Металобази Києва

Металобази Києва – склади металопрокату, на якому також надають послуги з порізки листового металу, комплектації замовлень і відвантаження їх кінцевому споживачеві. Високий попит, широке поширення в будівництві, промисловості та інших сферах діяльності металопрокату обумовлюють наявність великої кількості металобаз в місті. Сьогодні в столиці активно працюють порядком 30 великих металобаз, і є невеликі фірми, які надають схожі послуги.

Металобази Києва

Щоб вам легше було зорієнтуватися, куди звертатися в разі потреби придбати металлорокат, ми підготували для вас огляд металобаз міста Києва.

Як ми проводили огляд?

В якості основи для огляду ми вибрали 10 найбільших металобаз Києва:

 1. «Сталекс»;
 2. MD eState;
 3. «Стілмакс»;
 4. «КіевСпецпрокат»;
 5. «Будстрой»;
 6. «Тримет»;
 7. «Стальмира»;
 8. «Метал Холдинг»;
 9. «Інтербуд»;
 10. «Агат».

При виборі компаній найважливіше було – відсутність негативних відгуків на сторінках і в соціальних мережах про компанію. Позитивні відгуки вже самі по собі свідчать про високий рівень відповідності заявлених очікувань.

В цілому, умови і загальні характеристики діяльності у всіх названих компаній досить схожі. Вони пропонують широкий асортимент продукції, швидку комплектацію і порізку замовлення, оперативну відвантаження і наявність доставки по місту Києву.

Найголовніше – це ціна

Що для вас найголовніше при покупці певного товару? Звичайно, якість і вартість. Тому в якості основного критерію огляду ми вибрали ціну і проаналізували, скільки коштує лист холоднокатаний (0,5 ст, марка стали – 08кп) за умови покупки його в кількості до однієї тонни в названих компаніях. Для того, щоб з’ясувати ціну, ми завантажили прайс-листи цих компаній, які у вільному доступі розміщуються на їх сайтах. Вказана вартість – за листи стандартної форми, без урахування різання і рубки металлоліста під необхідні для ваших цілей розміри.

У компанії MD eState пропонуються листи розміром 1000 на 2000 сантиметрів за ціною 22245 грн. За тонну.

У компанії «МеталХолдінг» вартість листа 0,5 складає в середньому 22960.00, проте для того, щоб дізнатися точну суму, необхідно зв’язатися з менеджером, який зробить точні прорахунки.

Металлобаза «Агат» пропонує свою вартість при таких обсягах 25500,00 грн. Схожу вартість пропонує «КіевСпецПрокат» – 24240 грн.

У прайсі фірми «Стальмира» зазначено вартість від 19384.46 грн.

Деякі компанії ( «Стілмакс», наприклад), не публікують прайси на вартість власної продукції. І для розрахунку ціни вашого замовлення проводяться індивідуально менеджерами після уточнення всіх подробиць.

Окремо відзначимо, що всі компанії пропонують різну ціну в залежності від обсягів замовлення. Як правило, це одна ціна при покупці до 1 тонни, інша – до 3 тонн, і договірна вартість при замовленні дуже великих обсягів продукції. Природно, спрацьовує правило прийняте в торгівлі, що чим більше ви купуєте – тим дешевше вам обходиться одиниця продукції.

Проведений аналіз дозволяє говорити, що найнижчі ціни надають металобази, які збувають продукцію власних виробничих потужностей – MD eState, «Стальмира», «МеталХолдінг».

Як з’ясувати точну вартість вашого замовлення і довідатися про ціни на інші види продукції? Можете зробити як ми – завантажити прайс-листи. Але для точної цифри варто продзвонити кампанії і надати точні дані менеджерам для експертного індивідуального прорахунку.

Широта асортименту

Практично по всіх аналізованих компаніях пропонується широкий асортимент продукції, в які входять:

 • металопрокат – холоднокатані, гарячекатані, рифлення листи;
 • куточки;
 • швелери;
 • балки;
 • труби;
 • шестигранники;
 • рейки.

Додаткові послуги

Металобази Києва також надають додаткові послуги своїм клієнтам:

 • порізку металопрокату і його рубку;
 • виготовлення металопродукції нестандартної товщини, форми, розміру за індивідуальним замовленням на виробництві. Цю послугу надають лише компанії, у яких є власні виробничі потужності. Наприклад, MD eState, «Стальмира »,« МеталХолдінг »;
 • розрахунок необхідної кількості та вартості замовлення;
 • комплектація замовлення;
 • доставка по Києву, а в деяких випадках – по всій Україні.

Замість висновку

Для професіонала в сфері промисловості, будівництва дуже важливо знайти чесних і надійних партнерів, з якими ви будете співпрацювати на постійній основі тривалий час. У тому числі і постачальником металопрокату і металопродукції. У цьому контексті сподіваємося, що наш огляд про металобази Києва допоможе вам знайти вашого постачальника.

Поделиться на своей странице социальной сети: