Металеві огорожі балконів

Металеві огорожі балконів

Рідко зустрічаються будинки, фасади яких не мають балконів. Якщо стандартний вигляд власного балкона вже перестав влаштовувати, значить, настав час встановити балконні огородження з металу.

Зовнішній вигляд

Метал, як відомо, є дуже міцним, а за умови якісної обробки ще і слухняним і гнучким матеріалом. Вид йому можна надати абсолютно будь-який, наприклад, строгий геометричний або химерний.
Елементи металевого огородження для балкона можна доповнити кованими деталями. Можливо також виготовлення конструкції за власним ескізом.
Для балконних огорож з металу характерна особлива естетика. Наприклад, можна зробити тонкі мереживні смужки, за допомогою яких балкон придбає особливі легкість і невагомість.

Конструкція

Існує кілька різновидів балконних металевих огорож. Вибір на користь того чи іншого варіанта визначається тим, яка функціональність потрібна власнику балкона.
Розрізняють такі види балконних огорож з металу:

  1. зі склом – виконує декоративну функцію при наявності несучих елементів (стійок);
  2. з вертикальним заповненням – конструкція включає в себе багато стійок-балясин, що забезпечує їй високу міцність;
  3. з тятивою – найпоширеніший тип, який передбачає використання для його виготовлення стали.

Металеву огорожу балкона може прикріплятися як до стіни, так і до інших елементів з металу. Для виготовлення поручнів і стійок зазвичай використовують металеві труби, для їх закріплення – болти і епоксидний клей, а для їх з’єднання один з одним – фітинги з нержавіючої сталі.

Щоб металеву огорожу балкона виглядало красиво, все місця з’єднань і кріплень закривають декоративною фурнітурою.

Призначення

Якщо потрібно захистити зовнішнє скло, то краще встановити металеву решітку. Якщо ж важлива естетичність балконного огородження, то можна доповнити його візерунчастої канвою.

Щоб балконний огорожу з металу гармоніювало з екстер’єром будинку, можна придбати збірну конструкцію. Подібного роду вироби часто встановлюють у великих заміських будинках, в великих офісах, на виставках і в торгово-розважальних центрах.
Самому досить складно підібрати тип конструкції, тому краще скористатися послугами коваля.

Вимоги

Балконні металеві огорожі повинні виконувати в першу чергу захисну функцію. Тому вони повинні бути виготовлені з якісного металу з чітким дотриманням ГОСТу. Використовують для цього як чорні, так і звичайні метали.
Металеву огорожу надає балкону особливий зовнішній вигляд і при цьому чудово доповнює екстер’єр будинку. Якщо на основній конструкції розмістити елементи тонкої кування, то можна виділити її серед інших огорож і надати їй неповторну легкість.

Поделиться на своей странице социальной сети: