Металеві екрани для радіаторів з перфорацією

Металеві екрани

декоративная решетка на батареюПрилади центрального опалення, навіть сучасні, виглядають непривабливо. Займаючи провідні місця, відверто погіршують сприйняття інтер’єру. Як виправити ситуацію без удару по бюджету?
Замаскувати ці джерела тепла, надавши приміщення акуратний вигляд і естетичну завершеність, здатні спеціальні декоративні панелі – екрани радіаторів. Сьогодні їх роблять з дерева, МДФ, скла, полімерних матеріалів, металу. Останній варіант заслуговує на особливу увагу, оскільки перевершує аналоги по ряду характеристик і якості в цілому.

Чим гарний металевий екран для радіаторів?

декоративные экраны для батарей отопления

Експлуатаційні властивості виробу обумовлені, в першу чергу, характеристиками матеріалу. Метал міцний, надійний, негорючий і екологічно нешкідливий, що особливо важливо в житлових приміщеннях, де люди сплять.

Переваги металевих екранів для радіаторів вагомі.

  • З огляду на теплопровідності матеріалу, екран для радіаторів з металу прогрівається і рівномірно віддає тепло в приміщення без енерговитрат. Створюється так званий «ефект каміна».
  • Плоска поверхня усуває ризик травматизму і термічних опіків, можливих при прямому контакті з секціями батареї.
  • Завдяки лазерному різанню полотна і забарвленням екрану в потрібний колір виріб набуває дуже привабливого вигляду.
  • Сам опалювальний прилад захищений від пилу і випадкових забруднень.
  • Металеві екрани радіаторів не вимагають спеціального догляду; досить іноді протирати їх вологою губкою.
  • Вироби стійкі до деформацій і вицвітання.
  • При звичайному рівні вологості термін служби металовиробів практично необмежений.

Як кріпляться екрани для радіаторів з перфорацією?

решетка на батареюЗалежно від розташування батарей – в ніші або на відкритій стіні, можливі варіанти. У першому випадку ніша зашивається екраном, який вставляється враспор. У другому – встановлюється з боковинами і верхом, як короб. Причому боковини можуть бути як глухими, так і перфорованими. Конструкція кріпиться за допомогою саморізів, забарвлених в тон виробу. Можливо навішування пана образного екрану без боковин.
Монтаж екранів радіаторів труднощів не представляє; в комплект поставки входять необхідні елементи кріплення. При необхідності, в разі виникнення аварійних ситуацій в тепломережі, демонтувати виріб нескладно.
Купити екран для батареї в Києві з перфорованого металевого листа можна, зателефонувавши за вказаними тут телефонами.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: