Металоконструкції для будівництва будівель

Металеві конструкції для будівництва будівель – спеціалізований каркас, який використовується у будівництві для досягнення різних цілей. Головними перевагами, які пояснюють популярність використання металевих ферм у будівництві вважається міцність, надійність та легкість монтажу/демонтажу. Крім цього, металоконструкції мають відносно невелику вагу, що дозволяє швидше проводити процес зведення споруди. Також металоконструкції для будівництва відрізняються доступністю ціни без втрати якості.

Металоконструкції для будівництва будівель

Дана технологія вважається найбільш вигідною для будівництва, оскільки дозволяє легко та швидко налагодити процес будівництва та закінчити проект у найкоротші терміни. Причому складність об’єкта не відіграє суттєвої ролі при зведенні озброєння.

Область застосування металевих ферм для будівництва будівель

Головною сферою, в якій використовуються такі металоконструкції, є будівництво будівель. Вони ідеально підходять для спорудження будь-яких об’єктів: комерційних, приватних, промислових та цивільних. Технологія дозволяє зводити будинки швидко та легко, а тому металеві конструкції використовуються тепер повсюдно.

Класифікація металоконструкцій для будівництва будівель

Існує ряд металоконструкцій, що використовуються у спорудженні будівель. Серед них розрізняють:

  • Каркаси для будівництва (колони, металеві балки, зв’язки)
  • Висотні об’єкти (опорні металеві ферми, башти із ферм)
  • Каркаси, що обслуговують (ферми представлені у вигляді огорож, сходів, обслуговуючих майданчиків)

Кожен тип конструкції перед реалізацією ретельно проектується. Оскільки кожен вид має свої недоліки та переваги, інженери проекту продумують подальше використання каркасу. Проектування виконується згідно з усіма стандартами якості правил спорудження в будівельній галузі.

Переваги та недоліки металоконструкцій для будівництва будівель

Споруди, які зводяться з використанням металоконструкцій мають безліч переваг. Серед них:

  1. Надійність. Метал досить стійкий матеріал, який відрізняється підвищеною міцністю та надійністю за рахунок однорідної структури.
  2. Гнучкість. Існує можливість спроектувати металеві ферми щодо потреб об’єкта, а тому використання конструкцій впливає на ефективний розподіл ресурсів будівництва.
  3. Економічність. За рахунок більш легкого та швидкого монтажу використання металоконструкцій відрізняється особливою вигідністю. Окрім цього, на фінальну вартість також впливає відносна доступність матеріалів.

Однак, даний тип конструкцій для спорудження будівель є і деякі недоліки. Звичайно, всі вони усуваються за рахунок спеціальної обробки та захисних заходів, але згадати про них варто. Так, мінусами використання металоконструкцій для будівництва будівель вважають:

  1. Корозію. Вплив довкілля викликає реакцію корозійну реакцію сталі. Надалі це може призвести до повного руйнування каркасу. Легко усувається з допомогою обробки металоконструкції спеціальними захисними составами.
  2. Низький рівень вогнестійкості. Сталь втрачає свої властивості при нагріванні до температури 600 градусів за Цельсієм. Металоконструкції, що використовуються для будівництва будівель, обов’язково захищаються спеціальними пластинами та складами, які підвищують вогнестійкі характеристики.
Поделиться на своей странице социальной сети: