Металеві меблі з нержавійки

Меблі з нержавійки

Є багато місць, де умови експлуатації не дозволяють встановити звичайну дерев’яну меблі. У таких випадках набувають меблі з нержавійки. Металеві меблі відрізняється великим терміном експлуатації. Вона красиво виглядає і може використовуватися не тільки на виробництвах, а й при оформленні домашніх інтер’єрів. З появою стилю модерн і хай-тек вона стала затребуваною для оформлення незвичайних інтер’єрів.

Виробництво меблів з нержавійки

Для її виробництва використовують листовий матеріал, який виглядає так само привабливо, як лист з благородних металів. Нержавійка – це результат експериментів. У сплав стали додають хром, завдяки якому на поверхні матеріалу утворюється плівка з оксидів, що перешкоджають корозійних процесів. Обробка металу сьогодні дозволяє випускати листи без дефектів, з ідеальною кристалічною решіткою.

На опір зовнішнього агресивного середовища впливає не тільки склад сплаву, а й умови його експлуатації. Якщо на поверхні виробу немає дефектів, подряпин, ні зайвого навантаження на матеріал, то він практично не схильний до руйнування.

З нержавіючої сталі випускається найрізноманітніша меблі, серед якої є столи, лавки, стелажі і шафи, мийки. Їх встановлюють в медичних установах, в харчових установах, в банках і на складах. Ними можна буде користуватися не один рік. Сьогодні меблі роблять більш симпатичною і незвичайної, щоб її можна було поставити в будинок.

Переваги матеріалу

Популярність меблів з металу легко пояснити її зовнішніми даними, а також експлуатаційними якостями. Вибирають такі меблі за те, що вона:

  • Здатна витримати великі навантаження. Якщо товщина листів значна, то її складно буде поламати. Найслабші місця конструкції – місця кріплень, які сьогодні намагаються по можливості посилити.
  • Проста у догляді. Довгий час вона буде зберігати свій первинний зовнішній вигляд. Вона не боїться плям і бруду, практично не з’являються на поверхні подряпини. Досить просто протерти поверхню губкою з миючим засобом, щоб позбутися від бруду.
  • Естетична краса. Поверхня зазвичай блискуча, ідеально рівна. Вона створює відчуття чистоти.
  • Великий термін служби. На багатьох підприємствах власники намагаються заощадити витрати на лагодження та придбанні меблів, в цьому випадку метал стає кращим матеріалом, який довгі роки не змінить зовнішнього вигляду.
  • Стійкість до агресивних середовищ. Корозія практично не страшна матеріалу. Так само він витримує високі температури, вологість, не підтримує горіння.

Виробництво меблів з нержавіючої сталі сьогодні пропонує великий асортимент продукції, серед якої обов’язково буде те, що задовольнить самого прискіпливого покупця. КПрі необхідності до неї можуть додаватися сертифікати якості, але шлюб на виробництві зустрічається досить рідко. Частина меблів виробляють за типовими конструкцій, а іноді можуть виконати і меблі на замовлення.

Поделиться на своей странице социальной сети: