Металеві грати на вікна

Металеві грати

Металеві грати на вікна – це спеціально виготовлена ​​металоконструкція, яка служить для захисту вікон приміщення. Вона цілеспрямовано створена для того, щоб запобігати не закон проникнення в приватне або комерційне житло. Вважається одним з найбільш ефективних способів запобігання проникнення. У комплексі з іншими засобами, наприклад сигналізацією, металеві решітки на вікна можуть стати ідеальним способом захистити цінності всередині приміщення. Крім того, металоконструкції на вікна в окремих випадках виступають гарним доповненням до екстер’єру будівлі, гармонійно доповнюючи його зовнішній вигляд і прикрашаючи фасад будівлі сприяє привабливості архітектури.

Типи металевих решіток на вікна

У загальній своїй класифікації, металеві решітки на вікна діляться всього лише на два типи. А саме:

  • Зварні;
  • Ковані.

Зварні металеві конструкції відрізняються підвищеною міцністю каркаса. На вигляд, такі вироби виглядають вкрай просто і без особливих естетичних елементів. Основною перевагою таких виробів є їх низька вартість. Кування коштує набагато дорожче.

Ковані залізні конструкції на вікна прикрашаються додатковими елементами і деталями, які, в основному, не несуть ніяких функціональних доповнень. Служать вони для естетичної модернізації дизайну вироби. Ковані металеві решітки це ручна робота, а тому вона коштує значно дорожче зварних конструкцій, так як вимагає досить високого рівня майстерності і навичок від фахівця-виготовлювача.

Особливості металевих решіток на вікна

Конкуренція серед виробників металоконструкцій настільки велика, що для того, щоб залишатися на достатньому рівні ринку потрібно постійно вдосконалювати свої вироби. Для цього випускається досить велика кількість нових моделей, які потім надходять на продаж. Прототипи виробів розрізняються за всіма параметрами. Покупець може знайти як дорогі вироби, так і бюджетні. Крім того, дизайн металевих решіток на вікна настільки великий, що буквально може задовольнити кожного власника будинку. До того ж виробники постійно намагаються збільшити область застосування своїх виробів. Тепер можна знайти різні решітки під буквально кожен запит. Так, популярними стали грати на двері, кондиціонери і навіть поштові скриньки.

Тому, виробники створили ряд фільтрів для того, щоб зручніше і швидше класифікувати решітки на вікна. Так, за типом конструкції розрізняють:

  • Стаціонарні металеві решітки на вікна;
  • Орні металеві решітки для вікна.

Перші відрізняються цілісністю вироби, яке не дозволяє відкриватися будь-яким його елементів. Другі, орні грати, мають в своєму арсеналі стулки.

Існує також класифікація по виду металевих решіток для вікон. розрізняють:

  • Плоскі решітки;
  • Опуклі решітки.

В даному випадку, назва виду говорить сама за себе і чітко креслить різницю між ними.

Від чого залежить ціна металевих решіток для вікон

Вартість решітки для вікна розраховується індивідуально. Вона здатна коливатися від типажу конструкції і від того якої товщини метал використовується для виробництва. Крім того, враховується загальний вигляд конструкції і складність її виготовлення. Також на ціну може впливати колір фарбування готового виробу, спосіб монтажу і наявність додаткових кованих елементів. Найчастіше, у майстрів – виробників реалізований спеціальний калькулятор, який допоможе розрахувати мінімальну ціну потенційного замовлення відповідно до ваших вимог. Для того, щоб найбільш чітко дізнатися вартість металевої решітки на вікна потрібно також її габарити, тобто ширина і висота.

Переваги металевих решіток для вікон

Одним з найголовніших переваг, яким володіє кожна решітка для вікон це її простота. Фактично, це просто металева конструкція. Однак, вона здатна дійсно надійно захищати житло від несанкціонованого проникнення. Ціна при цьому, на дану металоконструкцію залишається досить демократичною і, якщо порівнювати її з вартість професійних захисних систем і сигналізацій, залишається доступною практично кожному власнику. До того ж, якісне виготовлення виробу на увазі його проектування з стійких і надійних матеріалів, які витримують кліматичні зміни і будуть служити довго без зносу. Зараз існує величезний вибір металевих грат для вікон, з яких точно можна вибрати модель ідеально підходить вашим вимогам. Вона не буде псувати вигляд вікна, а навпаки тільки підкреслить його головні особливості дизайну. До того ж, покупцеві не потрібно переживати через установки металоконструкції, так як багато компаній пропоную монтаж в якості послуги.

Завод металоконструкцій Mestro – виготовлення металоконструкцій в Києві і нестандартних виробів з металу.

Поделиться на своей странице социальной сети: