • У час і місце, зазначений замовником прибуває Measoler і дизайнер;
 • Обліку є безкоштовним;
 • Проект оформє і координується з замовником;
 • Установка проводиться тільки в зручний для клієнта час.

Всього за кілька годин необхідно встановити балдахін з полікарбонату на зазначеному сайті. На базі підприємства відбувається підготовка металевих конструкцій та полікарбонатних листів. Всі готові частини доставляються на сайт і вже зібрані. При необхідності або за бажанням замовника металева база може бути Бетонна. Це трохи подовжує процес установки, але робить всю структуру більш стабільною і довговічною.

Полікарбонатний навіс: доля вашого автомобіля в руках професіоналів

На базі підприємства працюють ремісники, чиї руки ховаються від погодних сотень автомобілів. Вони знають всі тонкощі і неприємності, які можуть виникнути в роботі навісу для легкових автомобілів. Ці люди знають, як обдурити природу і забезпечити надійний захист автомобіля. Ні снігу, ні дощу не має ні найменшого шансу на шкоду. Все під прикриттям, все під надійним захистом. Залиште запит, щоб переконатися, протягом декількох днів особисто в сказано.

Матеріал, що використовується, має виняткову якість і підтримує сертифікати. Всі роботи здійснюються кваліфікованими майстрами, клієнт отримує гарантію і можливість користуватися Сервісом обслуговування.

Местро-сталевий завод