Лазерне різання трафаретів з металу

Трафарети з металу

Обробка металевих листів за допомогою спеціальних лазерних верстатів здобула велику популярність. Незважаючи на високу вартість даної процедури, можливість якісно відтворити навіть найскладніший геометричний дизайн, зберігаючи точні розміри і пропорції, робить лазерну різку металів одним з кращих способів виробництва трафаретів.

Лазерне різання трафаретів

Трафарети з метала – це конкретні пристосування, які існують для рівномірного і точного нанесення малюнка, напису або будь-якого іншого візерунка на різні поверхні. Використання трафаретів вважається найефективнішим і надійним способом дизайнерської фарбування. Саме тому, що при виготовленні таких виробів важлива висока точність, яку може гарантувати тільки лазерна різка металу.

В основному, трафарет представлений у вигляді частини металевого листа, в якому за допомогою лазера з винятковою точністю вирізаються необхідні букви, геометричні або дизайнерські рішення. Найчастіше трафарети використовуються для дизайнерських або рекламних рішень. Тому вони надають можливість якісно наносити фарбу у вигляді:

  • букв;
  • цифр;
  • геометричних фігур;
  • підписів, розписів, логотипів;
  • нумерації;
  • візерунків декору.

При лазерного різання трафаретів як металу використовується нержавіюча сталь. Саме цей матеріал гарантує високу якість вихідної продукції і щодо довгі терміни експлуатації, так як після використання, зайву фарбу можна просто змити будь-яким розчинником, при цьому, не боячись, що це якось зашкодить трафарет.

Є й ряд інших металів, з яких можна робити вироби для фарбування. Вони іноді більш економні і використовуються для великих і не дуже популярних малюнків або проектів. Наприклад, трафарети також можна вирізувати з алюмінію або оцинкування. Вибір матеріалу відбувається тільки з консультацій з майстрами лазерного різання, які з радістю допоможуть вам підібрати потрібний метал виходячи з майбутніх завдань трафарету і середовища його використання.

Переваги лазерного різання трафаретів

Лазерне різання не єдиний варіант виготовлення трафаретів. Існує також методи хімічного витравлення і гальванопластики. Але, варто зазначити, що метод з використанням лазера є найточнішим і якісним варіантом виробництва, хоч і не найдешевшим. Важливо розуміти, що трафарет це виріб, які може використовуватися повторно безліч разів, і тому економити на самому початковому етапі фарбування не варто. Тим більше, якщо ви плануєте працювати з масштабними проектами.

Також при виборі лазерного різання трафаретів, варто враховувати, що в профільні лазерні верстати інтегровані до чисельного програмному управлінню. Це дозволяє вирізати будь-які візерунки з машинної точністю без втрати якості. В тому числі, така технологія надає можливість вирізати готові малюнки з будь-яких графічних файлів, які замовник може надавати.

Після лазерного різання трафарет не вимагає додаткової шліфовки або будь-який інший обробки. Виріб відразу може експлуатуватися, що і робить такий варіант виробництва трафаретів найбільш комфортним і лояльним для замовників.

Сфери використання та переваги готових трафаретів з металу

Готові трафарети з металу після лазерного різання відрізняються особливою міцністю. Ті ж пластикові або паперові аналоги часто одноразові і не підходять для тривалого використання, в той час як металевий виріб практично неможливо зіпсувати.

Крім того, використання трафаретів для вирішення дизайнерських і не тільки завдань не вимагає особливих навичок з фарбування. Це дуже зручно. Для якісного результату досить просто тісно притулити трафарет до поверхні і рівномірно нанести барвник. Без надмірних зусиль і витрат ви зможете отримати вкрай точний і акуратний малюнок або напис.

До переваг також можна віднести вага такого трафарету. Метал може стійко прилягати до потрібної площини і користувач не ризикує зіпсувати роботу випадковим рухом. При цьому, трафарети НЕ важать так багато, щоб їх було важко використовувати.

У продажу можна зустріти готові трафарети. Найчастіше це вироби з самими базовими малюнками, буквами або цифрами. Зустрічаються вироби з популярними логотипами або словами. Для більш індивідуальних рішень потрібно замовляти лазерну різку по металу, де зможуть виконати буквально будь-яке ваше бажання.

Ціни трафаретів варіюються в залежності від обраного матеріалу, розмірів трафарету і обсягів лазерних робіт. Їх підбирають окремо під вимоги кожного клієнта і узгоджують попередньо.

Поделиться на своей странице социальной сети: